Zobacz pełną wersję : Nowe akcje w Fordzie?


ktomek
19-01-2011, 14:25
Witajcie,
ostatnio odwiedziłem ASO (skończył się mieszek).
Rzuciły mi się w oczy dwie rzeczy, akcja za 39zł i żółto-czarny transit (załączam fotki).
Czy ktoś z Was korzystał z tej akcji? Macie jakąś wiedzę co chodzi?
Powiedzcie od kiedy Ford ma mobilny serwis? Wygląda imponująco...
Mieszek sobie zamówiłem, ale nie miałem czasu się wypytać o szczegóły.

Linki do fotek:
http://s1128.photobucket.com/albums/m487/_ktomek_/?action=view&current=IMG_20110114_123711.jpg
http://s1128.photobucket.com/albums/m487/_ktomek_/?action=view&current=IMG_20110114_123213.jpg
http://s1128.photobucket.com/albums/m487/_ktomek_/?action=view&current=IMG_20110114_123226.jpg
http://s1128.photobucket.com/albums/m487/_ktomek_/?action=view&current=IMG_20110114_123317.jpg

bambelo
19-01-2011, 15:58
ciekawe - godne uwagi

m_g
19-01-2011, 16:14
Ktomek , w Warszawie przy Okęciu też jest salon forda i też stoi taki ford transit żółto czarny z takim samym napisem :)

bambelo
19-01-2011, 18:23
akcja kontrola za 39 zł faktycznie jest aktualna - po prostu jak coś wykryją ... a wykryją to proponują na miejscu naprawę po b. atrakcyjnej cenie ;)

ktomek
20-01-2011, 13:42
Oferta aktualna :) rozumiem, bo auto jest na widoku, a baner wisi, ale co i jak?!
Będę po części po weekendzie to się wypytam i napiszę, a tymczasem POZDRAWIAM

bambelo
20-01-2011, 21:14
ale co i jak?!
a czego więcej oczekujesz niż napisane jest na banerze? - jaką kawę dla klienta podają?
... od siebie dodam że takie akcje to tylko wyszukanie problemów z autem i naprawa po bardzo atrakcyjnej cenie jak już jest na stanowisku serwisowym.

jarek_sz-in
21-01-2011, 11:42
a czego więcej oczekujesz niż napisane jest na banerze? - jaką kawę dla klienta podają?
... od siebie dodam że takie akcje to tylko wyszukanie problemów z autem i naprawa po bardzo atrakcyjnej cenie jak już jest na stanowisku serwisowym.

Nie do końca się z tym zgodzę, mi przejrzeli pokazali wydruk i ustawili geometrie, cena normalna 200 a tu komplet za 90zl, zbieżność plus geometria i dobra kawa:). Osobiście bylem 3 razy na Pomorskiej i obsługa, czas napraw, fachowość przerosły moje wszystkie oczekiwania. To co do tej pory słyszałem o ASO to chyba jakieś złe Mity, ale wole nie zapeszać.

MlekoLowickie
22-01-2011, 13:50
bo my raczej przewaznie marudzimy na Ustowo ;)

ktomek
22-01-2011, 20:01
Dzięki Jarek Sz-in za ripostę dla znanego z ciętego języka "bamboleo". Nie mam żadnych doświadczeń z ASO, stąd też moje pytanie. 39zł to nie majątek, tak jak 90zł o których wspomniał Jarek.
Po chwili zastanowienia dopiszę, że jeśli spotka mnie problem to zapewne udam się do ASO. Nie przekonują mnie "Kaziki" w podwórkach czy Panowie Staśki, Zdziśki itd.
P.S. Skąd ta grupowa niechęć do Ustowa? Chyba ich przetestuję tą akcją za 39zł żeby móc się wypowiedzieć :)

TOMAS
22-01-2011, 20:03
P.S. Skąd ta grupowa niechęć do Ustowa?

Z autopsji, kiedyś na cenę danej części czekałem ponad tydzień na telefon

Pawel
22-01-2011, 20:19
Witam
Jestem nowy na forum chetnię skorzystam z promocji ostanio wpadłem w zaje..... dziurę na przestrzennej poszła felga , skorzystam chyba z pomorskiej bo mi bliżej.

bambelo
22-01-2011, 21:18
Z autopsji, kiedyś na cenę danej części czekałem ponad tydzień na telefon

w pełni się z Tomkiem zgodzę ;)
ciętego języka "bamboleo" - a że cięty język... ( bamboleo nawet mi się podoba ) - trochę przesada , bo jak ktoś widzi okazyjną cene 39 zł i doszukuje się podstępu to go po prostu przedstawiam jak to jest w praktyce, że się wyszukuje defektów choć małe ale są i po atrakcyjnej cenie proponują naprawę...i naprawdę w atrakcyjnej cenie bez żadnych podtekstów - a cały pic polega na tym żeby zmienić podejście klienta że ASO nie musi być zawsze drogie i go przyciągnąć ,bo ileż można tylko serwisować na Ustowie nowe auta na gwarancji ;)

Szejk.Ahmed
22-01-2011, 22:16
bambelo mądre słowa.:one:
Dzięki Jarek Sz-in za ripostę dla znanego z ciętego języka "bamboleo".
kolego jak coś to bambelo.

happy24
23-01-2011, 18:24
Witam

Byłem ostatnio sprawdzić ta nową akcje w fordzie i jestem mile zaskoczony. Pan przyjął mnie i wskazał parę drobiazgów które dobrze by było zrobić na przyszłość, ale wracając do tematu obawiałem się naciągania ze strony serwisu i jestem miło zaskoczony po sprawdzeniu zawieszenia Pan zrobił kosztorys zaproponował rabat i nie było żadnego naciągania ani ściemniania żebym zrobił to natychmiast. Zapłaciłem 90 zł miałem ustawioną geometrię i wiedzę na temat co jeszcze jest do zrobienia. Teraz nie mogę spac z przeświadczeniem ze coś boli jeszcze mojego mondka :) Wrócę tam na pewno uzgodnić koszty z doradcą. Serwis na Pomorskiej miło mnie zaskoczył.

Polecam tą akcję 90 zł to nie majątek
Pozdrawiam

wojtbf1
23-01-2011, 18:42
Polecam tą akcję 90 zł to nie majątek
Pozdrawiam
Byłem kolego...ale chyba ewentualne ,wykryte niedomagania robiłbym gdzie indziej.....koszty na pewno mniejsze......

happy24
23-01-2011, 21:27
Byłem kolego...ale chyba ewentualne ,wykryte niedomagania robiłbym gdzie indziej.....koszty na pewno mniejsze......


Juz pare razy zapłaciłem mniej a potem tylko żałowałem

ktomek
25-01-2011, 19:59
Byłem po mieszek. Z akcji nie skorzystałem bo znów wszystko w locie :| co nie znaczy, że nie omieszkam skorzystać z okazcji sprawdzenia zawiasu i ustawienia zbierzności :) zobaczymy co przyniesie zima...

Nie omieszkałem zadać Panom pytań, które postawiłem Wam, jako lokalnym FCP ;)
i tak...
- akcja trwa... koszt 39zł, sprawdzają zawieszenie, układ kierowniczy pod kątem luzów i wycieków, wykonują pomiar geometrii, wówczas jeśli zechcesz ustawiać +60zł=99zł (jak wyżej happy24), dodatkowo wykonują oględziny nadwozia i doradzają co wymaga naprawy, a co zabezpieczenia i rozważenia naprawy w przyszłości
- zółto-czarny samochód (czyt. pszczoła (bambelo->bamboleo ;) sorki, pomroczność jasna), żółtek, safety car, czy jak tylko go nazywać) jest projektem bemo, nieodpłatną formą opieki nad klientem, dojadą pomogą itd... więcej popytam jak pojadę na akcję

A tymczasem pozdrawiam...

Hyper
25-01-2011, 22:21
Ja tam na Ustowo nie narzekam, przynajmniej jeszcze. Do tej pory co potrzebowałem, to załatwiłem.

TOMAS
25-01-2011, 23:00
Ja podejrzewam że z czasem to i na Ustowie zapanuje ład i profeska jak na Pomorskiej. Jak widać powoli zaczynają zdobywać zaufanie. Im więcej będziemy mieli porządnych ASO tym lepiej dla nas


- zółto-czarny samochód (czyt. pszczoła (bambelo->bamboleo ;) sorki, pomroczność jasna), żółtek, safety car, czy jak tylko go nazywać) jest projektem bemo, nieodpłatną formą opieki nad klientem, dojadą pomogą itd... więcej popytam jak pojadę na akcję


Hm ciekawie to wygląda, szukałem na strona i zero info. Był akcje już typu ASSISTANCE 12 i uważam że to był dobry strzał :one:, ciekawe na jakiej zasadzie działa ten Transolek

a przy okazji szukania info o pszczółce znalazłem to:

Z nieukrywaną satysfakcją odnotowujemy, iż w wyniku rywalizacji wszystkich autoryzowanych serwisów w kraju, Ford Polska wyróżnił I miejscem i tytułem najlepszej stacji serwis Bemo Motors Poznań przy ul.Mogileńskiej 50.
Ocenie podlegały wyniki badania „Tajemniczy klient” testującego fachowość obsługi serwisowej w szerokim jej spektrum. Weryfikowano nasz profesjonalizm począwszy od pierwszego kontaktu telefonicznego, poprzez obsługę biurową, warsztatową, aż po dbałość o zadowolenie klienta po usłudze.
Dodatkowym kryterium były aktywność dealera oraz udział w programach szkoleniowych.
Chcemy Państwa zapewnić, że naszej satysfakcji z otrzymanego wyróżnienia
towarzyszy ambicja, aby naszą działalnością jak najlepiej zaskarbiać sobie Państwa aprobatę i zadowolenie.


Info ze strony Bemo dotyczy Bemo Motors w Poznaniu

Szejk.Ahmed
26-01-2011, 16:55
Jak jeszcze zejdą z cen to może się skusze na jakiś przegląd.:027:
bo jak na razie to nie oszalałem aby dawać tak wysokie napiwki.:P

ciekawe jakie bedą ceny robocizny za wymianę amorków z przodu i z tyłu bo powoli muszę się przymierzyć.jak się dowiem to dam znać.

MĄKA
21-03-2011, 13:12
Witam
Wlasnie dzwoniłem do Bemo na Pomorskiej w celu przełożenia wizyty bo chcialem skorzystac z akcji zbadabia zawiechy a nie moge jutro byc w sz-nie na inny dzien. Niestety nie uda mi sie juz z tej akcji skorzystać bo dzień jutrzejszy był dniem ostnim i od jutra wchodzi nowa akcja :Akcja Wiosna" w ramach której za 99PLN badana jest geometria a dotego chyba hamulce i amory bo pani mówila ze jak cos to jest promocj na te cześci . A jak ktos chce kupić 2 oponki u nich to za 1PLN może przechować stare.:p

Czy za te 99pln warto z tego skorzystać i czy w ramach geometrii sprawdzają tez zbieżność bo juz nie jestem pewien czy to wchodzi w sklad badania geo.

wojtbf1
21-03-2011, 19:18
czy w ramach geometrii sprawdzają tez zbieżność
No przecież kolego to o to chodzi........
Czy za te 99pln warto z tego skorzystać
Myślę że warto......jadę w sobotę......

Szejk.Ahmed
21-03-2011, 20:34
he he.byłem dzisiaj i lipa bo mają zepsutą ścieżkę i amorków nie da rady sprawdzić.zbieżność ustawili,heble sprawdzili i 91zł skasowali.Poległem.Gratulacje dla serwisu za takie ceny.:one:

MĄKA
21-03-2011, 21:02
No przecież kolego to o to chodzi........

no a jakze inaczej..heee dzięki za potwierdzenie mojego przypuszczenia

hmhmhm.... jeszcze sie troszke zastanowiam ale biorac pod uwage ze zbienosc w byle jakim warsztacie na wyspie kosztuje 60pln to te dodotkowe 39pln za to samo tyle ze pewnie dokladniej na serwisowym sprzecie chyba nie jest az tak wielkim wydatkiem............:027::027::027:

Bourne
21-03-2011, 21:47
ale w fordzie robisz geometrie tyłu i przodu
jak za ustawienie tyłu i przodu w KJB 2 tygodnie temu zapłaciłem 110zł

TOMAS
21-03-2011, 21:47
Ja regularnie jestem na takich akcjach. Ustawienie zbieżności za 99zł uważam za bardzo dobrą cenę. Plus dla ASO :one:

Więc w sobotę się tam odmeldowuję :D:D

MacieqZST
21-03-2011, 21:52
Też w sobotę, lecz następną.

TOMAS
12-06-2011, 07:47
Od jakiegoś czasu akcja klima za 99 zł

FFcyrod
17-06-2011, 15:29
Od jakiegoś czasu akcja klima za 99 zł

Ktoś już korzystał ? Chyba warto ?

TOMAS
17-06-2011, 18:43
Parę osób, u mnie czynnika nie uzupełniano, zniknął nieprzyjemny zapaszek więc jestem zadowolony. Cena wydaje mi się adekwatna do usługi :one:

mad
17-06-2011, 18:52
Tomgol gazują czy wpierniczają piankę w nawiewy ??

TOMAS
17-06-2011, 18:56
nie wiem. Ale 2 lata temu też mi robili i przez ten okres był spokój z nieprzyjemnym zapachem. Dodatkowo dostałem "granat" do czyszczenia klimy aby sobie ją oczyścić jesienią.

b@rth
17-06-2011, 19:19
Tomgol gazują czy wpierniczają piankę w nawiewy ??

tez nie mam pojecia co robili, bralem przy wymanie szyby #3

Hyper
21-06-2011, 12:42
Ja akurat dostałem telefon, że samochód jest do odbioru (przegląd po 1 roku) i dodatkowo poprosiłem o czyszczenie klimatyzacji, bo czasami jak włączałem auto i potem klimę, to potrafiło zalecieć takim smrodkiem, jakby się jakiś mały gryzoń przyjarał. Swojego czasu u taty w Astrze nagle zaczęło tak śmierdzieć, że ciężko było wytrzymać podczas jazdy. Szukaliśmy, patrzyliśmy... I okazało się, że szczur/mysz (cholera go wi) usmażył się przy silniku. Ludzie, jaki to był swąd wtedy... :)

Pawel
02-07-2011, 08:26
Odświeżając temat serwisu to na Ustowie mieli tyle dla mnie czasu i ochoty żeby sprzedać mi samochód, że dałem sobie spokój i kupiłem na Pomorskiej. Niby właściciel ten sam ale obsługa jakby z dwóch różnych światów. Od 2009 serwisuje i wszystko robie w swoim Fuksiku na Pomorskiej i odpukać nie muszę wracać po chwili na poprawki i reklamacje jak to zazwyczaj odbywa się "u Pana Zdzisia w garażu". Ceny są przystępne a obsługa bez najmniejszego zarzutu.