Zobacz pełną wersję : Rabaty dla klubowiczów


Pawel
20-06-2010, 22:55
Hej,
jestem nowy i nie wiem czy nie potrafię czegoś takiego jak rabaty znaleźć, czy ich nie ma. Jeżeli nie ma to można by się zastanowić i coś takiego zorganizować. Wiele firm idzie na tego typu układy bo to po prostu przyciąga klientów i daje darmową reklamę.

Wojtek
21-06-2010, 00:31
Mamy dział ogłoszeń dla firm , które ogłaszając się na naszym forum dają nam rabaty na usługi/sprzedaż części.
Ale niestety , mało jest takich firm , które chcą dawać rabaty , większe niż te które dają standardowo.
Ja osobiście nie znam takiej firmy , która miałaby problemy z frekwencją klientów.
Rynek motoryzacyjny jest największym rynkiem w kraju. I klienci zawsze będą.

Ale miło jakbyśmy takich " rabatowych firm " mieli dużo więcej.

mkaminski100
25-06-2010, 10:03
A ktos stad jako klub chociaz sie staral np w Fordzie o znizki klubowe? Jako podobno najwiekszy klub Forda mozecie zapytac sie o takie cos dla klubowiczow.
klub musi miec wtedy chyba osobowosc prawna i wystepuje jako "firma" ktora swoim "pracownikom" przekazuje rabaty, na podstawie np wyrobionych kart identyfikacyjnych i numeru firmy. Wtedy macie swoje konto w Fordzie i na podstawie obrotow obliczane sa rabaty.

Tu jednak pojawia sie problem jaki i ja mam w Fordzie UK (np z Vauxhallem sa ustalenia i kazdy oddzial akceptuje), bo kazde ASO to inna firma i czesc ma otwarte glowy na mniejsza marza+wiekszy obrot, a czesc woli nie sprzedac nic niz dac wiecej jak 3%. No ale take serwisy pyzieja najczesciej, bo ludzie omijaja je szerokim lukiem...

marekrybnik89
21-01-2012, 21:49
Witam jestem nowy zmieniłem mitsubishi na forda i szukałem właśnie takiego tematu. Forumowicze z mitsubishi mieli to rozwiązane w taki sposób ze osoba która miała własny zakład - warsztat samochodowy brała części na siebie np w intercars z tym ze nie było możliwości wystawienia faktury na siebie tylko na osobę na która był przypisany nr klienta i rabat mieliśmy do 26% na części mitsubishi jakoś 13% na płyny i oleje wiec na pewno są firmy które były by skłonne do współpracy i udzielna rabatów

eclipse
21-01-2012, 22:46
Uważam że to jest dobry pomysł oby nie umarł ,za wcześnie.