Zobacz pełną wersję : Propozycja nowego dzialu:)


Pavlis83
21-04-2006, 08:19
Ja mam propozycje odnosnie nowego dzialu:)
Czy moglby powstac dzial pt technika jazdy albo bezpieczny kierowca etc
Bylby to dzial w ktorym mozna by dac tematy typu Czy lepiej jechac na biegu czy na luzie, roznice miedzy zarowkami 100W a 60W, kultura jazdy na drodze czyli kogo i kto nas wpuszcza gdy jedziemy z podporzadkowanej, zabezpieczenia auta przed kradzieza - czyli alarm vs bolec, homologacje reflektorow - co oznaczaja literki/cyferki na kloszu itp itd

bo narazie jest tak ze te tematy sa rozrzucone po forum po markach samochodow.. ciezko znalezc Teraz wiem ze wiekszosc rzeczy jest w dziale eskort ale jak bylem nowy bardziej niz teraz to nie wiedzialem tego

pozdrawiam

Skolmi
21-04-2006, 08:38
I dalej będą rozrzucone, bo ludzie wciąż nie korzystają z działów we właściwy sposób.
A w tej chwili jest ponad 60 działów!
Rzeczy o których napisałeś idealnie pasują do działów "Ogólne", "Hyde-Park" a nawet "Techniczne ABC".

Jacek
21-04-2006, 10:13
Faktycznie do tego typu zagadnien ma sluzyc dzial Ford Garage - Ogolne.
Przynajmniej taki byl zamysl...
Ale przemyslimy Twoja propozycje :)

Pavlis83
21-04-2006, 10:26
Szczerze mowiac to nigdy bym nie wpadl na to zeby szukac tego w ogolnym <lol>

Jacek
21-04-2006, 10:35
Wydaje mi sie, ze podzial jest sensowny: jest (od gory) administaracja; strefy klubowe; rozmowy o wszystkim (Ford Life); zagadnienia ogolne zwiazane z samochodem (Ford Garage); i naprawy.
Czyli temat typu kiedy ustapic pierszenstwa czy o technice jazdy nadaje sie swietnie do dzialu Ford Garage.
Sa tam rozne podfora, z ktorych najlepiej pasuje Ogolne :)
Proste :)

Pavlis83
21-04-2006, 11:23
ok:)