Zobacz pełną wersję : Propozycja IV zlotu FCP - Grzymek k/Warszawy


robal
20-03-2006, 12:24
Tak więc, przygotowania do IV zlotu FCP czas zacząć :D

Przed chwilą zakończyłem rozmowę telefoniczną z panią kierownik Ośrodka.

I sprawy przedstawiają się tak:

Do wynajęcia są domki 3-4 osobowe - cena 25 zł/za łóżko/za dobę (z nakryciami Ośrodka) bądź 20 zł/za łóżko/za dobę (nakrycie własne - np. koce, śpiwory). Domki posiadają wszystko, oprócz natrysków. Prysznice znajdują się w oddzielnym budynku (korzystanie do woli).

Wyżywienie (za osobę):
6,50 zł - śniadanie
22 zł - obiad
6,50 zł - kolacja

Przygotowanie przez obsługę ogniska - 100 zł (drewno). Możemy również sami sobie nazbierać (nie wycinać drzew) drewna na opał. Udostępniają nam miejsce na ognisko.

Co do grilla - możemy przywieźć własne bądź nam udostępnią.

Istnieje możliwość przygotowania przez nich jakiegoś extra dodatku pieczeniowego (nie wnikałem, ale mniemam, że chodzi o jakąś świnkę :fcp12 )

Istnieją też pokoje w tzw. budynku hotelowym. Pokoje 2 osobowe w cenie 60 zł/za dobę/za pokój.

Istnieje możliwość zorganizowania sobie jakiś konkurencji motoryzacyjnych, sprawdzianów (chodzi o jazdy próbne itp. KJS-y :D ). Wymaga to jednak wcześniejszego skonsultowania z władzami Ośrodka.

Sklep (bo o tym wcześniej zapomniałem napisać :fcp29 ) w odległości ok. 1 km od ośrodka :D:D:D

Zwierzątka wszelakie - mile widziane. Oczywiście tylko w domkach, w pokojach hotelowych - nie.

Bardzo miła pani poinformowała mnie również, że raczej nie praktykują "zaliczkowania" w celu rezerwacji. Jeśli dana osoba nie przybędzie, nie MUSIMY płacić za niewykorzystane miejsce. Po prostu płacimy po przybyciu gotówką (przelew raczej odradzała, bo wymagałoby to sporządzenia umowy itp. rzeczy).
Ja jednak optuję za rozwiązaniem wpłacania zaliczki. Zaliczkę zawiozę wcześniej. Resztę dopłacamy po przyjeździe.

I najważniejsze: Dobrze byłoby dosyć szybko się zdeklarować, bo nie gwarantują wolnych miejsc - z doświadczenia wiedzą, że ów termin jest dosyć oblegany.

Wstępnie jestem umówiony na osobiste spotkanie w środę, więc dobrze by było aby rozważyć przedstawioną przeze mnie lokalizację i inne sprawy, które być może wyjdą w trakcie.

I proszę o sugestie "profesjonalistów" (mało doświadczony ze mnie zlotmaker), o co jeszcze zapytać, co dograć itp.

---
Na koniec garść linków ze zdjęciami ze zlotów innych klubów (mam nadzieję, że koledzy z tych klubów nie obrażą się za podlinkowanie ;) ):

http://www.fiatpunto.org (dział Klubowe) - dwa zloty w Grzymku
http://www.oldtimerclub.riders.pl/imprezy.html - 2 zloty tamże

karex
20-03-2006, 12:40
Ja jednak optuję za rozwiązaniem wpłacania zaliczki. Zaliczkę zawiozę wcześniej. Resztę dopłacamy po przyjeździe.
Jestem ZA.

Podpytaj się czy sąmoże czajniki elektryczne w domkach, albo czy jest możliwość zdobycia wrzątku :)

Ja się piszę na to. We dwie osoby :) na domek.

Z tym drzewem na ognisko to chyba weźmiemy od nich, bo jak nas będzie więcej to sięto rozłoży po kosztach, a np. ja nie wyobrażam sobie wieźć drzewa albo latać w sobotę po lesie i szukać w miarę suchego :D

Ceny za os/dobę wydająmi się rozsądne

Kaczuszka
20-03-2006, 13:39
Krótko, szybko i na temat:
Domek, 2 osoby + pies :fcp1 (obiad dla psa - co upoluje to jej :fcp3 )

Myślę, że pozostałe szczegóły wyjdą w najbliższym praniu :)

Pozdrawiam i nakłaniam do podjęcia decyzji w temacie zanim kolejna zima nas zastanie :fcp4

Kaczuszka

A.S.
20-03-2006, 14:09
Witam!!
NO i GIT !!!! :) ... Cóż można doradzić ... no napewno ognisko niech zapewni obsługa..... Grill też raczej jeśli będą chcieli "zlotowicze" to też obsługa musi zrobić... My tylko kiełbasy i bułki z dodatkami ;) na ognicho.... Warto spokojnie wyjaśnić jak z tymi domkami .. bo jak ktoś chce tylko 2 osoby tam połozyć to zgodzą się żeby zapłacił za 2 łużka ?? Szybko opracować jakiś malutki plan ... kiedy zbiórka, kiedy ognisko, kiedy grill itp..... Obiady, śniadania, kolacje to sobie każdy zakupi jak będzie chciał :) ... a reszta to myślę wyjdzie w praniu ... Ogolnie to jak NAJMNIEJ rzeczy które sa "dla wszystkich" i za które trzeba płacić .... tylko to co niezbęne jak drewno czy grill w postaci szaszłyczków czy czego tam :) .....
Ja niestety będę tylko 1 dzień (najpewniej w sobotę) od rana do wieczora więc mnie na nocleg nie liczcie ... obiad soboie kupimy .... jeśli będzie ognisko w sobotę to kiełbaskę przywioze a jeśli grill to się piszę na 2 osoby :) ..... AAA i oczywiście na TRZY identyfikatory :) .. jako pamiątka po zlocie :-)

matzone
20-03-2006, 16:25
Witam
Podajcie dokładną datę rozpoczecia zlotu. Moja dziewczyna ma niezbyt układną szefową i musi ustalić sobie ewentualnie wolny dzień. Jeśli wszystko dobrze pojdzie to bedzie nas dwoje (Elunia :fcp22 i ja :fcp1 ) bez pieska. Mam nadzieję, że domki nie mają ścian i dachów z azbestu :fcp2

Pawel
20-03-2006, 16:51
Podajcie dokładną datę rozpoczecia zlotu.29 kwietnia 2006r do 1 maja 2006 włącznie.

Assan
20-03-2006, 17:56
Pytanie:
Do kiedy trzeba się zdecydować bo ja jestem jak najbardziej za tylko moja pani może nie dostać wolnego w pracy :fcp5 a sam nie jade

Wstępnie będą trzy osoby,psa nie zabieram.

Pawel
20-03-2006, 18:11
tu prosze zgłaszac -dopisywac do listy- chęc uczestniczenia w IV zlocie FCP.
http://forum.fordclubpolska.org/viewtop ... 186#111186 (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=111186#111186)

Assan
20-03-2006, 18:34
Nie było pytania :fcp2 JADĘ kobitka ma wolne :fcp2 będę w sobotę rano :fcp12 , w niedzielę w nocy wracam do domu :fcp25 (nakrycia biorę swoje)
robal, dowiedz się jak liczą za dzieci

elektrykl
20-03-2006, 18:52
Zarombiście jak pod warszawą jade

StaFF36
20-03-2006, 19:04
Ja też jade ale ja dopiero bym przyjechał 30 :/ bo jak pisałem już pare razy 29 mam wesele :)
i mam zamiar zostać do 2 lub lub nawet do 3 maja :) i ja bym na 4 osoby rezerwował :D

denon2000
20-03-2006, 21:00
Kto będzie prowadził księgowość ? Osoba która będzie zbierała kaskę jest proszona o kontakt ze mną w sprawie identyfikatorów.

TREBOR75
21-03-2006, 07:54
W sobotę o której przyjazd, w jakich godzinach?

Pawel
21-03-2006, 08:21
W sobotę o której przyjazd, w jakich godzinach?5:00 rano.

waldek11
21-03-2006, 08:42
A do kiedy trzeba się zadeklarować?

mtz
21-03-2006, 08:54
Jak tylko namówie swoją Pania i nie zdaży sie jakiś kataklizm :) to też przyjade.

robal
21-03-2006, 09:25
Prosiłbym, aby osoby, które nie są jeszcze pewne, że przyjadą aby też potwierdziły przynajmniej chęć uczestnictwa. Łatwiej będzie mi określić przybliżoną ilość osób podczas rozmowy.

matzone
21-03-2006, 09:32
2 nas bedzie. Dam konkretna odpowiedz w tą sobotę, póznym wieczorem. Chyba wezmiemy domek 3 osobowy bo nie bedziemy tak wyalienowani jak w chotelu. No to narazie tyle. Wezmę wiertarke poborujemy ściany :fcp2.

waldek11
21-03-2006, 09:32
Prosiłbym, aby osoby, które nie są jeszcze pewne, że przyjadą aby też potwierdziły przynajmniej chęć uczestnictwa. Łatwiej będzie mi określić przybliżoną ilość osób podczas rozmowy.
Chęc mam, ale jesli coś mi wyskoczy( taka praca) i nie przyjadę a miejsca będa zarezerwowane to co?

Dlatego się pytam do kiedy trzeba się ostatecznie zadeklarować?
Pozdro
Waldek11

robal
21-03-2006, 09:36
Dlatego się pytam do kiedy trzeba się ostatecznie zadeklarować?

Dokładne, półoficjalne informacje podam w czwartek, najpóźniej w piątek. Staram się teraz wygospodarować czas na podjechanie tam w środowe popołudnie.

ale jesli coś mi wyskoczy( taka praca) i nie przyjadę a miejsca będa zarezerwowane to co?

A czytał dokładnie pierwszy post? :fcp2

waldek11
21-03-2006, 09:41
A czytał dokładnie pierwszy post? :fcp2

Ano już przeczytał :fcp3 :fcp29

matzone
21-03-2006, 10:15
Nie byłem jeszcze na zlocie i nie chciałbym ingerować w plany ale gdyby miało padać to może wezmiemy kompa co by np. pograć w NFS (przy okazji może jakis konkurs-wiecie na pewno o co michodzi) lub jakieś ciekawe programy poprzegladać, fotki itp. tak w razie ulewy. Co o tym sądzicie?

Kaczucha
21-03-2006, 11:27
witam wszystkich i pozdrawiam :fcp1 wlasnie dostalam wiadomosc ze organizowany jest kolejny zlocik :fcp18 superrrr !!!juz sie ciesze :fcp2 :fcp2 nio my na pewno bedziemy i juz nie moge sie doczekac :524:

[ Dodano: 2006-03-21, 12:35 ]
kacza grypa nie zarażam :fcp2 bez obaw :fcp4 :539:

karex
21-03-2006, 12:30
Qrcze dziewczyny proszę nie odbierzcie tego źle ale:
Kaczuszka
Kaczucha
Hihi, ja nie mam nic zego na myśli :)

I oczywiście bardzo przepraszam za OffTopic, ale nie mogem się powstrzymać :D .



Dodane po poście Slawka
Acha od Jaro_Krakow :fcp19 i wszystko jasne :/
:D

Pawel
21-03-2006, 16:28
karex, Kaczucha jest od Jaro_Kraków i była już na zlotach.

Kaczucha
21-03-2006, 19:01
Slawko dzięki :fcp4 owszem z moim mężem bylismy na wszystkich zlotch :fcp1 zawsze było superrrr :fcp1
może rzadko bywam na forum ale bywam :fcp1

StaFF36
21-03-2006, 19:52
a tak pozatym ludzie to macie zamiar się zbierać do domu 1 maja czy może dopiero 2 maja ????

karex
21-03-2006, 20:33
macie zamiar się zbierać do domu 1 maja czy może dopiero 2 maja ????

Niestety ja drugie muszę iść do pracy i nie będę mógł zostać :fcp6

elektrykl
21-03-2006, 20:47
Ja jade w czwartek ,mam blisko do Grzymka i pomoge wrazie rezerwacji.

[ Dodano: 2006-03-21, 21:51 ]
mam tam znajomą bez obrazy dla mojej żony

Jacek
21-03-2006, 23:01
robal, rozumiem ze domki i hotel sa gdzes obok siebie?
Jak z autkami? Daleko parkuja od domkow/hotelu?

Da rade zalatwic wieksza sale w razie niesprzyjajacej pogody?

robal
22-03-2006, 06:54
Ja jade w czwartek ,mam blisko do Grzymka i pomoge wrazie rezerwacji.

Że tak się spytam, po co? Niech załatwia to jedna osoba, bądź niech będzie to załatwiane wspólnie. Bo wyjdzie pierdolnik.

robal, rozumiem ze domki i hotel sa gdzes obok siebie?
Jak z autkami? Daleko parkuja od domkow/hotelu?

Pewna odległość od domku do hoteli jest (już nie mogę skojarzyć - dawno tam nie byłem).
Autka parkują na parkingu strzeżonym przez Ochronę "Skorpion" (w sumie cały ośrodek jest przez nich strzeżony).
Ja postaram się wywalczyć możliwość zaparkowania aut pod domkami i tylko w razie np. sesji foto :D postawić je na parkingu.

Da rade zalatwic wieksza sale w razie niesprzyjajacej pogody?

Jest, jak mnie pamięć nie myli, sala konferencyjna w budynku hotelowym.

Zabij mnie, ale ostatni raz parę lat temu tam byłem i co i jak kojarzę może być nieaktualne. Dzisiaj jadę na tam rozmowę, więc wtedy będę wiedział wszystko. Postaram się wziąść aparat i cyknąć parę fotek na czasie.

Tak więc, trzymać kciuki. Informacje przedstawię w piątek (w czwartek wojuję na Orlenie :D ).

mtz
22-03-2006, 08:01
No to jeśli nie bedzie jakiego krachu na giełdzie bym nie wydolił ekonomicznie :) to jesteśmy z Wami :D czyli:
mtz+mtzowa ;) + piesek Westie

waldek11
22-03-2006, 10:55
Z tego co widzę to ja mam najdłuższy odcinek dohttp://www.tkk.net.pl/wallem/Ikonki/bryka.gif przejechania :fcp2 .
Ale czego się nie robi dla dobrej zabawy http://www.tkk.net.pl/wallem/Ikonki/a_popijawa.gif
hehe
http://www.tkk.net.pl/wallem/Ikonki/slinka.gif

Żeby tylko nie padało wtedy może http://www.tkk.net.pl/wallem/Ikonki/fire.gif będzie?

Greg
22-03-2006, 12:10
No dobra , czas na mnie :fcp2
To Ja oczywiscie z mlodym sie piszemy . Ja pisze sie na pokoj w hotelu jakby ktos pytal .

Pzdr.

misiek
23-03-2006, 08:21
heh, ale przespalem :)

no pewnie i mnie nie braknie ;)

jak domyslam sie z tresci do wyboru sa pokoje hotelowe lub domki ? Cene domkow znalazlem, jak wyglada cena hotelu ? :)

zweirzeta tylko w domkach, to i tak niezle :)

karex
23-03-2006, 09:32
Istnieją też pokoje w tzw. budynku hotelowym. Pokoje 2 osobowe w cenie 60 zł/za dobę/za pokój.
Misiek, bierz pupilka i do domku. Będzie nas więcej :P .
Żartuję. Każdemu odpowiada wedlug wlasnych potrzeb.

misiek
23-03-2006, 11:35
:) moj pupil ostatnio nie darzy zbytnia sympatia innych psich samcow, a nie wiem jak zapowiada sie jeszcze psi sklad na zlot :)) Nie mowie nie, zobaczymy jeszcze z czasem.

A jak z tymi cenami pokoju hotelowego 2 osobowego ? Bo cene domkow znalazlem.

TREBOR75
23-03-2006, 12:03
Oj tam nauczy się pokory przy moim Maxsiu ;-)

daloo
23-03-2006, 14:55
Witam
Ja z żonką niestety nie będziemy w stanie przyjechać na zlocik, na dniach sie Mikołaj będzie rodził :fcp19 i trosze za wczesnie z 3 - 4 tygodniowym dzieciakiem bedzie jechac, a zabrałbym i jeszcze mojego psiura , by se pohasali z Miśkowym piesiórem :)).
Pozdrawiam calą ekipe z Kazimierza i reszte Forumowiczów.
Trzymajcie za mnie kciuki bo mam isc na poród :572:

Ps.
Dzięki Jagral za info o zlocie, dawno na forum nie zagladalem (moja wina , moja wina , moja bardzo...)

TREBOR75
23-03-2006, 14:59
Trzymamy i opijemy :fcp29

elektrykl
23-03-2006, 18:42
Witam jak można dać tą zaliczke czy bespośrednio dla ciebie

jagrall
23-03-2006, 18:57
ja mam takie pytanko, kuzyn chce jechac z dziecmi, jego 6 letnia córka będzie pewnie liczona za całość, a jak będzie z 3 letnim synkiem?

karex
23-03-2006, 19:11
Misiek, w poście w którym pisałem o Twoim pupilu zacytowałem Robala:
"Istnieją też pokoje w tzw. budynku hotelowym. Pokoje 2 osobowe w cenie 60 zł/za dobę/za pokój."

Jagrall, odpowiedzi na swoje pytania masz w temacie:
http://forum.fordclubpolska.org/viewtop ... 059#112059 (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=112059#112059)
Przy okazji proszę wszystkich o przejrzenie powyższego tematu.
Ale gdzie mamy o czym pisać, to ja już nie wiem, pogubiłem się :fcp19 .

[ Dodano: 2006-03-23, 20:12 ]
Jagrall, właśnie widzę, że już chyba doczytałeś o dzieciach?
Spóźniłem się. :D

elektrykl
23-03-2006, 19:23
Sory ale niema napisane jak wpłacić kase na rezerwaje .Jak czegoś nieprzeczytałem to z góry przepraszam.

jagrall
23-03-2006, 19:42
karex, znalazłem ten post w chwilę po napisaniu pytania ;-)

karex
23-03-2006, 19:52
Sory ale niema napisane jak wpłacić kase na rezerwaje .Jak czegoś nieprzeczytałem to z góry przepraszam.
Odnośnie wpłat za rezerwację to czekamy na wypowiedź Robala, naszego drogiego organizatora IV zlotu FCP :fcp4
Robal i wszyscy czytający ten post wiedzcie, że ja się nie chcę podlizywać naszemu drogiemu organizatorowi IV zlotu FCP, tak jakoś wyszło :fcp3

elektrykl
23-03-2006, 20:14
Awienc czekamy na naszego wybawce .Daj znać.