Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2000-2007] dziwne stuki podczas jazdy-przyczyna???


densik
15-08-2011, 12:37
Witam.problem dotyczy -stuków podczas jazdy na kierownicy. Mianowice podczas jazdy czuje na kierownicy dziwne stuki.wymieniłem końcówki drążków przód-MOOG-bo były do wymiany-myślałem że to jest przyczyną tych stuków,ale dalej to samo:(.zbieżność jest ustawiona.w czym może tkwić problem????.I jeszcze pytanie-bo płynu do wspomagania muszę dolać-ale nie wiem jaki to jest-jak sprawdzić jaki mam dolać-dodam że to MONDEO 2.0 TDCI 2002rok GHIA.

Dado69
15-08-2011, 15:55
Zależy od koloru jak masz czerwony to możesz dolac też czerwony zwykły o ile mi wiadomo można mieszac takie płyny

karloss
15-08-2011, 17:20
Jak juz to nie czerwony zwykły, a olej do przekładni automatycznych.

jacekplacek0808
16-08-2011, 11:04
Witam.problem dotyczy -stuków podczas jazdy na kierownicy. Mianowice podczas jazdy czuje na kierownicy dziwne stuki.wymieniłem końcówki drążków przód-MOOG-bo były do wymiany-myślałem że to jest przyczyną tych stuków,ale dalej to samo:(.zbieżność jest ustawiona.w czym może tkwić problem????.I jeszcze pytanie-bo płynu do wspomagania muszę dolać-ale nie wiem jaki to jest-jak sprawdzić jaki mam dolać-dodam że to MONDEO 2.0 TDCI 2002rok GHIA.

Wymien laczniki stabiliztorow.Pozdro

densik
20-08-2011, 12:08
DZISIAJ BYŁEM U MECHANIKA I POTWIERDZIŁ ŻE DO WYMIANY SĄ ŁĄCZNIKI STABILIZATORA-I TO ONE TAKI ODGŁOS STUKÓW DAJĄ.ZAMÓWIŁEM LEMFORDERA TAK JAK MI DORADZILI.GORZEJ BO POMPA WSPOMAGANIA MI SIADA i jest wyciek:(hmm kupić regenerowaną???bo nowa sporo kosztuje...




Nie pisz drukowanymi literami !!!