Zobacz pełną wersję : Elektryka , elektronika - mazowieckie , serwis , montaż , sklepy , usterki itp.


GonzalesPL
05-08-2010, 09:20
Witam,

koledzy, czy moze jest doswiadczony w wymienia zarowek w podswietleniu zegarow?
A mzoe zechcialby przy browarku ;) pomoc niedoswiadczonemu wymienic owe zaroweczki?

Ewentualnie skasowac niezbyt duze ilosci PLN ?

pozd
Gonzales

Wojtek
14-08-2010, 12:28
Witam.

W tym temacie poruszamy sprawy tylko i wyłącznie związane z elektroniką , elektryką samochodową.
Opisujemy usterki , polecamy warsztaty ( ewentualnie z cenami za usługę ) itp.

zabut
25-08-2010, 00:54
To są diody smd LED.
Mi to wymieniali ludzie z Wolumenu, wyszło ładnie ;)
Polecam białe diody.
Tylko chłopaki się cenią i trochę im to zajmuje.

barrth
26-08-2010, 12:53
Witam,

koledzy, czy moze jest doswiadczony w wymienia zarowek w podswietleniu zegarow?
A mzoe zechcialby przy browarku ;) pomoc niedoswiadczonemu wymienic owe zaroweczki?

Ewentualnie skasowac niezbyt duze ilosci PLN ?

pozd
Gonzales

wymieniałem u siebie - procedura trwa około 1h. Mogę Ci pomóc. nie wiem jak ze spotami w W-wce - na ostatnich nie mogłem się pojawić, ale jakby coś było w najbliższym czasie to może tam

zabut
26-08-2010, 16:28
Ok.
Panowie, mój błąd myślałem, że chodzi Wam o całą kolumnę środkową ;)

Pawel
25-10-2010, 10:42
Witam

Mam problem z wycieraczkami. W ASO stwierdzili, że cały mechanizm mam do wymiany i faktycznie wymieniłem go na Szczotkarskiej. Niestety okazało się, że dalej nie działają bo jest problem z elektryką. Ponownie pojechałem do ASO i okazało się, że mam do wymiany skrzynkę bezpieczników (1600 + robocizna). Jednocześnie przy sprawdzaniu (podłączyli inną skrzynkę) przestały działać szyby:). Czy ktoś miał może taki problem? Czy może ktoś polecić zakład w którym coś takiego mogą mi zrobić bez wymiany od razu całej skrzynki?

Pozdrawiam

Trebron

Wojtek
25-10-2010, 11:11
Czy może ktoś polecić zakład w którym coś takiego mogą mi zrobić bez wymiany od razu całej skrzynki?

Ja bym polecił warsztat na ul. Szczotkarskiej 62.
Może troszkę długie terminy , ale ogólnie zakład polecany na Forum.
Najważniejsze , że ceny są przystępne i części ( nowe i uzywane ) w razie potrzeby też załatwią.

Pawel
25-10-2010, 11:20
Właśnie tam wymieniałem cały mechanizm i to wszystko co byli w stanie zrobić. Dalej powiedzieli, że muszę gdzieś indziej sprawdzić elektrykę.

Wojtek
25-10-2010, 11:30
Przepraszam , nie doczytałem całego Twojego postu.

Ja tam naprawiałem elektrykę w Mondeo. Siedzieli pół dnia , zrobili i zapłaciłem 100 zł.
Niestety innego warsztatu nie mogę polecić z czystym sumieniem.

Pawel
25-10-2010, 12:00
Dzięki. Może w takim razie jeszcze z nimi powalczę. Co prawda ciężko mi zrozumieć jak mogli stwierdzić, że mechanizm cały jest do wymiany skoro elektryka nie działała. Wytłumaczeniem może być jedynie awaria po wymianie.

Pozdrawiam

Wojtek
25-10-2010, 12:09
Wiesz jak teraz jest.

Warsztaty wolą wymienić cały element niż go naprawiać.
Kiedyś tak nie było.

Mamy takiego kolegę na Forum , ale niestety naprawia auta w Łodzi.
Może warto do niego zadzwonić i pojechać do Łodzi na naprawę.
Jeżeli chodzi o elektrykę to naprawdę ma pojęcie.

Nick kolegi to : Rafał A.(antek)
http://forum.fordclubpolska.org/member.php?u=1147

Pawel
25-10-2010, 12:15
Zadzwoniłem na Szczotkarską przypomnieć się i odesłali mnie na Olbrachta 66, więc chyba już pojadę i zobaczymy co dalej:)

Tak czy inaczej dzięki.

Wojtek
25-10-2010, 12:18
Jak będziesz po wizycie w tym warsztacie , to daj znać co z tego wyszło.