Zobacz pełną wersję : Propozycja na wiosenny


mak1975
20-05-2006, 14:16
Wiem że to jeszcze sporo czasu a przed nami jeszcze zlot jesienny ale wychodze z taka propozycją tak wcześnie dlatego że, wydaje mi sie ze strefa zachodnioporska podupada i zlot taki mógłby pomóc cos z tym zrobić. A co do miejscowości Ińsko jest połozona na ładnym jeziorem o bardzo czystej wodzie ladny 100m pomost na plaży miejskiej co do zakwaterowania moge sie zorientowac jesli bedzie pozytywny odzew i przypadnie wam ten pomysł do gustu mieszkam dośc niedaleko bo jaies 100 km od ińska i moge wszystkiego sie dowiedziec dokadniej i wyszukac odpowiedni osrodek miejsce jest naprawde ładne i warte zobaczenia woda czysta i ryb tez nie brak wiem że czasem odbywaja sie tam tez zloty harleyowców prosze o wasze opinie na ten temat pozdrawiam Mak :fcp29 :fcp26
Jeżeli będzie zainteresowanie postaram sie o jakies fotki i je umieszcze :fcp2

[ Dodano: 2006-06-22, 11:00 ]
tutaj dodaje kilka fotek z Ińska nie są to moje zdjecia ale sami oceńcie czy miejscowoś jest warta zobaczenia jeżeli będzie zainteresoweanie to pojade tam i porozmawiam co do możliwoasci i cen noclegów :fcp14

[ Dodano: 2006-06-22, 11:01 ]
http://www.owpromyk.pl/galeria.htm

waldek11
22-06-2006, 13:40
Dla mnie super :fcp29 :fcp26

waldor
23-06-2006, 11:47
Coś widze marne zainteresowanie :fcp5

Jacek
23-06-2006, 12:06
Stala ekipa pojedzie wszedzie :)

mak1975
23-06-2006, 13:36
Stala ekipa pojedzie wszedzie :)
:fcp29 Dzieki za wsparcie Jacek a jak ci sie podoba pomysł?

Jacek
23-06-2006, 23:37
Pomysl jest OK (chociaz jesli dobrze kojarze to Assan przymierzal sie do organizacji wiosennego :wink: ).
Tak naprawde najwazniejsze jest jedno - dobre checi organizatora.
Bo samo sie nic nie zrobi, a troche przy tym trzeba polatac.
Jak juz beda checi, to reszte da sie zwyciezyc :)

Z mojej strony tylko takie postulaty - zlot na 3 dni, dobrze zeby w rejonie bylo cos do zobaczenia/zwiedzania/ogladniecia, oraz warunki noclegowe takie, zeby rodziny z dziecmi nie mialy problemow.
A na ekipe kilku aut mozesz liczyc "na dzien dobry" :)

Assan
24-06-2006, 22:29
chociaz jesli dobrze kojarze to Assan przymierzal sie do organizacji wiosennego :wink: ).
Spokojnie ja się rozglądam,przez ostatni czas nie miałem za bardzo czasu ale już sie poprawilo :fcp4 Ja też wystawie swoją propozycję i wybierzecie poprostu ciekawsze miejsce,jak wyjdzie na zachodzie to przecierz się nie obrażę bo nie o to chodzi,chodzi o zabawę i nie ważne jest gdzie :fcp3

jagrall
25-06-2006, 06:26
3 dni to minimum, na dwa nie opłaca mi się gnać 500km, na 3 stawię się raczej napewno

mak1975
26-06-2006, 21:13
3 dni to minimum, na dwa nie opłaca mi się gnać 500km, na 3 stawię się raczej napewno
Zgodnie z zaleceniami zdbam aby zlot był 3 dniowy

[ Dodano: 2006-06-26, 22:21 ]
- zlot na 3 dni, dobrze zeby w rejonie bylo cos do zobaczenia/zwiedzania/ogladniecia, oraz warunki noclegowe takie, zeby rodziny z dziecmi nie mialy problemow. :fcp14
Zadbam o wszystko myśle że juz same wały chrobrego w szczecinie będa stanowiły jakąś atrakcje ale postram sie zadbac tez i o inne ( np. najdłuzsze molo nad bałtykiem w Międzyzdrojach wraz z aleja gwiazd) nie mniej jednak rozważe każda sugestiw i przyjmw każda pomoc przy organizacji ewentualnego zlotu co do samego miejsca zlotu wokół jeziora jest ścieżka rowerowa a same jeziorko ma naprawde czysta wode ( wyst. sieja i sielawa) mysle zw prz poztywnym odzewie i zainteresowaniu byłbym w stanie zorganizowac wyprawe w podziemia szczecina które czesciowo od niedawna mozna zwiedzac ( sam ich nie widziałem sa to budowle z okresu 2 wojny światowej) pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Assan
26-06-2006, 21:22
jagrall, nie "raczej napewno" tylko "napewno" nie sądzisz że ładniej wygląda to drugie :fcp2 To będzie pierwszy zlot na Pomorzu

mak1975
26-06-2006, 21:25
jagrall, nie "raczej napewno" tylko "napewno" nie sądzisz że ładniej wygląda to drugie :fcp2 To będzie pierwszy zlot na Pomorzu
:)
Mysle że w znacznym stopniiu moze sie on przyczyncic do rozwoju FCP na pomorzu