Zobacz pełną wersję : Problem z przednimi reflektorami


jarbar
16-05-2006, 16:51
Witajcie

Ostatnio dochodzą do mnie słuchy o powarzających się problemach z przechodzeniem Aspirków przez kontrolę techniczną - powodem są przednie reflektory. Mnie czeka przegląd na początku czerwca. Czy ktoś z Was miał podobne problemy ? Może jakoś wymieniliście reflektory lub skorzystaliście z firm przerabiających lampy amerykańskie zgodnie z naszymi normami ?

Pozdrawiam

jagrall
16-05-2006, 17:39
problem pewnie wynika z tego, że nie mają przerobionych lam na asymetryczne. jak ty to zrobiłeś to powinieneś spać spokojnie

jarbar
16-05-2006, 18:19
Problem na pewno z tego wynika. Ale moje auto jezdzi w Polsce od 11 lat i nie bylo nigdy z tym probelmu mimo ze nic przerabiane nie bylo. Przynajmniej nie mial go poprzedni wlasciciel.

bobiko
22-05-2006, 14:25
No trzeba przyznać, ze problem istnieje poniewaz lampy w aspirkach nie maja znaczka homologacyjnego E i czepiaja sie tego. Ja osobiście tez, miałem problem z przeglądem, uratowało mnie to, ze na stacji diagnostycznej pracuje znajomy i przymknoł oko, :fcp4 choć ztwierdził, ze pewna asymetria jest w tych reflektorach i uznał, ze jest ok. :fcp3 Syszałem, ze sa jakieś naklejki na reflektory,które dają podobno asymetrie światła, lecz nie jestem pewien czy to pomoże. Chyba pozostaje nam szukac zamienników.