Zobacz pełną wersję : Plac do slizgania sie bokiem (troche nie na czasie)...


chemik
28-04-2006, 17:25
Witam Dolnoslazakow...

Mam takie pytanie, ktore powinno byc zadane przed zima, a nie po...
Otoz gdy spadnie pierwszy snieg wiele osob lubi jechac na ustronny placyk i poslizgac sie na recznym czy to dla zabawy, czy dla wprawy... Jedno jest pewne - po takim treningu latwiej zime bezstluczkowo przetrwac... Wiec w ramach przygotowania do zimy 2006/2007 - jakie place/placyki polecacie?

Ja znam kilka:

Obok Wzgorza Andersa - ten zna kazdy... Wada jest tlok i czeste patrole Policji i Strazy Miejskiej...

Placyk przy ulicy Mickiewicza... Jak sie jedzie od Mostu Zwierzynieckiego w strone Stadionu Olimpijskiego to po prawej stronie za Parkiem Szczytnickim... Wada jest jego niewilki gabaryt...

Oba parkingi pod Volvo... Zjazd z ul. Mydlanej... Lepszy jest ten z tylu fabryki, zwlaszcza wieczorem... Sa tam dwa duze place i dwa mniejsze placyki polaczone uliczkami... A dookola generalnie trawinki i niskie krawezniki (jakby kogos ponioslo)... Po 22 praktynie nie ma tam parkujacych aut... Za to ochroniarze probuja gonic ale jak sie do mnie ciskaja to mowie, ze nie maja uprawnien do kierowania ruchem na drogach publicznych i moga mi skoczyc... Jak sie rzucaja dalej to kaze im po Policje dzwonic... I tak nie dzwonia...

Jest jeszcze parking pod Piotrem i Pawlem obok ul. Swieradowskiej... Ale to dopiero od tego roku... Niby jest szlaban ale mozna obok niego przejechac... Jeszcze nie jezdzilem tam, ale widzialem jak ludzie probuja...

Obok centrum handlowego Gaj - tez na Swieradowskiej... Maly i pusty w nocy...

Wiem, wiem... Dziwny jestem - za oknem slonko a ja juz o przyszlej zimie mysle...

frazir
12-05-2006, 01:39
Dosc madrze ale uzupelnij profil bo nie wiem skad jestes a ja np. z Jeleniej Gory i te miejsca mi nie za wiele mowia...

Jacek
12-05-2006, 10:45
chemik pisze o Wroclawiu :)

A tak wracajac do tematu - ja ostatniej zimy slizgalem sie kilka razy pod Wzgorzem Andersa.
Oprocz mnie byly 1-2 auta, ale ze parking jest dlugi to sobie specjalnie nie przeszkadzalismy.
Znajomi slizgaja sie pod Volvo, ale tam jeszcze nie bylem, wiec nie wiem - znajomi nawet sobie chwala.
Najblizej mam na Swieradowska, ale jakos te placyki mnie nie przekonuja - male i z wysokimi kraweznikami...

chemik
12-05-2006, 15:40
Dosc madrze ale uzupelnij profil bo nie wiem skad jestes

Przeciez napisane "Wroclaw"...

Najblizej mam na Swieradowska, ale jakos te placyki mnie nie przekonuja - male i z wysokimi kraweznikami...

Wiec jestesmy sasiadami...