Zobacz pełną wersję : Ogolnie jakos cicho ...


WooYownik
13-05-2006, 19:49
Czy cos sie dzieje wogole w Bydzi czy cisza ... ? bo jakos malutko tu na forum info ...

Marq
13-05-2006, 22:17
No dzieje się dzieje, przeca się spotykamy w każdy pierwszy weekend miesiąca, co nie? Szkoda tylko, że reszta nie dopisuje, ale może kiedyś. :) Kto wie.

P.S.
Przypomnij mi w pierwszą sobotę czerwca, o tej klawiaturze do laptoka ;) to ją wezmę.

WooYownik
13-05-2006, 23:05
ok :) przypomne :) No spotykamy sie i mam nadzieje ze ludzie z FCP tez beda dopisywali .. im wiecej tym razniej :)

Marq
14-05-2006, 09:23
No dokładnie, im więcej tym lepiej. A tak swoją drogą to kolega Bauma cś kiedyś wspominał, chyba jeszcze w październiku zeszłego roku. :fcp2 Przyjeżdżajcie, zawsze jest o czym pogadać. :)

No i czasem :fcp29 ale oczywiście :fcp4 bezalkoholowe.

Bauma
14-05-2006, 10:27
kurcze chcialbym ale szkola, praca.... na silke tez ciezko sie wyrobic. z laska widze sie tylko 2 razy w tygodniu to boli :fcp24

swoja droga to ciekawe czy albo ile razy sie widzielismy (forumowicze) na drodze i nawet nie wiedzielismy ze sie znamy z forum.... jak by nie bylo to np kilka razy stalem albo jechalem obok mondzia takiego jak Twoj Marq, ale czy chociaz raz to byles Ty to nie wiem :fcp5 oczywiscie inne furki rowniez. by trzeba bylo jakies znaki szczegolne chyba miec bo cos malo charakterystyczne chyba furki....
mnie mozna spotkac oprocz mondzia to w czerwonym Tico lub na przystanku :fcp2

P.S. duzy kotek Forda 2,5V6 vs Eclipse 3,0V6 cabrio w automacie = szly rowno... troche jednak automat przymula bo szalu nie robi mogli wstawic lepszy i odziwo fura wg mnie strasznie miekka jak na ta klase (Leon duzo twardszy). takze cos jednak sie dzieje :fcp3 :fcp4 ale takie rzeczy to tylko po cichu :fcp4

Marq
14-05-2006, 13:52
Jakby co to mój Mondek Bauma jest charakterystyczny. Ma na tylnej szybie tą charakterystyczną niebieską naklejkę klubową w lewym górnym rogu. Po tym mnie zawsze można poznać. :fcp2 A wersja nadwozia hatchback. :) Jakby co to możesz mnie obtrąbić, obmrugać, i cokolwiek innego byle nie poobijać . :fcp2 Wczoraj zresztą zostałem obtrąbiony, ale cholera nie wiem przez kogo, czy ktoś z Was porusza się w zastępstwie białym Seicento? :fcp1

Ja z kolei mam taki odruch, że jak mijam albo mnie mija Ford, to kukam na szybe i na klapę czy ma naklejki klubowe, co by pozdrowić klubowo, ale do tej pory nie miałem jakoś okazji. :) Noo, ale kiedyś się trafi zapewne. :fcp2

A jakbyś znalazł kiedyś jednak dwie godzinki w pierwszą niedzielę miesiąca, to zajrzyj. Jest wesoło. :fcp26

WooYownik
14-05-2006, 14:10
Moja Fiesta mk6 tez jest obklejona z kazdej strony naklejkami fiesta klub polska ... :)

a moj numer telefonu jakbym sie nie zatrzymal to 506813585 :)

Bauma
14-05-2006, 14:42
ja nie bede obklejal furki... ale jest o tyle dobrze ze drugiego takiego samego przynajmniej na "CB" nie ma....

ale jak kogos poznam to obtrabie i obmrugam a nawet bede kiwal(czyt. machal reka) :fcp2 :fcp3

Marq
14-05-2006, 17:59
No to się pewno kiedyś spotkamy. :) Miłe takie spotkanko by było z pewnością.
A Ciebie WooYa to chyba będzie ciężko obmrugać, bo jak kogoś miniesz przy 140 km/h to chyba tych naklejek nawet nie zauważy. :fcp2

WooYownik
14-05-2006, 20:00
Wiesz .. sam sie ostatnio zastanawialem czy widac naklejki klubowe na aucie ... bo jakos dopiero jak na swiatlach stane ludzie sie patrza na auto ... :D

Marq
14-05-2006, 21:01
Wiesz, jak stoisz to pewnie widać. :) Ja tam widziałem i nawet tak się dość dobrze komponują z całą resztą. Przy czym to komponowanie wcale nie na zasadzie że się zlewa i nic nie widać. :fcp1 Chociaż w sumie stopień zlewania w tym przypadku jest wprost proporcjonalny do siły deptania. :fcp18

[ Dodano: 2006-05-17, 17:42 ]

Ale wszyscy zapracowani są, bo tak cicho się znów zrobiło. :fcp3

Ja wiem, wszyscy pracują przy swoich Fordzikach, no tak tak, po zimie trza wszystko zrobić, ja sam zresztą dłubię co i rusz jakieś drobiażdżki. Ostatnio wydłubałem jakiegoś pajączka spod szyberdachu, którego już dwa lata próbowałem wydłubać. No i w końcu się udało. :fcp2

Pozdro dla wszystkich strefowców.
:fcp29