Zobacz pełną wersję : Skad mam wiedziec jaka mam wersje Fiesty 1.1 z roku '92 ?


Hwarang
01-02-2006, 00:50
Witam, pytanie moze nie za kreatywne, ale ciekawi mnie czy jest mozliwosc zeby sprawdzic w jakis sposob jaka mam wersje Fiesty? Z tego co wyczytalem w roku '92 obecne byly C, CLX, S, XR2i itp. na mojej Fiescie (ktora mam nawiasem mowiac od 2 miesiecy) jest tylko napis Fiesta i koniec..nie wiem wlasnie czy poprostu zadnego daleszego przydomka moja Fiestunia juz nie posiada czy poprostu nie wiem gdzie zagladnac zeby drugie imie poznac :)
Poprzedni kierowca nic nie wie, mowi ze sie tym nie interesowal. W dowodzie rejestracyjnym mam wpis Ford-Niemcy Fiesta 1.1 KAT. a o takim modelu nie slyszalem :shock: cos tu chyba mam przekombinowane..

agnechen
01-02-2006, 06:33
ten temat był już poruszany. zajrzyj TUTAJ:http://tinyurl.com/3nfed jak chciałbyś znalezć coś więcej przeszukaj archiwum.dobrej zabawy. :D

[ Dodano: 2006-02-01, 07:35 ]
http://tinyurl.com/3nfed

Hwarang
01-02-2006, 09:46
dzieki i sorki ze powielam..no chyba ze ktos mialby ochote sie mimo wszystko wypowiedziec :P

ps.nie wyswietlilo mi i tak jaka wersja :(

el_kuchcik
01-02-2006, 16:38
proponuję dojść do tego metodą X :D
1. wyciągamy katalog FIESTA - modelljahr 1992
2. odrzucamy wersje XR2i oraz S - masz o 700 cm za mały silnik
3. wychodzi nam że 1.1 dostępna była w nadwoziach 3 i 5 drzwi i standardach C,CLX,Calypso
4. sprawdzamy czy masz odsuwany dach - jeśli nie to zostają C, CLX a Calypso odpada
5. Jeżeli masz obrotomierz, welurową tapicerkę, zielone szyby (przyciemniane), dzielone tylne siedzenia w stosunku 1/3-2/3, oświetlenie bagażnika bądź większość z tych dodatków to jesteś szczęśliwym posiadaczem CLX :)
6. Jeśli tapicerka jest materiałowa, brak obracary, zegarka elektronicznego, licznika przebiegów dziennych itp - pozostaje wersja C

pozdrawiam

Assan
01-02-2006, 17:14
pozostaje wersja C

Jest to wersja C :( 1.1 CFI, reszta poszła na maila :wink:

Hwarang
01-02-2006, 18:24
..ale zegarek elektroniczny mam :P dzieki wielgachne za pomoc i special thanks dla Assana :)

kaczus
23-03-2006, 20:48
proponuję dojść do tego metodą X :D
1. wyciągamy katalog FIESTA - modelljahr 1992
2. odrzucamy wersje XR2i oraz S - masz o 700 cm za mały silnik
3. wychodzi nam że 1.1 dostępna była w nadwoziach 3 i 5 drzwi i standardach C,CLX,Calypso
4. sprawdzamy czy masz odsuwany dach - jeśli nie to zostają C, CLX a Calypso odpada
5. Jeżeli masz obrotomierz, welurową tapicerkę, zielone szyby (przyciemniane), dzielone tylne siedzenia w stosunku 1/3-2/3, oświetlenie bagażnika bądź większość z tych dodatków to jesteś szczęśliwym posiadaczem CLX :)
6. Jeśli tapicerka jest materiałowa, brak obracary, zegarka elektronicznego, licznika przebiegów dziennych itp - pozostaje wersja C

pozdrawiam[/quote]
gdzie to trzeba szukać tego katalogu