Zobacz pełną wersję : Prefiksy w dziale Samochody > Fusion


Jitter
04-02-2011, 23:22
Chciałbym zaproponować uzupełnienie prefiksów w dziale Fusiona o wariant MK2 dla wersji poliftowej (09.2005-obecnie) lub zniesienie wyróżnika MK1, gdyż wg wszelkich źródeł Ford na razie nie zamierza wypuszczać żadnego nowego modelu z segmentu UAV pod nazwą Fusion (planowany jest B-Max). Podział na modele byłby umowny, ale czytelny dla posiadaczy tego auta.

jagrall
05-02-2011, 00:09
moje skromne zdanie jest takie: mkI, mkII to kolejne generacje. w fizji co zmienili? wnętrze plus kosmetycznie z zewnątrz. naprawdę uważasz, że różnice są tak duże, żeby wyróżniać to prefikami?

Jitter
05-02-2011, 00:18
lub zniesienie wyróżnika MK1

Jagrall, naturalnie, mam świadomość, że zmiany są raczej kosmetyczne, dlatego zaproponowałem, aby rozróżnić je umownie, bądź zlikwidować wyróżnik MK1. W moim odczuciu trochę dziwnie to wygląda - szczególnie w chwili wyboru prefiksu podczas zakładania w dziale nowego tematu: jest Mk1 albo "bez prefiksu". Stąd moja propozycja.

Jacek
10-02-2011, 23:26
W sumie masz rację, prefiks był stworzony z myślą, że kiedyś pojawi się MK2. Na to się nie zanosi, więc niech zostanie samo Fusion :)

Jitter
14-02-2011, 21:12
Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :one: :)