Zobacz pełną wersję : Kto zakoduje mój zapasowy kluczyk do focusa?


Janusz Stępień
05-07-2006, 21:14
Moi drodzy klubowicze.Jestem "świeży" na tych stronach dlatego proszę o pomoc Was "starych wyjadaczy (czyt.ekspertów).Nie zanudzając: mam tylko jeden kluczyk do mojego focusa 1,8 TDCi 2004 r, i ciągle się zamartwiam że nie mam zapasu.Krótko ,powiem tylko że byłem w Germazie i PolMotor Ford na Bardzkiej i serwisanicj nie mogli sobie poradzić kodowaniem orginalnego,fordowskiego,naciętego surowca.Robili to a raczej usiłowali komputerem diagnostycznym,po wejściu w opcję kodowanie,wymaż kody kompuer wracał do początkowej opcji.Nie pomogła opcja wypożyczalni.Rozłożyli ręce i proponują wymianę sterownika za 3 tys.zł!Nadmieniam,że po podłączeniu do złącza diagnostycznego komputer rozpoznaje VIN,oprogramowanie PATS,itd. natomiast jak twierdzą serwisanci nie potrafią wymazać kodów aby zakodować na nowo na innych kluczykach.Auto moje spisuje się wspaniale.Ale cóż z tego skoro zamartwiam się z powodu braku zapasowego kluczyka.Czytałem i słyszałem,że są spece od zdejmowania kodu z kluczyka i skopiowania go na inny.Czekam z niecierpliwością na Wasze informacje w tej kwestii.Mieszkam za Oleśnicą (mieszkałem kiedyś we Wrocławiu).Piszcie i dzwońcie do mnie.Tel. kom.668541764.Bardzo dziękuję!Janusz.

Fatso
13-07-2006, 13:29
skontaktuj sie ze mna 502 743 549. Kolega dorabia takie klucze. Po prostu sklonuje Ci ten ktory masz.

Janusz Stępień
15-07-2006, 06:38
Niestety Fatso,Twój kolega jak usłyszał ,że auto jest z 2004 r. stwierdził,ze mi nie pomoże ponieważ jest problem z kodami do tego rocznika.Mimo wszystko dziękuję.Gdybyś coś jeszcze znalazł,daj znać.Pozdrawiam.