Zobacz pełną wersję : Centralny zamek w Fiescie (02-05)


marcel
26-03-2006, 23:19
Czy to normalne że w tym modelu (02-05) po nacisnieciu klamki w środku auta u kierowcy zamykają sie wszystkie drzwi czyli normalnie dziala centralny zamek ale otwieranie centralne juz nie dziala i otwierają sie tylko drzwi kierowcy czy tylko u mnie jest cos nie tak?
Z gory dziekuje za odpowiedz

Pawel
27-03-2006, 05:52
masz prawidłowy objaw. w nowszych modelach centralny jest bardziej rozbudowany i posiada taka funkcje.

Skolmi
27-03-2006, 08:01
Mi tam się otwierają wszystkie.... ale ja mam dokładany :D

wojtula12
29-03-2006, 23:30
Witam,
u mnie też otwierają sie wszystkie

EC Tuning
30-03-2006, 21:57
masz fabryczny centralny czy dokładany ?? z tego co pamietam to powinny sie otworzyć wszystkie nawet jesli masz fabryczny

marcel
30-03-2006, 22:57
Mam fabryczny centralny i okazuje sie, że nie tylko to u mnie działa nie tak jak trzeba. Po instalacji alarmu oprócz opisanego juz przeze mnie zjawiska (centralne otwieranie nie działa również kluczykiem (mechanicznie), wszystkie drzwi otwierają się jednynie zdalnie (mam kluczyk z pilotem fabryczny)), nie działa również otwieranie bagażnika guzikiem z wnętrza auta oraz nie działa podwójne ryglowanie drzwi! Czy ktoś ma może pomysły co to może być? Znalazłem już na tym forum dokładnie taki sam problem, ale problem nie został rowiązany.

Pozdrawiam!

Pawel
31-03-2006, 05:40
Mam fabryczny centralny ............................. Po instalacji alarmu ................. No to nie masz alarmu zakładanego w fabryce. W takim razie jest cos źle założone, lub nie sprawny jest jakis element. Niemniej jednak, jest taka funkcja jaką opisałeś w pierwszym poście. Jedź i niech naprawią na gwarancji, bo zapewne taką jeszcze posiadasz.

marcel
31-03-2006, 10:49
Alarmu nie mam fabrycznego, ale centralny zamek jest fabryczny. Dzis z rana oddałem samochód do firmy w której zakładałem alarm i zobaczymy. Po południu odbieram i mam nadzieję że bedzie dobrze

[ Dodano: 2006-03-31, 18:49 ]
No wiec przed chwilą odebrałem auto. Część problemów została rozwiązana a część nie. Działa centralne otwieranie i otwieranie klapy bagażnika z wnętrza pojazdu. Nie działa natomiast podwójne ryglowanie dzrzwi i facet od alarmów upiera sie, że ryglowania nie ma i nie bylo w momi aucie! Czy to możliwe? Centralny zamek mam fabryczny wiec według instrukcji ryglowanie jest! Nie potrafie stwierdzić czy działało przed instalacją alarmu.