Zobacz pełną wersję : [TECH]Gaznik la granada & Podziekowania ;)


Addriano
01-06-2004, 08:20
Heloł
No i sie doczekałem za co dziekuje bardzo adminom ;) (pifko sie należy ;)
No więc wczoraj rozpoczołem próby rozruchowe swojej grandy na gazniku popularnego swego czasu fiata 125p po pierwsze Gaznik pasuje idealnie na mocowania kolektora weberowskiego dwu gardzielowego orginalnego gaznika, tzeba zamienić tylko blaszke poruszajaca przepustnica (pasuje od starego gaznika) no i trzeba przerobic filtr powietrza gdyz fiatowski jest za wysoki (sam gaznik fiatowski jest juz około 10mm wyzszy) W tej chwili aktualnie dorabiam kanał powietrzny i filtr bedzie przeniesony na drugą strone silnika od strony kolektora wydechowgo jak zrobie to udostępnie zdjęcia i rysunki wykonawcze ;) oczywiscie w gre wchodzi zainstalowanie w nowym kanale dolotowym miksera LPG :) Wykonałem wczoraj dwie jazdy próbne po wstepnym wyregulowniu na paliwie niestety jeszcze bez filtra wiec były bardzo krótkie. Moje pierwsze spostrzezenia : Auto wchodzi na obroty normalnie do czerwonego bez problemów, na pierwszych 3 biegach tez zbiera sie zupełnie przyzwicie (kolejnych 2 nie wypróbowałem nie było gdzie ;) na 1 biegu piszcy az miło (nie mogłem sie powstrzymać ;) . Narazie rokowania sa dobre zobaczymy co bedzie po załączeniu gazu i zainstalowaniu filtra To narazie tyle jak by ktos był zaiteresowany patentami na przeróbke to zaparszam Puki co to tyle
Pozdro

poeta
23-12-2005, 15:40
,Addriano, i jak udało Ci sie to???? Chodzi ta grandzia???? Jestem ciekaw???? Bo sam mam cztery grenady i lubie przy nich grzebac ale na szczescie nie maja 2,0l V6 tylko 2,8l V6!!!!! :D

jagrall
26-01-2006, 23:24
,Addriano, może zdążysz swonją grandzie poskładac na IV zlot FCP??