Zobacz pełną wersję : Co sadzicie zmianach...


Jacek
18-05-2004, 21:05
Tak, tutaj mozecie smialo komentowac najswiezsze zmiany i... nasze pomysly :)
Zapraszam do dyskusji :)

Pzy
18-05-2004, 21:39
Myślę, że to co najbardziej odczujemy na początku - to szybsze działanie forum :)
Teraz okienka otwierają się aż miło... :595:

A.S.
18-05-2004, 22:19
Witam!!
TAAKKK od razu lepiej - ja juz myślałem że mi transfer obcieli więc nic nie pisałem, ale teraz jest GIT!

giesik
18-05-2004, 22:43
panowie taaaaaaaaaaaakie ogromniaste brawa dla was!!!! dobra robota!!!

combi
19-05-2004, 06:48
Yes, of cors...
Ja volkswagen...

Skolmi
19-05-2004, 10:00
Troszkę niekonsekwenta ta nazwa Ford Club Polska.

Albo "Ford Club Poland" albo "Ford Klub Polska"

Tak jak "Volvo Club Poland" i "Opel Klub Polska".

Pozostawiam do przemyślenia.


pzdr

zaba
26-05-2004, 08:16
Ja mam taką małą propozycję :) wcześniej chcąc wejść na forum jako "osoba z zewnątrz" nie musiałam/łem się od razu rejestrować i mnie się wydaje że to było dobre rozwiązanie,ponieważ nie wszyscy chcą być od razu członkami klubu :sad: Pomyślcie o tym. :D

Jacek
26-05-2004, 10:53
Zaba, bo ja nie bardzo rozumiem?
Forum jest dla wszystkich, przeciez nikt nie ogranicza do niego dostepu (oczywiscie jesli nie lamie pewnych zasad...). Forum dziala przy Klubie, to fakt, ale przeciez nikt nie kaze nowym czy starym Forumowiczom na sile wstepowac do Klubu :) Robia to Ci, ktorzy maja taka ochote.
Odwrotnie jest natomiast przy wstepowaniu do Klubu - trzeba byc wczesniej zarejestrowanym Forumowiczem (mozna to zrobic jednoczesnie).
Oczywiscie jezeli ktos nie chce przystapic do Klubu ale chcialby pomoc w utrzymywaniu stron - nie widze przeszkod :) Jak widac musielismy wykupic domene, placimy za serwer, a wiec ponosimy w zwiazku z prowadzeniem calosci jakies koszty. Trudno, zeby robila to ciagle jedna osoba, prawda? :)

Skolmi
27-05-2004, 11:20
Niektórzy zakorzenieni być może zauważyli że członkowie FCP mają 5% zniżki na części w Abscar :grin: :D :grin:
Jako ich stały klient z niecierpliwością czekam na kartę klubową :P

Jacek
27-05-2004, 11:54
He he, widze ze szybko zostalo to dostrzezone :) A taka swieza sprawa... :)
Skolmi - szczegoly co i jak zobaczysz... w "klubowej" kategorii :)