Zobacz pełną wersję : Powiadomienia mejlowe o sprawach klubowych


Andrzej
20-11-2010, 22:28
Uważam, iż każdy klubowicz powinien dostawać mejla lub chociaż automatyczne PW o nowym temacie w "strefie klubowej". Dużo spraw powoduje, że np ja czasam zaglądam rzadziej do tego działu i np ostatnio ominął mnie temat dywaników do auta, może również ominął wielu innych klubowiczów i dlatego niewypalił... a pomysł był godny uwagi. Dzięki takim powiadomieniom zyskujemy pewność o tym, że wszyscy będą wiedzieli o danej inicjatywie / sprawie i będą mieli szanse zamówić / wziąć udział w dyskusji. A tak nie wiadomo czy nie chcieli, czy po prostu o tym nie wiedzieli... Ja chciałbym wiedzieć, ale czasem nie starcza mi czasu na przeklikanie wszystkich tematów. Jak mam mało czasu to włażę od razu do panelu użyutkownika i sprawdzam co mam na tapecie (nowe wiadomości w tematach, w których się udzielam i wiadomości PW), bo na to muszę znaleźć czas i tyle... A o nowe tematy w tak ważnym w/w dziale śmigają mi koło nosa... Nie chcę aby tak było...

Jacek
21-11-2010, 23:32
Nie ma żadnego problemu, każdy może to zrobić we własnym zakresie nie tylko tam: po wejściu na konkretny dział należy kliknąć "Narzędzia forum" i wybrać subskrpcję, a następnie zaznaczyć odpowiednią aktualizację.

Andrzej
22-11-2010, 15:19
I już :-) A jakie fajne narzędzie, dzięki Jacek...

a ten temat w takim razie nadaje się raczej do zsypu...