Zobacz pełną wersję : oswietlenie wnętrza


funiek50
18-05-2006, 13:27
witam mam pytanko czy jest ktośw stanie mi powiedzieć jak można wyłączyć oswietlenie wnętrza w momencie otwartych drzwi(bez sciągania klem). bardzo często przy zwyczajnymn sprzątaniu rozładowuje akumulator .czy wogóle jest taka możliwośc aby przy otwartych drzwiach wyłączyć swiatło w srodku
pozdrawiam i liczę na pomoc

krązownik sieci
06-06-2007, 19:10
windstar jest tak zbudowany ze swiatło samo zgasnie jak nikogo niebedzie w aucie ale to po jakimś czasie
wyjmij bespiecznik numer 29 (swiatło wnętrza)

skuter-77
10-08-2007, 20:14
Jak wyciagniesz to szyby nie bedą wogóle działały, bynajmniej tak jest u mnie.

slawcio
17-08-2007, 10:51
witam mam pytanko czy jest ktośw stanie mi powiedzieć jak można wyłączyć oswietlenie wnętrza w momencie otwartych drzwi(bez sciągania klem). bardzo często przy zwyczajnymn sprzątaniu rozładowuje akumulator .czy wogóle jest taka możliwośc aby przy otwartych drzwiach wyłączyć swiatło w srodku
pozdrawiam i liczę na pomoc

Witam!
Ja ten problem rozwiązałem następująco:

Wyjąłem przekaźnik tychże świateł wewnętrznych znajdujący się po lewej stronie kierownicy, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzynki bezpieczników znajdującej się przy stopach kierowcy. Uff, ale trochę zawile opisałem. A, oświetlenie wewnętrzne włączam manualnie pokrętłem TIP (chyba nazwy nie pokręciłem :fcp18 ) u dołu kierownicy, po prawej stronie. Niestety nie pamiętam, który to przekaźnik, ale przy włączonym oświetleniu, metodą prób i błędów dasz radę. No, chyba, że masz opis przekaźników. Jest to przekaźnik, który odpowiada za zwłokę czasową oświetlenia wnętrza

Pozdrawiam