Zobacz pełną wersję : 96% ZADOWOLONYCH KLIENTOW


goral
03-05-2004, 14:51
Taki oto, dumny napis wisi na wejsciu do Euromobilu w Bielsku - Białej. W ten paitek miałem okazje sprawdzić prawdziwość tego hasła ... i wiecie co ... nie zawiodłem sie !!!

Euromobil, do niedawna był jednym z kilkudziesięciu ASO Forda. Jakość usług, niepowiem była wtedy równie wysoka .. a ceny niestety tez. Euromobil postanowil jednak wyjsc z pod loga Ford'a stając się niezalężnym serwisem, przy salonie Nissana. W tej chwili naprawiaja tam wszystkie marki.

A przyczyna , która przyciągnęła mnie do serwisu ... byla dosyc prosta - przebieg mondka i związane z tym niemale rzeczy ( i nie tanie do wymiany). Chodziło przede wszytski o wymiane paska rozrzadu i nieszczesne przeguby. W normalnym serwisie chcieli za to wszytsko prawie 3 tys zl !!!! ... a w Euromobilu ... juz na wstepie, gdu umaiwalem sie na konkretny termin, spotkala mnie mila niespodzianka ... gdy jakze uprzejmy pan , powiedział ze całosc naprawy zamknie sie w kwocie 2 000 zł.

Pojechalem na umowiony termin. Wymiana miala trwac 6 godzin, tak wiec po 6 godzinach wrocielem ciekawy efektow :) Znowu uprzejmy pan .. powiedzial , ze wwszytsko jest juz wymienione, ale .. gdy wymieniali rozrzad, zauwazyli ,ze uszczelniacz korbowodu .. wyglada nienajlepiej ... . NIestety mnie wtedy nie bylo na miejscu i nie moglem zdecydowac o jego wyminaie, dlatego on sam postanowil to wymienic .... i uwaga teraz .... NA KOSZT SERWISU !!! ... heh .. jak to uslyszlem to sie zastanawialem gdzie ja jestem ...
Na koniec ... jeszcze kolejna niespodzianka ... kazde auto po naprawie jedzie na myjnie ( tez na koszt serwisu) ... no bajka po poprostu bajka .

A teraz krotkie podsumowanie :
Mondeo '97
- pasek rozrzadu (komplet naprawczy)
- przeguby (lewy i prawy)
- uszczelniacz korbowodu
- robocizna
(oczywiscie wszytskie czesci oryginalne)
razem : 2011 zł !!!!
dodatkowo : 12 miesiecy gwarancji :D

Widac ..ze w normlanych ASO .. to Ford Polska chyba dyktuje ceny ..:/

Pozdrawiam .. i zycze wszytskim .. zeby kazdy w swoim miescie znalazl taki oto serwis :)

Pzy
03-05-2004, 14:59
No... na poważniejszą naprawę to opłacałoby się tam nawet "ekstra" pojechać...
A w Ursyn Car w Warszawie nieśmiertelnie wisi na tablicy "43 % klientów jest zadowolonych z serwisu" :D Nie ma co - ta liczba robi wrażenie... :wink: :wink: :wink:

roman311
22-08-2005, 10:03
No to gratuluje znalezienia dobrego serwisu :) A co do ilosci zadowolonych klientow to w ASO Multexim tez tak pisze a chrzania wszystko rowno:):) i jeszcze nigdy sie nie zdarzylo zeby wymienili cos na swoj koszt

michu-6
22-08-2005, 12:12
No... na poważniejszą naprawę to opłacałoby się tam nawet "ekstra" pojechać...
A w Ursyn Car w Warszawie nieśmiertelnie wisi na tablicy "43 % klientów jest zadowolonych z serwisu" :D Nie ma co - ta liczba robi wrażenie... :wink: :wink: :wink:

Wniosek z tego prosty co robi pozostałe 57 %

Pozdrawiam

PS Mam w moich okolicach 2 małe nieautoryzowane serwisy bardziej warsztaty i to o czym pisał gorol jest u nich normą faktem jest że czas oczekiwania na naprawę dochodzi do 24 h ale patrząc po kolejce nie dziwię się a ceny przystępne i informacja o stanie rzetelna ( uprzedzają co w jakim czasie należy zrobić )