Zobacz pełną wersję : Dobry lakiernik w Szczecinie


qwerf
21-11-2010, 11:33
Macie namiary na dobrego i niedrogiego jednocześnie (a jakże!:) ) lakiernika w Szczecinie?
Mam zamiar przeprowadzić w Mondku operację pt. wymiana tylnych lamp wraz z dokładkami zderzaka przedniego i tylnego. Potrzebuję jednak lakiernika do tych dokładek..

Ktoś z Was orientuje się ile to mogłoby kosztować i u kogo to zrobić tak, żeby lakier nie odpadł przy pierwszej lepszej sposobności?

TOMAS
21-11-2010, 13:08
Dobry lakiernik jest na Niklowej 12 firma AUTO EFEKT pare osób z forum było i robiło tam samochody i byli zadowoleni.

Blacharstow-Lakiernictwo
Samochodowo-Motocyklowe
AUTO-EFEKT
ul: Niklowa 12
70-747 Szczecin
telefony: 667-792-105 lub 691-733-351 najlepiej pytać o Rafała

an401
21-11-2010, 13:32
polecam byłem robiłem

qwerf
21-11-2010, 16:41
ok, to lakiernik już jest. A jak szacujecie koszt takiej operacji?

TOMAS
21-11-2010, 16:46
Ja robiłem tam listwy do mk4 ochronne na drzwi, zagruntowanie listew, pomalowanie (lakier sami dobierali), przyklejenie płaciłem coś ok 200zł

Pawel
09-01-2011, 13:05
Witam, ja Auto Efekt też mogę polecić z czystym sumieniem. Byłem tam u nich już 3 razy i ani razu nie zawiodłem się na nich. Robota wykonana bardzo fachowo. Ani razu nie mialem zastrzeżenia. Polecam tym którzy chcą mieć dobrze zrobione auto.

kviatek
09-01-2011, 20:26
Witam
Ja niestety nie mam dobrego zdania o nich
Byłem u nich i chciałem aby pomalowali mi samochód ze szkody wzięli papiery od szkody aby załatwić sprawy z ubezpieczalnią i ucichło i zero odzewu od nich. Gdy zadzwoniłem aby się dowiedzieć co i jak to powiedzieli że kontaktują się z ubezpieczalnią (co okazało się nieprawdą ) i obiecali że się skontaktują i niestety echo, więc musiałem zmienić lakiernika na Bemo

qwerf
30-06-2011, 12:20
Witam
Ja niestety nie mam dobrego zdania o nich
Byłem u nich i chciałem aby pomalowali mi samochód ze szkody wzięli papiery od szkody aby załatwić sprawy z ubezpieczalnią i ucichło i zero odzewu od nich. Gdy zadzwoniłem aby się dowiedzieć co i jak to powiedzieli że kontaktują się z ubezpieczalnią (co okazało się nieprawdą ) i obiecali że się skontaktują i niestety echo, więc musiałem zmienić lakiernika na Bemo

może to dlatego, że nie chciało im się boksować później o wynagrodzenie z zakładem ubezpieczeń. Jak powszechnie wiadomo zakłady takie najpierw twierdzą, że zwrócą całość kwoty w przypadku przedstawienia faktur za naprawę, a później, po otrzymaniu faktury, kwestionują np. wysokość stawki za roboczogodzinę. Konsekwencją tego jest przeciąganie wypłaty odszkodowania itd..
Bemo może sobie pozwolić na korektę FV i ma to gdzieś, a taki Auto Efektjuż może niekoniecznie..

qwerf
05-08-2011, 08:47
ja natomiast polecę AutoEfekt. Robota wykonana szybko i sprawnie, za rozsądne pieniądze. Obsługa miła i sympatyczna. Ja polecam

Biniek224
18-12-2015, 22:10
Odświeżę temat szukam dobrego i znającego się na robocie warsztatu lakierniczego w Szczecinie i okolicach.Co możecie polecić?

Tvvardy
18-12-2015, 22:14
Forumowego Cobiego z GW

TOMAS
19-12-2015, 05:53
Patrz post nr2

AdamJ.
19-12-2015, 06:51
Odświeżę temat szukam dobrego i znającego się na robocie warsztatu lakierniczego w Szczecinie i okolicach.Co możecie polecić?

Co trzeba zrobić?

Biniek224
20-12-2015, 11:54
Chodzi o polakierowanie i zabezpieczenie antykorozyjnie maski,bo jest masa odprysków brzydko to wygląda szczególnie po umyciu auta.
Zależy mi na dobrze wykonanej usłudze w rozsądnej cenie jutro podjadę do Auto Efekt.Z tego co się dowiedziałem z ASO listwa chromowana na masce jest klejona,i ponoć trzeb nową.Ktoś z kolegów zmieniał listwę jak to wygląda w praktyce???

siwy05
01-01-2016, 13:44
Chodzi o polakierowanie i zabezpieczenie antykorozyjnie maski,bo jest masa odprysków brzydko to wygląda szczególnie po umyciu auta.
Zależy mi na dobrze wykonanej usłudze w rozsądnej cenie jutro podjadę do Auto Efekt.Z tego co się dowiedziałem z ASO listwa chromowana na masce jest klejona,i ponoć trzeb nową.Ktoś z kolegów zmieniał listwę jak to wygląda w praktyce???

Ja wymieniałem, faktycznie jest przyklejona, starą idzie spokojnie odkleić i po nałożeniu nowej taśmy ponownie zamontować, moja była zajechana więc ją wymieniłem.

FM13700
17-05-2016, 17:24
czy dalej polecany jest Auto-efekt? Tutaj się go chwali a a necie jakaś osoba bardzo obrzydza ten warsztat..
Potrzebuję lakiernika kto naprawdę dobrze dobierze kolor..

AdamJ.
18-05-2016, 14:25
SPEC CARS Bieszczadzka
Marek wie co robi :)

FM13700
18-05-2016, 20:06
on ma doświadczenie w malowaniu i doborze kolorów? Bo na witrynie to on ma jedynie polerowanie i woskowanie...

Marcin112
28-05-2016, 20:59
Witam

Ktoś korzystał z usług Gryf-Auto na Władysława IV w Szczecinie.
Ma dobre opinie na dobry mechanik, jak dzwoniłem to ceny tez spoko.
Robił ktoś cos u nich ?

AdamJ.
02-06-2016, 06:27
on ma doświadczenie w malowaniu i doborze kolorów? Bo na witrynie to on ma jedynie polerowanie i woskowanie...

Robi cuda....i jest dokładny