Zobacz pełną wersję : Gdzie fachowo i niedrogo nabić klime we Wrocławiu ???


Tygrys
08-05-2006, 17:27
Panie i Panowie czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego i niedrogiego fachowca który mi uzupełni czynnik chłodzący w klimatyzacji - fachowcy tylko z Wrocławia lub okolic do 30km - aaa właśnie jeszcze jedna sprawa a propos klimy - pojawił się jak dla mnie nowa nazwa :fcp2 "osuszacz" czy go się wymiena tylko gdy np mamy/mieliśmy nieszczelność klimy czy są jeszcze jakieś inne przypadki w których nalezy go wymienić ?

P.S.
Pół roku temu po zakupie autka jak robiłem przegląd speca nie stwierdził żadnych problemów/nieszczelności w klimie jedynie co zalecił jej napełnienie ale nie teraz lecz jak już to w przyszłym sezonie letnim więc skoro się powoli zaczyna poszukuje niedrogiego FACHOWCA. CZEKAM NA WASZE PORADY

Pawel
17-05-2010, 10:03
Firma MIDO na ul Hubskiej 4,szybko i fachowo a do tego wulkanizacja i po sasiedzku myjnia,naprawde polecam. Mialem nieszczelna klime to koles najpierw zlokalizowal dziure,uszczelnil i dopiero nabil a nie naciagal na podwojne nabijanie

skola
17-05-2010, 18:51
Panie i Panowie czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego i niedrogiego fachowca który mi uzupełni czynnik chłodzący w klimatyzacji - fachowcy tylko z Wrocławia lub okolic do 30km - aaa właśnie jeszcze jedna sprawa a propos klimy - pojawił się jak dla mnie nowa nazwa :fcp2 "osuszacz" czy go się wymiena tylko gdy np mamy/mieliśmy nieszczelność klimy czy są jeszcze jakieś inne przypadki w których nalezy go wymienić ?

P.S.
Pół roku temu po zakupie autka jak robiłem przegląd speca nie stwierdził żadnych problemów/nieszczelności w klimie jedynie co zalecił jej napełnienie ale nie teraz lecz jak już to w przyszłym sezonie letnim więc skoro się powoli zaczyna poszukuje niedrogiego FACHOWCA. CZEKAM NA WASZE PORADY

Tu zamieszczaj takie zapytania : http://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118

Pawel
21-05-2010, 20:42
Klime mozesz nabic i naprawic na ul opolskiej nie pamietam numeru pod koniec 180 ?jadac z centrum bedzie tuz przy ulicy po prawej stronie maly zakladzik naprawa klimatyzacji mnie zrobil bardzo tanio nie wiem czy musisz nabijac ja mialem camry 14lat i nigdy nie nabijalem chlodzilo barzo dobrze a mowili mi zebym nabil jezeli chlodzi to po co nabijac chyba faktycznie ulatnia sie gaz pozdrawiam
rleszek

Polarny
31-05-2010, 21:25
Mi ktoś kiedyś polecił warsztat w Siechnicy - po lewej stronie zaraz przy trasie. Robiłem tam kiedyś swojego jeszcze Mk1 i zrobili dobrze. Z drugiej strony miałem też innego Mk1, w którym nikt nie mógł wykryć miejsca w którym ucieka gaz i oni też nie wykryli (-:
Niemniej jak byłem, to przemiał mają spory i auto różnych klas - aż po te wysokie.

Aha, zapomniałem jeszcze jedną rzecz dodać. Jak robiłem klimę, to po nabiciu stwierdzili - patrząc tylko na pracę sprężarki, że chyba jest z nią coś nie tak. Spuścili więc gaz, wytargali sprężarkę i okazało się, że faktycznie stawia ona nienaturalny opór + ślizga się sprzegiełko. Naprawili wszystko i jeszcze raz nabili. Płaciłem tylko za jedno nabicie + jakieś gorsze za dłubanie przy sprężarce, więc ogólnie chyba nieźle.

korus22
15-06-2010, 07:12
latex na Krakowskiej. pełna obsługa 150 pln +koszt filtra kabinowego

gpawel2
16-07-2010, 14:41
Ostatnio robiłem w CITO na Grabiszyńskiej www.cito.com.pl
Z tego co widziałem to mają 2 automaty, jeden lepszy na koniec robi dosyć długi wydruk ile odessał czynnika, ile dopuścił, ile dodał oleju itp.
Na razie jestem zadowolony. Koszt 150zł z ozonowaniem + filtr + ew. za dobicie czynnika.