Zobacz pełną wersję : [Galaxy 1994-2000] Brak pilota przy kluczyku - jak dorobić?


kriss_k700
22-03-2006, 19:36
czesc !!!
jestem od dwoch dni posiadaczem galaxy 2.8 ghia 96 rok
problem typu :jest kluczyk ale bez pilota (jak kupowalem to juz nie bylo,pod siedzeniem pasazera znalazlem centralke od alarmu tak ze rozumuje ze pilot od centralnego i alarmu musial byc.
Co w tym momencie zrobic zeby bylo tak jak powinno????
Drzwi otwieraja sie normalnie z zamka.
Przy okazji nie bylo tez ksiaki i nie wiem co ten moj fordzik powinien miec(czy ma?)
chodzi mi o wyposazenie samochodu,radio oryginalne nie moge zlokalizowac zmieniarki(pewnie jej nie ma),jesli miala by byc to jaka?,klima manualna.

za odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam krzysiek :fcp1

leejones
23-03-2006, 09:27
witaj!

pod siedzeniem kierowcy masz na pewno centralkę od centralnego zamka, a nie koniecznie od alarmu, żeby zweryfikować co masz najlepiej, pojedź do speca od tych spraw niech to obejrzy. ciężko będzie postawić diagnozę przez neta

jesteś pewien że masz wersję Ghia?? wyadawało mi się że powinien być w niej klimatronic ale mogę się mylić

pytaj dalej o konkrety to coś może podpowiem, mam prawie takie samo auto

marok
08-04-2006, 19:18
Witam
Potwierdzam , pod siedzeniem masz napewno centralkę od alarmu i cenralnego zamka. Sterowanie pilotem mozna dorobić - koszt ok. 100-200 zł.
Pozdr.

szymar
09-04-2006, 16:11
100-200 zl to mowisz o ASO czy w innej firmie?

marok
09-04-2006, 16:50
Oczywiście w innej firmie . Sterownik pilota można kupić np na Allegro za ok 80zł + montaż . Mnie w sumie wyniosło 150 zł. W ASO przypuszczam że byłoby 2 albo 3 razy drożej.

pozdr.

kriss_k700
09-04-2006, 21:43
Oczywiście w innej firmie . Sterownik pilota można kupić np na Allegro za ok 80zł + montaż . Mnie w sumie wyniosło 150 zł. W ASO przypuszczam że byłoby 2 albo 3 razy drożej.

pozdr.

Dziéki za odpowiedzi i jeśli to możliwe to podajcie ceny ile w aso w Polsce ,ja w maju wybieram sie do Polski i może bym pomyślał coś o ASO,bo tutaj(anglia) w ASO jest to koszt dokładnie 170 funtów

pozdr

Augustynowicz
10-04-2006, 22:23
Może wiecie gdzie dobrze montują alarmy samochodowe. Bo swój rozwaliłem i musze wstawić. Słyszałem ze w Olsztynie alarmy firmy "Tygrys" są dobry.
Pozdrawiam