Zobacz pełną wersję : [Kuga 2008-2012] Wymiana lamp


ksieciunio221
30-08-2010, 18:06
Witam. Czy ktoś wie czy jak posiadam obecnie lampy ze zwykła zarówka a chciałbym wymienić na lampy ksenonowe czy jest to mozliwe? jest mozliwe podłaczenie? z góey dziekuje za podpowiedz

mario13
31-08-2010, 02:41
wymienić na lampy ksenonowe czy jest to mozliwe?
Jasne,kupujesz lampy do ksenonow,dokladasz spryskiwacze ,samopoziomowanie i cieszysz sie ksenonami.:619:
P.S.Jak ktos napisze nie na temat(jak tego dokonac),ze prosciej jest zalozyc palniki do zwyklych lamp.Temat zamkne.:027:

takitam
31-08-2010, 20:37
spryskiwacze to wielka sciema, dobrze że jest możliwość ustawienia swiateł na auto i spryskiwacz nie działa, poziomowanie to działa tylko po włączeniu silnika, jest test swiateł, góra dół i koniec, moze w innych autach działa to nawet na nierównosciach, ale na pewno nie w kudze

co do wymiany samych żarówek na zarniki z allegro, to błagam !!!!!!!!!!!!!! nie karajcie kierowców jadacych z na przeciw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przemeq
31-08-2010, 22:46
poziomowanie działa w kudze, w trakcie jazdy, zarówno na wyłączonych (auto) i na włączonych. Na włączonych mam wrażenie, że troszkę wyżej się ustawiają.
Potwierdzone organoleptycznie, dodatkowo przepisy tego wymagają...

takitam
01-09-2010, 18:18
poziomowanie działa w kudze, w trakcie jazdy, zarówno na wyłączonych (auto) i na włączonych. Na włączonych mam wrażenie, że troszkę wyżej się ustawiają.
Potwierdzone organoleptycznie, dodatkowo przepisy tego wymagają...

jak w jedziesz na krawężnik to światła idą prosto czy swiatło unosi sie do góry ? bo jestem przekonany że układ poziomowania świateł nie jest tak szybki żeby to wyrównać.

i jak to ma działać przy zjeździe z stromego zbocza? musisz mieć oświetlone zbocze pod kołami .

Przemeq
08-09-2010, 19:12
Poziomowanie nie działa na przechył auta (równoległy do podłoża), tylko na przechył auta wynikający z jego bujania lub rozłożenia obciążenia... Gdyby było inaczej, to zjeżdzając z pobocza światła były by poziomo (w kosmos), a wjeżdzając pod górę w ziemie (oba złe).