Zobacz pełną wersję : SPOT 2010 r.


Hesus
17-07-2010, 21:36
Witam. Jak juz pisałem w innym wątku, proszę tu zaproponować pasujące chętnym terminy i ewentualne miejsca na drugi spot strefy świętokrzyskiej. Szybko wybierzemy termin i miejsce, a potem zakładamy listę uczestników.

Ja pierwszy:

Proponuje termin 01.08 r.
Miejsce spotkanie :
1. Sielpia wielka
2. Cedzyna
3. Rejów Skarżysko Kam

Czekam na inne konkretne propozycje zainteresowanych.

Mitaro
18-07-2010, 08:58
Ja jak zwykle jestem chętny i przyjadę. Gdyby spotkanie odbyło się na cedzynie to na pewno mój rump tam dojedzie, natomiast dalsze trasy odpadają bo nie mam nadal zrobionych wentylatorów i przegrzeje dziada. Więc przybędę zastępczym środkiem transportu :)

Żabka13
18-07-2010, 18:16
Cedzyna bardzo chętnie, często tam bywam, 01.08.2010 mi pasuje pasuje.Fajnie by było jakby było więcej osób :)

Basia
18-07-2010, 21:28
No szkoda trochę, ja będę w Kielcach od 5 do 8, mnie by termin pasował 7-go, ale jak już większość zdecyduję gdzie i kiedy ten spot się odbędzie to może uda mi się dojechać jeśli nie to następnym razem kiedyś.
Troszkę za daleko mam do Kielc bo teraz jestem w Danii.
Jak 7-go to jestem na liście wcześniej nie dam rady.

przylaszczka79
19-07-2010, 09:46
Hesus, na miłość boską,tylko nie 1sierpnia,przecież to jest przed wypłatą!!! A może by tak nad Bernatką w Skarżysku? Nie wiem,czy jest Ci wiadome,że nad Rejowem jest zakaz kąpieli,no i nie byłoby gdzie zaparkować tylu aut,a nad Bernatką jest sporo miejsc do parkowania.Zresztą,mnie będzie bardzo trudno dojechać samej z rocznym dzieckiem na Cedzynę lub na Sielpię na cały dzień.Szkoda by było. Pozdrawiam g:DD

Basia
19-07-2010, 16:52
Hesus, na miłość boską,tylko nie 1sierpnia,przecież to jest przed wypłatą!!! A może by tak nad Bernatką w Skarżysku? Nie wiem,czy jest Ci wiadome,że nad Rejowem jest zakaz kąpieli,no i nie byłoby gdzie zaparkować tylu aut,a nad Bernatką jest sporo miejsc do parkowania.Zresztą,mnie będzie bardzo trudno dojechać samej z rocznym dzieckiem na Cedzynę lub na Sielpię na cały dzień.Szkoda by było. Pozdrawiam g:DD

To napisz kiedy masz wypłatę to koledzy się dostosują może, ale jak będziemy wiedzieć że ktoś jest przy kasie to więcej się nas zbierze.:P
na tym spocie.

przylaszczka79
20-07-2010, 10:53
Wypłatę mam jak chyba każdy teraz 10-go każdego m-ca,a jeśli faktycznie można liczyć na pomoc i wsparcie przy rocznym dzieciaku,który uwielbia wodę to zaczynam być przychylnie nastawiona nawet do Sielpi... g:DD

Żabka13
23-07-2010, 17:58
Wypłatę mam jak chyba każdy teraz 10-go każdego m-ca to może jak już wszyscy będą po wypłatach:( bo bieda w regionie już od dłuższego czasu panuje. A mnie tymczasem brak pieczątki w dowodzie rejestracyjnym blokuje...na dalsze trasy, papierek od gazu zaginął:( chyba że się znajdzie dobra dusza co poratuje w potrzebie koleżankę? .... wtedy wszędzie na spot dojadę

Basia
26-07-2010, 19:06
Witam i tak reasumując ten nasz zapał twurczy po spocie tylko temat został bo widać nikt nie chce wziąść udziału w nim oprucz kilku osób które pisały i są chętne a gdzie reszta ludzi czy nikt nie ma ochoty na mały zlocik tylu nas było w strefie a teraz cisza.!!!!

Hesus
27-07-2010, 07:32
No jak po wypłatach chcecie spot to zostaje weekend 14-15.08.2010r. Co do Cedzyny to spoko pomysł, a i przylaszczka z tą bernatką w Skarżysku dobrze gada.

Żabka13
27-07-2010, 16:12
No dobra sprawę mi każdy weekend pasuje, więc się dopasuje do większości;)

Basia
28-07-2010, 20:59
To jak się zastanowicie to napiszcie w który dzień ten spot ma się odbyć,Ja nie wiem czemu taka cisza, za gorąco na dworze czy za zimno, ludzi nie ma ? na wakacjach są wszyscy czy co ?

przylaszczka79
29-07-2010, 09:53
To kto decyduje gdzie w końcu mamy się spotkać? W sumie to tak nam Skarżyszczanom jechać na Cedzynę, jak Wam Kielczanom jechać do nas na Bernatkę? Ludzie decydujcie się, inne strefy organizują udane spoty,a u nas wszystko idzie jak po grudzie. :027:

Mitaro
31-07-2010, 08:53
Łoo yesu. Znów się kłucita. To ja was pogodzę. A więc, jeśli mniej jest Kielcoków od skarżyszczanów to jedziemy do was na tą Bernatkę. Ale jak nas Kielcoków bedzie wincej to niestety Cedzyna. Więc głosowanie czas zacząć.
Proszę o wpisywanie się na listę kto jedzie i gdzie chce jechać. Wszystko się w tedy samo rozwiąże.
1. Mitaro (cedzyna)
2.

przylaszczka79
31-07-2010, 09:36
Nikt tu się nie kłóci.Ale z drugiej strony jak już kolega rozpoczął odliczanie,to może niezdrowa konkurencja spowoduje chociaż to,że wpisze się więcej ludzi na spot? Powodzenia g:DD

Żabka13
31-07-2010, 13:09
1. Mitaro (cedzyna)
2. 2.Żaba (cedzyna)
Chociaż się to forum ruszy:P A zrobi mi ktoś przegląd w lambo? Plis bo jak nie to mi autobus zostaje... a jak dam auto na wypisanie papierku od butli to 3 dni jestem bez...

Hesus
02-08-2010, 08:27
3. Hesus Cedzyna/Bernatka

Mitaro
07-08-2010, 17:02
No to w końcu jak to ma być? Będzie się coś działo czy eeeetam?
Widzę że tylko na bidę jest nas 4osoby. Mnie i tak to nie obchodzi. Ja jestem chętny z wami się spotkać nawet jak nas będzie tylko 3 osoby :)
Myślę że już długo temat czeka na termin. Więc jak to ustalamy? Jak dla mnie to nawet jutro pasuje.

Żabka13
07-08-2010, 18:52
Jak miało być po wypłacie to albo 14 albo 15 zostaje. Mi tez pasuje nawet jutro ale blisko bo nie mam na weekend auta:(

przylaszczka79
13-08-2010, 15:30
Ja na razie jestem uziemiona,na jutro wypadł mi pogrzeb w rodzinie, może w niedzielę dałabym radę,może być Cedzyna ostatecznie. No ludziska, piękny dzionek. Ruszamy na Cedzynę??? No dajcie znak życia,ja jestem gotowa do wyjazdu.

przylaszczka79
15-08-2010, 09:11
No śpicie jeszcze ludziska? Widzimy się czy nie, bo mnie rodzinka pogania!

Ja będę na Cedzynie na godzinę 14-tą, nigdy tam jeszcze nie byłam,więc nie bardzo wiem gdzie na Was czekać. Jakby co proszę o telefon 503-127-413.

Mitaro
15-08-2010, 20:02
Jednak pogoda nie dopisała. Po za tym coś ciężko z tą naszą organizacją. Może w następny weekend się zbierzemy? Tylko mam nadzieję że tak na poważnie a nie znowu oleje się temat.

Basia
16-08-2010, 19:37
Witajcie widzę że to nie jest pierwszy nieudany zlot naszej strefy ja nie rozumiem tego ale widać to nie na moją głowę szkoda wielka że nie możemy się spotkać może kiedyś to się zmieni tylko pytanie ? Kiedy ?.

przylaszczka79
18-08-2010, 14:10
Jednak pogoda nie dopisała. Po za tym coś ciężko z tą naszą organizacją. Może w następny weekend się zbierzemy? Tylko mam nadzieję że tak na poważnie a nie znowu oleje się temat.

Kto olał,ten olał. Ja byłam z moją roczną córeczką i niestety wracałam w tą nawałnicę. Nie stać mnie finansowo żeby co tydzień jeździć na Cedzynę, bo komuś się odwidział termin albo coś tam... A temat SPOT 2010 założył Hesus i powinien sprawę organizacyjnie doprowadzić do końca. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie dojechali na zlot na Cedzynie. :(

Mitaro
20-08-2010, 07:29
Mam pomysł. Jest już trochę zimno. Chyba jesień idzie. Dlatego raczej wyjazdy nad wodę odpadają (tak mi się wydaje, ale może nie).
Więc pomysł jest taki. W świętokrzyskim są dymarki w tą sobotę i niedziele jak zwykle w Nowej Słupi, można się tak spotkać. Jak nawet będzie nas mało to jest impra i nikt nic nie straci że na próżno przyjechał. Tylko nie jedzcie drogą ostrowiecką. Rozkopana, pozwężana, mijanki, koszmar, jechałem tamtędy z 3 miechy temu i przeżywałem horror. Podobno już trochę zrobili tej drogi ale ja bym raczej nie ryzykował.

Drugi pomysł to taki, że w sobotę mój brat gra w muszli w parku w Kielcach o godzinie 16-ej. Jak ktoś chce posłuchać muzyki gitarowej (bo będą różne style) to zapraszam.

Więc wy się decydujcie i zrobicie jak chcecie. Ja i tak będę na tych dwóch imprezach. A jak się nie zdecydujecie to ja jeszcze odpalę motur i obskoczę piknik w Oblęgorku gdzie będzie zlot motocyklowy.

Tak ze imprez jest od groma i można się przykleić i się spotkać. Pytanie czy wam się chce. Bo na pewno da się wygospodarować te 5godzin w ciągu wolnego dnia od pracy.

majus
24-08-2010, 21:29
no i co z tym spotem ?
dawno mnie nie bylo
patrze a tu spot
chetnie przyajde
z moja powiekszona rodzina

czekam na konkrety

weni
25-08-2010, 09:30
Panie i Panowie widzę że i u Was też temat spotu idzie ciężko jak w MKP, choć my mamy - słownie dwa za sobą. Może zrobimy razem spocika ??

majus
31-08-2010, 15:21
hallo hallo
no i co - bedzie cos z tego ?

troche sie pogoda psuje - ale mozna sie jakos sprezyc ...

proponuje podawac miejsca pod dachem - gdzie sie mozemy spotkac :)


zalew Chancza - tam sa fajne knajpy na bregu - jeszcze czynne :)

przylaszczka79
09-09-2010, 17:23
Kolego Majus, u nas to idzie z tymi spotami jak po grudzie,miały być dwa i w lipcu i w sierpniu a w końcu ludziska nie dopisali i byłam tylko ja z córeczką,co nie było najłatwiejsze bo Miśka ma dopiero roczek, więc uważam (i chyba słusznie?) że skoro samotna matka z małym dzieckiem mogła dojechać nawet w taką burzę jaka była w sierpniu,to naprawdę każdy kto się oferował też powinien dojechać na spot. Może zacznijmy negocjować na temat przyszłorocznego spotu, to przez te parę miesięcy ludziska jakoś się określą. A może ktoś ma duże gospodarstwo najlepiej agroturystyczne,gdzie pomieścilibyśmy się? :roll:

majus
09-09-2010, 22:41
wow
wielki szacun
jesli zlot bedzie w sierpniu 2011 to i moj syn bedzie mial rok
i przyjedziemy

a jesli w tym roq jeszcze - to bede sam

chetnie sie gdzies spotkam - tylko kiedy i gdzie?
planow wiele - konkretow zero !!

prosze o propozycje - gdzzie i kiedy ktos moze ??
moze w koncu sie uda ...

Piterson19
10-10-2010, 13:17
Witam kolegów, ja tak spróbuję reanimować wątek spotu 2010.
Mam propozycję na spot jesienny, co wy na to?? Może coś wreszcie wypali???

Mitaro
10-10-2010, 22:50
Ja już nie przyjadę. Sierra w garażu przygotowana do zimy. Aku wyjęte, leży w domu. Dwa motory, mój i brata stoją wciśnięte razem z innymi gratami w okół auta. Nie chce mi się go odkopywać. Tak że ja odpadam.
Przez zimę jeżdżę autobusem. Szkoda mi auta na tą naszą cholerną sól.
No chyba że skorpiaka uruchomię, ale to może za jakiś miesiąc jak dobrze pójdzie. Dużo mi się tam posypało rzeczy i zbieram kasę na części.

Piterson19
12-10-2010, 07:09
Widzę że słabo tu u nas....

PitersonCK
17-11-2010, 17:34
Myśle ze w tym roku już nic sie nie wydarzy. A szkoda :)

Swoją droga nie kojarzycie osoby, która smigała takim czarnym Focusem MKI Sportem, na 17 TSW, gruubo wygladął, chętnie zamieniłbym kilka słów z właścicielem....

Szejk.Ahmed
11-12-2010, 23:54
w następnym tygodniu rusza 2 edycja na dywaniki welurowe dla klubowiczy z Logo FORDCLUBPOLSKA.
info będzie na klubowym