Zobacz pełną wersję : Tylna wycieraczka reaguje z opóźnieniem około 20 sekund


Bonus
20-03-2006, 11:26
Problem taki jak w temacie, od włączenia przełącznika przy kierownicy to ruszenia się tylnej wycieraczki mija jakieś 20 sekund.

kuba
20-03-2006, 12:12
Ja miałem podobny problem, czasami nawet nie ruszała. wystarczyło wyczyścić styki, które są na tylnej belce oraz te bolec które wystają z klapy, ale tak szczerze mówiąć to nie wiem czy u Ciebie jest to tak samo rozwiązane.

Bonus
20-03-2006, 12:32
Dzięki poczyszczę zobaczymy czy pomoże

-waldi-
20-03-2006, 14:55
popsikaj WD40 zawiasy w tylnej klapie :) i poruszaj nią - nie masz masy na klapie
Ps: a nie zapalała Ci sie czasem kontrolka od ogrzewania tylnej szyby jak włączałeś wycieraczkę?

MIKMAR
21-03-2006, 13:13
Witam,
Mam identyczny problem z wycieraczką. Działa jak jej się podoba. Wyczyściłem dokładnie styki i konektorki w tylnej klapie ale nadal lipa. Podobnie z elektrycznym otwieraniem klapy bagażnika - działa kiedy chce. Sprawdziłem przy samym przełączniku wszysko jest ok - napięcie jest podawane w momencie przyciśnięcia przycisku. Najprawdopodobniej będzie to problem z masą jak sugerował Waldi. Dzisiaj sprawdzę.

Bonus
02-04-2006, 16:59
problem tkwił w zaczepie zamka klapy, kiedyś go troche wysunołem żeby nie trzeba było trzaskać bardzo, wszystko było dobrze, lecz na polskich drogach zaczep troche sie obluzował i wysunoł i styki nie stykały, poprawiłem i wszysko w porządku

Piotron
05-04-2006, 13:26
dokładnie u mnie było to samo odpalała się na wertepach :) ( styki )