Zobacz pełną wersję : Przegląd w Ford Lipski


badger6
07-03-2006, 08:15
Dwa tygodnie temu robiłem pierwszy przegląd po 20000. Mam rzut beretem do Ursyn Car ale na podstawie własnych doświadczeń z poziomem obsługi (a raczej poziomem olewania w UC) i opinii innych użytkowników postanowiłem pojechać do Ford Lipski chociaż mam tam dość daleko i totalnie nie po drodze. Ponieważ ten serwis ma dobre opinie spodziewałem się, że zrobią przegląd porządnie i oczywiście się pomyliłem. Przegląd robiłem 20.02 i ponieważ miałem jechać w długą trasę następnego dnia sprawdziłem poziom oleju. Było sporo powyżej maksimum więc zadzwoniłem do nich i kazali podjechać żeby sprawdzić. Okazało się, że dopiero po spuszczeniu 300 ml zeszło do poziomu max na bagnecie, całe szczęscie że sprawdziłem :evil: . Dodatkowo byle jak założyli tą plastikową osłonę na silnik i musiałem poprawiać gumowy kołnierz koło wlewu oleju. Wczoraj zauważyłem kolejną niedoróbkę, nie wkręcili śrubki, która przytrzymuje ten plastik na podszybiu gdzie jest filtr przeciwpyłkowy :evil: . To się nazywa fachowość :x

Skolmi
07-03-2006, 08:26
Chyba zaczęła się "jazda na opinii" :/

Kiedyś chwaliłem, a teraz jak będę musiał
skorzystać z ASO, to pewnie przeproszę się
z Auto Plazą.

PS. Poczytaj sobie to:
http://forum.fordclubpolska.org/viewtop ... =konsylium (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=11496&highlight=konsylium)

Mordimer
02-04-2006, 01:04
Ja mam z Lipskim jak najlepszy kontakt. Serwisuję się u nich od początku bo mam ich pod nosem. Poza tym przy pierwszym przeglądzie dałem swoją wizytówkę (pracuję w JC AUTO) i pogadałem jak równy z równym. Dostałem stałą zniżkę na przeglądy, ale w praktyce kosztują mnie 0,-... Na części rabaty na maxa. Muszę sie przyznać, że to pewnie dlatego że kilka osób stamtąd kupuje z kolei części u mnie... :fcp14 No ale fakt faktem jestem z nich bardzo zadowolony.

Przem73
07-11-2006, 15:27
Ja z kolei nie polecam Lipskiego.
Po uderzeniu w lusterko przestał działać silniczek lusterka i nie mogłem go ustawiac automatycznie. Pojechałem do Lipskiego żeby zobaczyli czy to jakaś drobna usterka czy może coś powazniejszego. Oddałem na warsztat i po godzinie oddali mówiąc, ze rozkrecili całe lusterko i okazało się, że silnik (czyli całe lusterko) do wymiany. Do zapłacenia dostałem rachunek za pracę mechanika.
Ze względu na wysokie koszty nowego oryginalnego kompletnego lusterka, kupiłem podróbke na allegro. Chciałem wymienic całe bebechy bo na zewnątrz lusterko było w porządku. Gdy rozkręciłem lusterko okazało się, że wystarczyło włożyc kable i lusterko działało!
Poszedłem więc reklamować sprawę (po pół roku bo dopiero wtedy kupiłem tą podróbkę) i opisałem co się stało. Przy okazji chciałem załatwić drugą sprawe - lakierowania drzwi, które po oddaniu przez Lipskiego wyglądąły jak część szachownicy :fcp20
Po kilku rozmowach stanęło na darmowym przeglądzie standardowym wraz z częściami.
Myślałem, ze nie są tacy źli skoro uznali obydwie reklamacje. Jednak i tu sie myliłem bo gdy doszło co do czego to okazało się, że dostałem nazwyklejszy przegląd podstawowy i musiałem płacić za wszystkie częśći.
Żenada. Nie polecam nikomu.

redox
15-01-2007, 19:56
Mordimer dostałeś stałą zniżkę na przeglądy???
Nie w tarnowie tyo nie do pomyślenia. Tarnowski serwis i dealer zdzierają z Ciebie ile mogą, albo wiesz wycenią ci ułsuge o 50 zl drożej i mówia o wlasnie daliśmy panu 5% rabatu. Robią z ludzi idiotów.

szejkjarek
19-09-2007, 19:22
Ogólnie polegam LIPSKIEGO.
Miałem wodę w bagażniku i doskonale usuneli usterkę - przeglądy na pewno tańsze niż w OMC :fcp1