Zobacz pełną wersję : diagnostyka i naprawa półosi w fordzie focusie w warszawie


plezou
24-04-2006, 17:04
witam!
mam prośbę może ktoś z kolegów wie gdzie można zdiagnozować i ewentualnie naprawić półosie w focusie. chodzi mi o warsztaty nieautoryzowane, ale dobre i sprawdzone przez kolegów, które znajduja sie na terenie warszawy. wiem , że trzeba dobrego fachowca , żeby ocenił , która półoś jest do wymiany, więc stąd moja prośba. na autoryzowane mnie nie stać , niestety. a mam problem z wibracjami na kierpwnicy, wszystko inne już zostało sprawdzone, więc zostały tylko półośki. gorąca prośba o podpowiedź. pozdrawiam

_robert
24-04-2006, 20:54
Jężeli to półosie to masz w Łomiankach firmę ( http://www.przeguby.pl sorka to nie jest cryptoreklama) . Nóweczki półosie po 590 zł za sztukę u nich kupiłem (firmy GKN - bagatela z Oleśnicy ) . Jeśli chodzi o wymianę to nie jest zbytnio skomplikowana sprawa (koszt około 60 zł/ stronę ) . Przy wymianie radze wymienić od razu dwie strony , nie będziesz miał przykrych niespodzianek . Uważaj na regenerowane półosie , można się na nich mocno zawieśc .

mieciulek
05-10-2006, 18:55
CZEŚĆ. Jest dobry warsztat na ulicy Fortuny secjalizują się w Fordach i mają dużo części.Nie pamientam numeru ale jak wjedziesz od Połczyńskiej tojest na pierwszym zakręcie .Polecam..