Zobacz pełną wersję : Diagnoza zawieszenia w Krakowie


zbyl
25-10-2010, 18:57
Witam

Mam problem z Mondeuszem poniewaz od jakiegoś czasu stuka mi coś i puka w zawieszeniu. Wydaje mi sie ze to tył i przód. Dodatkowo jest niestabilny w zakretach. Myslalem ze to łączniki stabilizatora ale bylem w ABC Focus i na przegladzie i nic nie wykryli.

Prosze o porade gdzie mozna pojechac do jakiegos dobrego diagnosty gdzie by mozna auto poszarpac i sprawdzic co to stuka i puka?

Pozdr.

Struna
25-10-2010, 20:28
na szarpakach Ci nei sprawdzą ?

zbyl
26-10-2010, 07:24
Moze i sprawdza ale gdzie. Potrzebuje goscia, ktory sie zna na rzeczy a nie ze mi powie ze cos mi stuka.

wrzoch
28-10-2010, 20:43
Warsztat wybrałeś do sprawdzenia zawieszenia poprostu zajebiaszczy. Toż to gorzej trafić nie można. Co Ci mieli tam sprawdzić i gdzie? Ja ze swoim byłem w ASO - Eorocar na Powstańców - się strasznie ucieszyli, że znaleźli (brakowało mi podobno 3 śrub przy mocowaniu osłony dolnej silnika, ale plastik o plastik tak nie na...rnicza, jak to miało miejsce u mnie. Koleś w ogóle twierdził, że nic nie słyszy. Kiedy najeżdżałem na poprzeczny uskok, to miałem takie fest łupnięcie. Pojechałem do warsztatu Węgrzyn & Węgrzyn, koleś się ze mną przejechał, on już słyszał o co chodzi. Wytypował, że to coś z amortyzatorem po prawej stronie z przodu, a że wychodziło, że mają już 60% sprawności poszły na wymianę. Wymiana 120PLN strona, można taniej znaleźć, ale całkiem nieźle im to poszło. Teraz już nie stuka.
Jeśli chodzi o sprawdzenie, to mogę jeszcze jednego mechaniora polecić z racji na cenę. Na Fatimskiej 4c jest taki warsztat, do którego jeśli przyjedziesz 7:15, to Ci zrobią przegląd za friko. Nie wybrałem się tam w końcu, bo to dla mnie jeszcze noc, tymbardziej, że musiałbym wstać z godzinę wcześniej, ale jak ktoś lubi. Gość się Nowak nazywa. Telefon na PW mogę podać, chociaż wygooglać chyba też się da.

mz28
30-10-2010, 20:42
ja polecam warsztat na mysliwskiej 55 firma AUTOAS specjalizuja sie w marce ford i reno 530900904