Zobacz pełną wersję : Ford Mondeo MKII


frompoland
12-05-2006, 08:25
Witam,
od kilku dni chodzi mi po glowie przerobka mojego mondi, zarowna mechaniczna jak i telikatny boody lifting (czy jak sie to tam pisze....;) )
Co do mechanicznej renowacji gadalem z gostkiem od tuningow i odradzil mi... (automatyczna skrzynia zle znosi rasowanie silnika) ale jakies tam piedolki to zmienie (wydech, filtry, itp...)
pozostaje wiec jeszcze opcja optyczna. Moje srebrne mondeo dobrze zniesie to co chce mu zaproponowac (chyba).

Mianowicie chce zmienic lampy tylne na cos takiego:

[ Dodano: 2006-05-12, 09:27 ]
a w calosci wygladaloby to mniej wiecej tak: (nadal chodzi o tyl)
http://www.essexracing.com/images/streetfighter1.jpg

[ Dodano: 2006-05-12, 09:28 ]
z przodu chcialbym zalozyc lamy typu Angel Eyes ale strasznie trudno je znalezc :)
co sadzicie o tych zmianach (na poczatek oczywiscie??)

jagrall
12-05-2006, 08:37
frompoland, widziałem zdjęcia twojej fury i ja bym zbyt wielkich modyfikacji nie robił, jakieś mega spoilery kłóciły by sie z jej charakterem. masz super wyposażone mozna powiedzieć luksusowe auto. ja bym się ogranizył do jakiś ładnych felg, przyciemnionych szyb i delikatnej lotki na klapie

frompoland
12-05-2006, 08:59
nie nie ja nie chce go spojlerowac... chodzilo mi tylko o te lampy... z jednej strony mi sie podobaja a z drugiej nie chce oszpecac auta...

jagrall
12-05-2006, 12:03
takie lampy wg mnie oczywiście napewno go nie oszspecą ;-)

karex
12-05-2006, 12:58
frompoland, ja bym sobie odpuścil te Lexusy. Ale to jest tylko moje zdanie :) . Może lepiej lampy lekko "podpuścić" pod kolor samochodu?
Jak chcesz wożyć pieniądze w wygląd to ja bym podciągnąl auto pod STeka
Tu masz przyklad auta Artzlego: http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=13921
Poza tym on jeszcze jak tam napisal wiele rzeczy pozmienial lub jest w trakcie, ale na razie nie wrzuca fotek. Chyba jest bardzo zajęty innymi sprawami - zawodowymi.

frompoland
12-05-2006, 13:21
wciaz wszystko bacznie obserwuje... :)
no ale chcialbym jakos troszke zmienic wyglad mojej seryjnie produkowanej fury ;)

jagrall
12-05-2006, 13:37
lexusy - porazka
przednie lampy - jak dla mnie ok
zderzaki - masakryczna porażka
ogólnie auto wygląda jak choinka
lampy angel eyes wg mnie są super pomysłem

[ Dodano: 2006-05-12, 14:40 ]
znalezione w sieci:
http://www.gbkperformance.co.uk/gbk/ind ... ts_id=1221 (http://www.gbkperformance.co.uk/gbk/index.php?main_page=product_info&cPath=65_69&products_id=1221)

frompoland
12-05-2006, 14:06
znalezione w sieci:
http://www.gbkperformance...roducts_id=1221

ciekawe czy do polski przysla...
jagrall, naprawde sadzisz ze do srebrnego mondka leksusy to porazka??


[ Dodano: 2006-05-12, 15:17 ]
PS wysylaja do Polski i juz zanowilem
jagrall, jestem ci bardzo wdzieczny za link, jak przyjda lamy to dam foto jak prezentuja sie na aucie
pozdrawiam :fcp2

artzly
12-05-2006, 14:28
frompoland, nie wiem jaki masz kolor ... ale zastnów sie nad wersją czarną tylnych lamp ... mam wrażenie ze przy jasnych kolorach moga lepiej wygladać niż "lexus style" jeżeli masz srebrny to zdecydowanie czarna wersję tych lamp (*oczywiście decyzja należy do ciebie)...

lampy angel eyes wg mnie są super pomysłem to fajna sprawa tylko że za prawie 1500 zł to ja wole kupic lampy morette za 2k zdjęcie poniżej ja sie przystawiam do tych lampek :fcp27

frompoland
12-05-2006, 14:44
czarne tylne lampy... hmmmm jakbys mial foto byloby milo i lepiej moglbym to sobie wyobrazic (mam slaba wyobraznie przestrzenna, czy jak to sie tam nazywa ;) )

[ Dodano: 2006-05-12, 15:46 ]
PS artzly, a te lamy co sa na zdjeciu to nie sa angel eyes ??

[ Dodano: 2006-05-12, 15:57 ]
Aha te lampy kosztowaly 110funtow + koszt przesylki wiec nie 1500 pln ;)

artzly
12-05-2006, 22:15
frompoland, tutaj masz link gdzie mozesz kupić a na dole jak mi sie uda wkleje ci zdjęcie ... http://www.zastec.pl/shop/product_info. ... cts_id=493 (http://www.zastec.pl/shop/product_info.php?cPath=1_13_65&products_id=493)

te na moim zdjęciu nie są angel eyes to sa kilkuczęściowe lampy ...składają sie z czesci plastikowej oraz 3 cześci szklanych ... no i "tył" gdzie sa montowane zarówki...

hmm to teraz ja nie wiem... ile funt kosztuje??... i jesteś pewien że kupiłes komplet a nie jedną sztukę??

[ Dodano: 2006-05-12, 23:18 ]
okey kupiłes pare... sam zobaczyłem ... mam prośbę jak zamontujesz to prześlij mi fotki prosze bedę bardzo wdzięczny moze i ja bym sobie je sprowadził...

frompoland
13-05-2006, 07:30
okay, tylko oni mi przeslali maila ze odbior osobisty !! (fucc'n shit) ale poruszam niebo i ziemie i kolezanka z menczesteru mi odbierze w tygodniu wiec na 100% dam znac jak wygladaja. PS ze jestsmy z wawy to moze nawet live sie umowimy :fcp4

michu
13-05-2006, 14:04
ty daj sobie spokój z tymi lexusami

artzly
14-05-2006, 20:13
frompoland, chętnie zobacze jak one się prezentują ...

frompoland
17-05-2006, 13:11
a co wy na to zbym kupil felgo 17" z tego pieknego czerwonego ST200 ??
http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/10/1020/102029/10202999/102029994
http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/10/1020/102029/10202999/102029994_2

cena z transportem 1900PLN

artzly
17-05-2006, 16:04
frompoland, te felgi są ładne ... ale ... jest jedno ale ... pewnie masz te zdjęcia z allegro i to od ludzi ktorych ci w zadnym wypadku nie polecam.. kiedys kupowałem od nich klamki ... to był syf i masakra ... jak chciałem zeby mi zwrocili kase wypieli się na mnie ... ponadto ten samochód był spalony... palił się z lewej strony z przodu ... nie wiem dlaczego i co sie stało ... ale wiesz ... te felgi to okazja na własna odpowiedzialność ... ale robisz jak bedziesz uwazał ...

jagrall
17-05-2006, 17:00
a to to wogóle jest st?? chyba nie było czerwonych, z tego co widziałem to są tylko srebrne, czarne i granatowe, ale nawet jak to nie jest st to wygląda bardzo fajnie. a co do felg: mi sie podobają.
A czemu to auto tak jakby w powietrzu było?? co oni go tym widlakiem podnieśli??

Bauma
17-05-2006, 17:38
cena z transportem 1900PLN
z oponami?? bo jak bez to ja bym dal sobie spokoj dokladajac 600zl masz nowki np Toora.
fele jak uzywane to lepiej je wczesniej widziec zeby nie byly czasem w oplakanym stanie...

frompoland
17-05-2006, 17:48
Bauma, tak z oponami... moj czlowiek z gdanska juz je ogladal i mowil ze sa w stanie idealnym... ale roche mnir nastraszyliscie i nie wiem co mam robic... :(

Bauma
17-05-2006, 17:52
jak Twoj znajomy je widzial i mu ufasz , masz kase i sie podobaja to niech je dla Ciebie wezmie i sam je wysle. bedziesz mial pewnosc ze tamci nie odwala jakiegos przekretu i przyszla cos innego skoro sa takie podejrzenia...

frompoland
17-05-2006, 20:51
tak bedzie trzeba zrobic...

po wszystkim dam foto na forum jak to sie ma...

artzly
17-05-2006, 22:40
a to to wogóle jest st?? chyba nie było czerwonych, z tego co widziałem to są tylko srebrne, czarne i granatowe to jest ST ale nie wiem czy St200 wiem ze to anglik ... czyli ma wszystko od dupy strony :fcp27 mowil ze sa w stanie idealnym... ale roche mnir nastraszyliscie i nie wiem co mam robic... frompoland, nie chciałem cie nastraszyć tylko ostrzec... nie chce zebyś miał takie problemy jak ja ... ja kupowałem od nich klamki... ty zdecydowanie wiecej kasy płacisz...

jason1980
17-05-2006, 22:44
to jest ST ale nie wiem czy St200 w Anglii np są ST24 i widzialem takiego czerwonego.
Pozdrawiam

frompoland
18-05-2006, 07:05
dzis kolega ma mi przeslac wiecej zdjc wiec wrzuce...

artzly
18-05-2006, 09:17
w Anglii np są ST24 i widzialem takiego czerwonego jason1980, właśnie to miałem na myśli ... najsmieszniejsze jest to, że tam są normalne silniki typu 1.8, czy 2.0 ale wyglądają zupełnie jak ST200dzis kolega ma mi przeslac wiecej zdjc wiec wrzuce...frompoland, wiesz nie wiem czy tu chodzi o zdjęcia ... poprostu albo zaryzykujesz albo nie ... bo mozesz oglądać i ogladać i tak dalej ...

jason1980
18-05-2006, 13:40
najsmieszniejsze jest to, że tam są normalne silniki typu 1.8, czy 2.0 i tu sie mylisz. Tam byly tylko 2.5 V6 24v.
Popatrz na ogłoszenia na ebay:
http://motors.search.ebay.co.uk/mondeo- ... sacatZ9801 (http://motors.search.ebay.co.uk/mondeo-st24_Cars_W0QQcatrefZC12QQfromZR40QQfsooZ1QQfsopZ1 QQsacatZ9801)

frompoland
18-05-2006, 16:19
ale ceny tych aut to smieszne sa :)))

jagrall
18-05-2006, 17:45
2000 funtów za takie auto, kurka st200 za jedną średnią wypłatę... ech pomarzyć

frompoland
18-05-2006, 17:47
dokladnie... kiedy u nas bedzie taki raj samochodowy ;)

thing
18-05-2006, 18:02
dokladnie... kiedy u nas bedzie taki raj samochodowy ;)

nas już napewno nie będzie na tym świecie. :fcp20

artzly
18-05-2006, 19:18
Popatrz na ogłoszenia na ebay: może i tak ...ale od kiedy ebay wie jakiego rodzaju modele były produkowane na rynek angielski ... bo odnosze wrażenie że jeden z naszych forumowiczów .. ma własnie ST z silnikiem bodajże 2.0... wiec nie sugeruj sie tylko ebay bo to zakrawa na ignorancję (z całym szacunkiem dla ciebie oczywiście)
frompoland, wiesz co mi przyszło teraz do głowy??!!??? a powiedz mi jak kupowałeś te lampy z menchesteru ...wiesz te z angel eyes to kupiłes na rynek europejski czy angielski??!!?? bo jak na angielski to stary masz pozamiatane w temacie bo będą ci świeciły w drugą strone... :fcp15

A.S.
18-05-2006, 20:48
Witam!!
No promień światła będzie ukierunkowany w drugą .. to fakt ...
Ja nie wiem co i jak kto widział ALE ST to ST i TYLKO silniki 2,5 V6 były zakładane do MONDEO o nazwie ST !! W starszej wersji ST200 a w nowszej te 3,0 litra ST220 .. NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI żeby MKII było z silnikiem 2,0 czy jakimkolwiek innym i było ST .... mało tego jeśli miało V6 to to też nie oznacza ST !!! Zwykłe V6 ma 170 koni a tylko ST ma 200 koni - w tej budzie ... to jest 100% pewność i w zadnym karaju na świecie nie było inaczej.... Jesli gdzies zanjdziecie coś co ma literki ST i silnik inny niż 2,5 V6 200KM (w wersji MKII) to jest to lipa i stylizacje może ktoś zrobił ale NAPEWNO nie wyjechało to takie z fabryki ...
BTW. Nieźle to Mondeo wygląda na wózku widłowym :) .... tylko równie nieźle pogniecione progi i inne pierdołki pod spodem :( ...

jason1980
18-05-2006, 22:16
artzly, Zastanow sie jaki sens ma osznaczenie 24 w nazwie ST, chyba nie oznacza to 24 zaworow w 16 zaworowym 2.0, to raz, a dwa ze jak ktos ma ospojlerowanie os ST nie oznacza ze ma ST. Powatarzam ST mialo tylko 2.5 a nie zadne 1.6 itd. Roznica polega na tym ze ST200 ma cos kolo 200KM a ST24 "tylko" 170 i spojlery z ST200 i wsio.
Pozdrawiam
PS
No i ciekawe czemu wszystkie ST24 na ebayu maja silnik 2.5, to chyba nie przypadek (nie mowie o look-a-like)
Tu masz "kawe na ławe" http://www.stownersclub.com/
Poczytaj w ST MODELS o ST24

artzly
19-05-2006, 00:03
jason1980, może i jest jak mówisz ale argument że nie ma takiego ST bo nie ma takich na e-bay zakrawa na kpine ... bo ziemi nie ma wcale wiesz???...bo nie znalazłem jej na e-bay...

jak wspominałem opierałem sie tylko i wyłacznie na tym co kiedyś spotkałem ... byc może był tylko wygląd ST200 nie wiem ... upierać się nie będę ...

ST 200 ma dokładnie 205KM

jason1980
19-05-2006, 00:18
Ebay był tylko źródłem (czepiłeś się go jak rzep psiego ogona), które potwierdza moje zdanie. Zgadzam się, że nie musi być miarodajne, ale w tym przypadku jest (gadanie o Ziemi na ebayu jest z Twojej strony żenujące, co ma piernik do wiatraka? to nie ma się ni jak ani do ST200 jak i ST24. Swego czasu można tam było kupić kawłek planety Mars i czy to jest wyznacznikiem tego,że takowa planeta istnieje - nie,). Dla poparcia mej tezy podałem Ci strone (której juz nie skomentowałeś, bo nie wiem, skończyły Ci się argumenty?) Ehhh, szkoda gadać...

frompoland
19-05-2006, 06:29
artzly, cholera nie wiem czy lampy byly na rynek europejski czy angielski...:(( a jak na angielski to wogole jest mozliwosc przerobki u jakiegos elektryka ??

artzly
19-05-2006, 10:16
frompoland, obawiam się, że nie ... bo to przeciez chodzi o ułożenie odpowiednie odbłyśnika...tak mi sie wydaje ... chyba, że będziesz kombinował i system angel eye przełozysz do polskich lamp...z tego co widziałem na tej stronie to jest poprostu jakos tam wkładane do standardowych lamp... wiec moze jak nie całe lampy uda sie przerobić to przynajmniej przełożyć to wersji ktore teraz masz w samochodzie .... ale najważniejsze to myslec ze moze masz na rynek europejski ... ale szczerze mowiąc ...to po co firma ktora działa lokalnie w nagli i nawet nie ma przesyłem za granice ... miałaby mieć w swojej ofercie lampy do samochodów prawostronnych??

przykro mi ze dopiero teraz na to wpadłem... ale tak to jest jak człowiek sie podjara fajnym pomsyłem i przestaje mysleć logicznie :fcp24

frompoland
19-05-2006, 10:54
dokladnie... fucc'n shit ! mam nadzieje ze 110 funtow nie pojdzie w bloto... popytam w firmach tuningowych mze cos poradza...

thing
19-05-2006, 12:19
a nie da sie odesłac?? :( troche głupio wyszło. Napisz do nich z pytaniem czy przyjmą zwrot towaru, może bedą tacy dobzi i wezmą to. Chociaz z angolami nic nie wiadomo :/

frompoland
19-05-2006, 12:25
nie raczej pojde za propozycja artzlya i postaram sie przerobic jakos ciekawe czy jakbym wymienil wklad i klosz czy by pasowalo...

A.S.
19-05-2006, 13:09
Witam!!
Ale kupowałeś w tej firmie co jest link .... a tam piesze że procedura zwrotu jest "simply and easy" więc masz 30 dni żeby oddać tylko muszą być w tym samym opakowaniu i w tym samym stanie ... jeśli ci ktoś ma odebrać to może da rade oddać ;) .... bo jeśli są na Angolski rynek to tylko przekładka ringów pozostaje.... :(
A swoją drogą kiedyś na TV4 widziałem program Drogówka czy jakoś tak i tam śmieszny pajac w "Uniformie z czopką" zatrzymał anglika i pytał go dlaczego ma plastry poprzyklejane na lampy ... widac jak zwykle tryskał wiedzą :-)) ...

frompoland
19-05-2006, 15:37
A.S., a znasz moze kogos to juz wczesniej przekladal ringi ??
nawet w innych lampach i jak to wyglada ?

A.S.
19-05-2006, 19:56
Witam!!
W Mondeo niestety nie.... mój znajomek montował w Golfie III bo zakładał lampy od "czwórki" i przy okazji kupił te "rureczki" z diodami ..
Ale jak będziesz miał te z Angli to NAPEWNO sobie poradzisz z przełożeniem ringów w 100000% dasz sobie rade !! :). Nawet jeśli są to małe "neonki" to też napewno maja odpowiednie mocowania ... a lampy różnia się ukieruknkowaniem światła ale nie całą konstrukcją w środku ;)

artzly
19-05-2006, 22:58
frompoland, zobacz na zdjęcie z tej samej strony ... można kupic sam system agel eye's co oznacza że jest on zamontowanych w tych lampach ... w ostateczności ktoś sie nakombinuje i go przełozy do twoich lamp... nie będzie źle ...ja nadal wierze w takie rozwiązanie :fcp23

[ Dodano: 2006-05-19, 23:59 ]
jakbysmy pomyśleli wcześniej zapłaciłbyś 15 funtów a nie 110 :fcp24

frompoland
19-05-2006, 23:03
artzly, a tak wlasciwie to jak to dziala bo raczej motoryzacja nie jest moja mocna strona...

artzly
21-05-2006, 18:17
frompoland, ze mnie mechanik też nie specjalny ... ale z tego co widze to pewnie jest ten świcący okrąg podłaczony do postojówek... dzięki czemu daje efekt angel eye... a okręgi są przyklejone wokół żarówek ... i myśle że to cała tajemnica

jagrall
21-05-2006, 18:33
artzly, może to być poprostu światłowód

artzly
21-05-2006, 22:15
jagrall, nie znam się ...byc może ... ale myśle ze to jakiś banał... :fcp23

jagrall
21-05-2006, 22:54
ale myśle ze to jakiś banał

światłowód to jest banał :-)

frompoland
22-05-2006, 07:30
ehhh banal banalem a mnie 110 funtow kosztowal :P
PS artzly, widze ze jestes z wawki a moze sie umowimy na robienie fotek?? bo niestety moja cyfrowka zamarzla w lutym i jeszcze nie kupilem 2 :fcp23 moze na sobote co ?

artzly
22-05-2006, 12:00
frompoland, zabrzamiło jak sex party dla facetów :fcp27 ... ale mowiac serio przez najblizsze dwa tygodnie nici z jakiegokolwiek spotkania... praca

frompoland
23-05-2006, 06:32
artzly, okej wiec pracuj dzielnie a ja juz dam rady (wczoraj na mienie przesiedlencze wrocila moja sis! wiec bede mial jakis aparat ;)

sex party powiadasz.... dalyby nam zonki party :fcp3

:fcp22 :fcp23 :fcp12

artzly
23-05-2006, 22:00
dalyby nam zonki party u mnie zony niet :fcp27 .. ale jak tylko sie obgonie to postaram się coś zorganizować na agrykoli...jakies spotkanie regionu mazowieckiego ...

i pamietaj jak dostaniesz lampy to daj znać jak one sie prezentują ..moze tez bym sobie sprowadził zame obrecze do angel eye's

frompoland
25-05-2006, 14:12
artzly, ja czekam na ten moment ;) a ostatnio przegladalem allegro i ... znalazlem dwa ekrany LCD 7 cali i chce do sufitu podczepic i dvd puszczac pasazerom :)

Bauma
25-05-2006, 20:51
kamere cofania sobie zamontuj fajna sprawa i na przod tez mozna....

A.S.
25-05-2006, 20:58
Witam!!
Jak potrzebujesz ekrany LCD w daszkach przeciwsłonecznych (tak żebyś mógł to składać i rozkładać w fajny sposób) to mam tego na pęczki i w dobrych cenach .... DVD też by się znalazło :-))) .....
W Hemi montuje własnie kompa z ładnym monitorem 9,2 cala.... z grubsza narzie na biurku.... wygląda to tak :) :

matzone
26-05-2006, 08:47
Ładnie wygląda ten zestaw kolego A.S. Zamontuj to w autku i nam tu zaprezentuj bo jestem ciekawy efektu końcowego :fcp1

A.S.
26-05-2006, 11:12
Witam!!
Już się tak zabieram miesiąc do montażu bo nie za bardzo chce mi przypasować monitor .... a to dlatego że jak go zamawiałem to napisałem żeby mi GO zmierzyli bo nie wiem czy mi ta matryca wlezie w "deske" ... i niszczęsnie użyłem słowa MATRYCA .. bo zmierzyli mi własnie sama matrycę ;( .... ja ucieszony myśle SUPER !! Wlezie idealnie ... tylko jak już go rozpakowałem to sie mi nogi ugieły .... więc zabudowa bedzie o wiele trudniejsza niż myślałem... rozbierać go nie chce bo strace gwarancje, całosc jest wielkosci bliskiej zegarom .... i ni jak nie wiem jak wyprofilowac tą żywice żeby jakoś to wygladało ... a z drugiej strony nie chce mniejszego bo to już całkiem kicha w konkretnych aplikacjach na kompie ( do DVD wystarczy 7 cali w panoramie spokojnie ale komp ma inne wymagania :( ) .... Ten ma bardzo ładny obraz w VGA... jest ekstremalnie jasny i "aktywny" tak że i w dzień ładnie widać .. czego nie można powiedziec o innych monitorach LCD ... jest w formacie 16:9 więc kazdy film w panoramie ogląda się super ... nie ma efektu że na 7 calowym kwadracie wielkosci kubka do kawy ogląda się obraz panoramiczny wysokosci kapsla od piwa :) .... a w dodatku sezon CAR-AUDIO w pełni i "szewc bez butów chodzi" bo nie ma chwili żeby sobie te buty zrobić ;(
Tak więc problemów troszke jest ... ale od czego głowa ;) ..... jak bedzie to zdjęcia zapodam ;) !

matzone
26-05-2006, 16:35
Domyślam się, że chcesz ten ekran wbudować ale może umieścisz go na przyssawce i wysięgniku tak jak to jest w systemach nawigacji. To taka moja sugestia bo szkoda takiego sprzęcika trzymać w domu a tymczasem może przyjdzie Ci do głowy jakiś pomysł z estetycznym zabudowaniem ekranu.

artzly
28-05-2006, 12:41
A.S. czy nie uwazasz że to powinien byc inny temat troche nieładnie pisac o swoich dokonaniach w czyimś temacie ... chętnie zobacze jak ci to wyjdzie w twoim aucie ... ale załóż swój temat

A.S.
28-05-2006, 22:51
Witam!!
Wszystko to napisałem tylko dlatego żeby podać kilka ważnych informacji o matrycach i tego rodzaju zabudowach i zaznaczyć że druszke już przeszłem i mogę sporo pomóc..... bo jak się za to zabierałem to też mi sie wydawało że to wszytsko to z zamkniętymi oczami zrobie a to nie tak jest do końca więc poprostu odpowiadam .... Jak być może zauważyłeś na ostatni post kolegi matzone nie odpowiadam DOBRZE pamiętając co to za temat !! Żeby ktoś nie zaliczył z monitorami LCD takiej wpadki jak z tymi lampami co świecą w druga strone i są bez użyteczne.... a frompoland zszedł na temat martyc LCD ;) ....
ALE mniejsza z tym .. czekamy na info o RINGACH :)

frompoland
29-05-2006, 10:01
no spoko mozna pisac wsyztko co dotyczy tematu :) nawet sie chwalic :fcp4
wkoncu ma mi to pomoc w "podpicowaniu" mojej fury :))

A.S.
29-05-2006, 11:21
Witam!!
Kurcze :fcp15 ja naprawde nie traktuje tego jak chwalenie :fcp8 .. bardziej jako "przynoszenie roboty do domu" .. ale mniejsza...
A co do "picowania" to ramki na zegary już masz ??

http://forum.fordclubpolska.org/viewtop ... ight=ramki (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=4880&highlight=ramki)

artzly
01-06-2006, 20:22
A.S., ależ chwal sie :fcp23 albo nie jak tam uwazasz ...ja nie miałem złych zamiarów :fcp14 szczerze mowiać dla mnie monitor LCD w samochodzie to troche przegięcie ...coś a'la program "odpicuj mi bryke" za duzo ... za głupio ...za bez uzytecznie ... chyba że ktoś zamierza spać w samochodzie :fcp23 ... ale są gusta i gusta a ja szanuje wszystkie ....

frompoland, dostałes te ringiczy nie ... bo chyba na pieszo z tej angli idą :fcp27

A.S.
02-06-2006, 13:26
Witam!!
Spoko :) .... ale co do LCD to musiałbyś sam spróbować ... bo kamera cofania, navigacja, bajki dzieciom .... to wcale nie przegięcia ... w mnustwie aut ekran taki to fabryczne wyposażenie i niedługo nawet te tańsze auta będa miały wyświeltacze komputerów pokładowych, ustawień klimy czy czego tam jeszcze na pełnym ekranie LCD a nie tak jak teraz duży wyświetlacz monochromatyczny od radia czu komputera "udający" TFT :) ..... W "Pimp my ride" faktycznie zakładają 7 monitorów, w tym 1 dotykowy na desce z przodu wielkosci 17 cali - to bardzo przerysowane jest ... no ale w Ameryce wszytsko musi być największe :) ..

frompoland
02-06-2006, 15:16
w ameryce auta sa wieksze a nie takie zapalniczki jak w polsce i eurpie :))

artzly
02-06-2006, 18:49
w ameryce wszystko jest wieksze bo maja małe fi***ki ...dlatego mają wieksze auta :fcp27

frompoland, masz te lampy czy nie !!! :fcp14

matzone
02-06-2006, 21:52
Hehe :fcp2 dobre

frompoland
04-06-2006, 18:59
artzly, mam w tygodniu zamontuje ale chce razem z felgami i nawigacja temu nie robie zdjec... sorki ze nie odpisywalem ale ostatnio ostro zajety :)

artzly
06-06-2006, 13:58
frompoland, wstaw te lampy bo chce je zobaczyc ... albo wyslij mi jakąś fote na PW

destroyerr
21-06-2006, 10:41
Temat umarł?

artzly
25-06-2006, 14:47
amen

ciastek
24-07-2006, 13:43
Siemka ziomki nie wie ktos z was gdzie moge dostac nabe do mondeo???