Zobacz pełną wersję : Dobry i Tani Elektryk w Szczecinie


ewa7212
15-02-2011, 18:17
Witam, poszukuje dobrego elektryka w szczecinie, ponieważ odmówiła posłuszeństwa dmuchawa nie działa na żadnym biegu, a jest zimno z rana. Dzieki z góry i Pozdrawiam

Bourne
15-02-2011, 20:32
Elektryk na ul Lenartowicza ( przy krasińskiego)

AdamJ.
25-02-2011, 20:16
Witam.
Wiesz co jestem z Wrocławia ale jeździłem tam jak jest maro i Castorama.
Jadąc od Bemo motors, skręcasz przy mc donald i makro w prawo i jedziesz wzdłuż płotu makro i na końcu na wysokości bramy wyjazdowej skręcasz w lewo tam jest wiele takich garaży (myjnia akumulatory opony) i tam pracuje Pan Grzegorz - polecam go naprawdę.
Powiedz że jesteś od Adama z Wrocławia od srebrnego mondeo kombi-możne da jakiś rabacki.
Pozdrawiam

hantys
17-08-2011, 09:44
Trochę odświeżę temat. Potrzebuje dobrego elektryka w Szczecinie. Możecie kogoś polecić dobrego ? Padła mi klimatyzacja i diagnoza jest że nie dochodzi napięcie do sprężarki klimatyzacji.

pint
17-08-2011, 12:53
Mialem podobnie w Mk4 2.0 TDCi; winien był jeden przerwany przewód w wiązce prowadzącej do wentylatora ; tenże nie włączał się więc automatycznie nie mogla się włączyć także sprężarka .
Błąd widać było na komputerze , może od tego zacznij ?

Ja naprawiłem niestety dopiero w ASO za jakieś koszmarne pieniądze
typu 200 komputer, 100 diagnoza , 200 naprawa kabla itp

Pozdr.

hantys
17-08-2011, 12:58
Z tym że u mnie sprężarka się załącza bo słyszę to i słyszę jak gaszę silnik , że i ona się po chwili wyłącza. Tak mi powiedzieli spece od klimy że nie dochodzi napięcie do sprężarki. I dlatego potrzebuje dobrego elektryka, żeby nie wydawać nie potrzebnie kasy tylko zrobić to raz i porządnie.