Zobacz pełną wersję : Daty spotów i zlotów w kalendarzu


Miras.
24-05-2011, 07:03
Szukałem czy taka propozycja już padła , ale nie znalazłem więc...

Komu podoba się pomysł, aby w Kalendarzu (http://forum.fordclubpolska.org/calendar.php), w konkretnym dniu , umieszczane było info (w postaci np linku do tematu) o organizowanych zlotach oraz lokalnych spotach.

Info mógłby przypinać do kalendarza np. Sz.K.Mod.

No i naturalnie pytanie, które powinno paść na samym początku postu, to czy taka opcja jest możliwa technicznie? :D

Załączam amatorską symulację pomysłu na dzień 24.05

Agnesqa
24-05-2011, 08:32
Pomysł dobry... tylko kto tak na prawdę uzywa tego kalendarza ??

Miras.
24-05-2011, 09:19
tylko kto tak na prawdę uzywa tego kalendarza ??

o tym samym pomyślałem, stąd mój pomysł aby ożywić tą część forum.

Aga dzięki za poparcie.

TOMAS
24-05-2011, 16:37
Wiem, że jak odbywał się zlot w Biskupinie w kalendarzu była wzmianka

Miras.
24-05-2011, 21:28
Wiem, że jak odbywał się zlot w Biskupinie w kalendarzu była wzmianka

Fakt, 05czerwca09 jest info zamieszczone przez kolegę robal`a.
A czy tajemnicą jest informacja, kto jest uprawniony do umieszczania notatek w kalendarzu ?

Wojtek
25-05-2011, 00:21
A czy tajemnicą jest informacja, kto jest uprawniony do umieszczania notatek w kalendarzu ?

Zieloni mogą.

Andrzej
29-05-2011, 18:43
OOOO kalendarz...

Miras.
10-09-2011, 12:39
Zieloni mogą.
Ale czasami nie ....

A jak by tak upoważnić zwykłego utytego do zamieszczania takich wpisów....
....yyy powiedzmy, mnie ?

:D

TOMAS
10-09-2011, 13:15
No patrzcie, władzy mu się zachciało i to takiej do zarządzania czasem :D:D:D:D:D

Pawel
14-09-2011, 21:06
A jak by tak upoważnić zwykłego utytego do zamieszczania takich wpisów.... ....yyy powiedzmy, mnie ?nie wiem czy to jest mozliwe.
ostatecznie pisz PW z tekstem i data do zamieszczenia. samo wpisanie to juz pikuś, a przepraszam Pan Pikuś :D

Miras.
15-09-2011, 11:46
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem.

ostatecznie pisz PW z tekstem i data do zamieszczenia. samo wpisanie to juz pikuś, a przepraszam Pan Pikuś :D

Tak robiłem i robię dalej.
Jednak taki uprzejmy jestem, że chciałem Sz.Moderatorom oszczędzić pracy.(czyt. nie zawracać gitary) w tych sprawach.
Dwa, to mając taką 'moc', mógłbym umieszczać organizowane spoty i zloty z całego forum, a nie tylko te, które dotyczą mojej strefy. Działanie takie ożywiło by na pewno dział kalendarz, który świetnie prezentowałby w przejrzysty sposób co gdzie i kiedy dzieję się w dziedzinie spotkań.
Wiem że są do tego działy zloty i strefowe, ale zamiast śmigać z działu do działu i z tematu do tematu, wystarczyłoby kliknąć magiczny kalendarz i wszystko jak na 'talerzu'.

nie wiem czy to jest mozliwe.

Nie liczyłem na to, ale chciałem się przekonać czy mój pomysł ma coś wspólnego z terminem 'użytkownik funkcyjny' :)

BTW : także uznaję zasadę : jeśli coś jest dobre to po co to zmieniać.
Jednak tego czegoś nie ma, więc nie o zmianach mowa, a o innowacjach.

Pawel
15-09-2011, 15:29
ale chciałem się przekonać czy mój pomysł ma coś wspólnego z terminem 'użytkownik funkcyjnynie wiem, trzeba Jacka zapytać.

Jacek
22-09-2011, 00:37
Miras., sprawdź czy masz uprawnienia do zamieszczania wydarzeń w Kalendarzu. Coś tam ustawiałem, ale nie wiem czy czasem przez przypadek nie dostałeś bana :D

Miras.
22-09-2011, 09:31
:shock:

Działa.
Dziękuję, to dla mnie zaszczyt.


Dla wszystkich użytkowników :
Można do mnie pisać na PW w sprawie zamieszczania wydarzeń takich jak : zloty, spoty i inne imprezy.

Miras.
27-08-2012, 08:41
Uprzejmie proszę o stworzenie przyszłości w kalendarzu FCP. Aktualnie czas kończy się w tym roku , a przyszłe lata nie istnieją :)

Pojawiło się już kilka wydarzeń, które chciałbym zamieścić w kolejnych latach ;)

TOMAS
27-08-2012, 20:31
przecież w grudniu jest koniec świata :D:D:D:D

Marek
27-08-2012, 21:05
Może i nie do końca temat na takie pochwały ale......Kawał dobrej roboty odwalasz Mirku.

Miras.
27-08-2012, 23:15
przecież w grudniu jest koniec świata
Ciśśśśś.... nie wszyscy muszą o tym wiedzieć - nie chcemy paniki :)

Kawał dobrej roboty odwalasz Mirku
Nie do końca. Nie zamieściłem w porę bardzo ważnego wydarzenia w strefie zachodniopomorskiej, z połowy sierpnia b.r. Muszę się poprawić :(

Jak będę miał do dyspozycji znaczną ilość przyszłości w kalendarzu, to zrobię plan na dobrych kilka lat ;)

Może i nie do końca temat na takie pochwały
Pochwały przyjmuję w ostanią środę miesiąca, na stronie głównej, między nagłówkiem a blokiem reklamowym :D

.:WiLu:.
28-08-2012, 11:37
Witam

Producent skryptu przewidział domyślnie, że ostatnim rokiem będzie 2012. Odważne posunięcie. Już zmieniłem na większy zakres. Obecnie końcowym rokiem jest 2020. Mam nadzieję, że wystarczająco?

Pozdrawiam

Miras.
28-08-2012, 12:14
Producent skryptu przewidział
w grudniu jest koniec świata

On też wie :D

Obecnie końcowym rokiem jest 2020. Mam nadzieję, że wystarczająco?

Dzięki WiLu. :one:

Jitter
04-09-2012, 23:19
Hmmm....więc mamy teraz Głównego Terminatora FCP - gratki :one: