Zobacz pełną wersję : Plastikowe dodatki/wewnątrz auta - Fiesta GHIA 00'


Tygrys
05-05-2006, 09:58
Tym razem drodzy klubowicze mam do Was pytanie dotyczące plastikowych elementów FORDA FIESTY 00' wewnątrz auta. W moim aucie pod popielniczką i za drążkiem zmiany biegów są małe odkryte schowki np na drobne rzeczy typu pieniądze itp. w jednym ze schowków tym za drążkiem zmiany biegów mam włożony elegancji na wymiar plastik który można wyciągnąć np za pomocą odkurzacza tak jak mi się to ostatnio przypadkiem zdarzyło :-) albo delikatnie podważając nożykiem natomiast w schowku pod popielniczką przed drążkiem zmiany biegu takiego plastikowego elementu wypełniającego schowek nie mam. Zastanawiam się czy powinien być czy też nie. Może są to „duperele” :fcp4 ale jak czegoś nie ma w aucie a powinno być to mnie wkurza :fcp2 także czekam na Wasze odpowiedzi.

kuba
05-05-2006, 22:44
U siebie miałem tylko atką mała gumową wykładzinkę tylko w tym małym korytku na drobne (za drążkiem od skrzyni),a w tym większym pod popielniczką nie było żadnego elementu, ponieważ jest to chyba korytko na butelkę 0,5 l (zauważ że jest tak to wykonane)

Tygrys
06-05-2006, 21:23
Dzinx kuba za odpowiedź. Nadal czekam na potwierdzenie od innych użytkownikow FIESTY MKV (MK5) iż w schowku pod radiem i popielniczą przed drążkiem zmiany biegów nie było orginalnie plastikowego wkładu.

Pozdr
Tygrys

Garfield
08-05-2006, 07:54
nie było.... :-)

Pawel
12-05-2006, 21:35
zgadzam się z kolegą, że jest to idealne miejsce na napój 0,5 l...
browar świetnie się tam trzyma :fcp4