Zobacz pełną wersję : Nowe posty z pytaniami w otwartym temacie.


galo
25-04-2011, 00:26
Tak jak w temacie czy nie dałoby rady tego jakoś zaznaczyć np: szerokim paskiem albo pytania żeby można było pisać w jakimś wyróżniającym się kolorem i do tego mogłyby być jeszcze pogrubione.

Zdarza się ze ktoś odpowiada na post, który był bardzo dawno napisany myśląc, że to jest świeże wiem, że są przy każdym poście daty, ale nie zawsze się na nie zwraca uwagę i nawet łatwiej byłoby wyłapać pytania różnych kolegów z forum w jednym temacie.

Nie wiem, jakie są możliwości techniczne żeby coś takiego zrobić tak, aby klikając myszką można to było zaznaczyć, jeśli nie to nawet jakieś ujednolicone przyzwolenie na takie praktyki myślę ze by sporo pomogło.

A może to już działa jakoś tylko ja nie wiem jak to u siebie mogę ustawić.

Assan
25-04-2011, 17:37
wiesz co,sprecyzuj może swoje pytanie bo kompletnie nic z niego nie można zrozumieć,nie wiadomo o co Tobie biega

Andrzej
25-04-2011, 17:47
To już jest i działa... jak chcesz odpowiedzieć w zakurzonym temacie, to masz takie dodatkowe pytanie: "czy wiesz, że piszesz w starym temacie i czy na pewno chcesz dodać odpowieedź?' lub coś w tym stylu i obok teko trzeba zaznaczyć "ptaszka" bo inaczej nie dodasz odpowiedzi...

galo
25-04-2011, 19:42
Kolego Qvadrat to, co napisałeś wiem, że działa, ale chodzi mi oto, że tak jak w tym poście

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?p=1642998#post1642998

Napisałem odpowiedź na pytanie zadane trzy lata temu, mimo że przeczytałem wszystkie posty jeden po drugim nie spojrzałem na datę pierwszego postu i z automatu napisałem odpowiedź na pierwszy post a temat odświeżył ktoś inny trzy posty wcześniej natomiast, jeżeli pytanie czy przy pytaniu, które ktoś napisał było by wyróżnione jakąś ( ramką, kolorem, napisem świeży post lub w inny sposób ) powiedzmy przez 30 dni a potem by to wyróżnienie automatycznie znikało to może nie było by takich pomyłek.

Andrzej
25-04-2011, 20:12
nic się przecież na moje oko nie stało... odgrzaliście kotleta, znów ostygnie i za 2 lata znów ktos odgrzeje... bo akurat będzie miał potrzebę...

Nie ma potrzeby stosowania nieformalnego zakazu odświeżania starych postów, te które nie powinny być odświeżane są zamknięte przez modów... te które są otwarte są do dyskusji - dopóki nie zostaną zamknięte...

Takie moje przemyślenia
...