Zobacz pełną wersję : pilot do alramu - gdzie i czy można dorobić?


impactom
10-07-2006, 10:05
Witam! Padł mi dzisiaj ostatni pilot do alarmu! :( Żona wyprała go w spodniach :( , rozkręciłem go, wyczyściłem, zmieniłem baterie i po skreceniu gdy naciskam przycisk kontrolka się świeci ale nadal nie otwiera samochodu ani nie wyłącza alarmu. Co najgorsze wyłączenie alarmu z kluczyka ( tego małego bezpośrednio pod maską na alarmie) również nie działa, przekrecałem i ustawiałem w obu pzycjach a on wyje dalej! Zatem samochód mam uziemiony na parkingu strzeżonym:(.
Czy macie jakies sugestie jak to samemu naprawic, albo chociaż wyłączyc alarm żeby odpalic fure i zawieźć do fachowca,
Może macie namiary na fachowca z Łodz, który dorabia piloty do alarmów ( bo słyszałem że takich nie ma i odrazu trzeba wymieniać centralke),
Jesli trzeba wymienic centralkę, macie namiary na specjalistę, który przyjedzie i na miejscu wymieni cętralkę?
Prosze pilnie o pomoc!!!!

Kaczuszka
10-07-2006, 14:26
Witam,
Może macie namiary na fachowca z Łodz, który dorabia piloty do alarmów...
Spróbuj zajrzeć tutaj : http://scanlodz.webpark.pl

Jak kupiłam autko szukałam miejsca gdzie mogłabym dorobić sobie pilota do bramy, dzwoniłam tam i powiedzieli że nie ma sprawy, koszt ok. 150 pln. Niestety nic wiecej na ich temat nie mogę powiedzieć bo w końcu kupiłam pilota od sąsiada który wyprowadzał się z naszej kamienicy...

Pozdrawiam
Kaczuszka

adi
10-07-2006, 21:05
kiedys na parkingu pod wydziałem komunikacji na zachodniej była taka firma-valcomi-berger.
teraz sie przeniesli (po budowie manufaktury)pod ozorków,ale oni zeby zjedli na larmach zabezpieczenaich i sprzecie CB.
zadzwoń do inormacji i popros o nr telefonu na zachodnia a tam jakz adzwonisz to ci gada w słuchawce:abonent zmienił nr na...i podaje ten pod Ozorkowem!
ale to dobra firma z wypracowana marka!!!

Remikm
11-07-2006, 23:21
Napisz jakiej firmy masz ten alarm , tu masz namiar na firme gdzie kupisz pilota http://www.elmax-alarmy.pl i jesli posiadasz instrukcje od swojego alarmu to nie bedzie problemu z zaprogramowaniem pilota , a jesli nie to cos pomyslimy .

pozdro

taju25
27-08-2006, 13:39
kiedys na parkingu pod wydziałem komunikacji na zachodniej była taka firma-valcomi-berger.
teraz sie przeniesli (po budowie manufaktury)pod ozorków,ale oni zeby zjedli na larmach zabezpieczenaich i sprzecie CB.
zadzwoń do inormacji i popros o nr telefonu na zachodnia a tam jakz adzwonisz to ci gada w słuchawce:abonent zmienił nr na...i podaje ten pod Ozorkowem!
ale to dobra firma z wypracowana marka!!!

Są pod samym Ozorkowem

Skolmi
27-08-2006, 14:07
Ja przerabiałem ostatnio ten temat.
Dorobienie pilota kosztowało mnie 15 PLN,
ale to "po kosztach" u znajomego alarmiarza
i raz - trwało tydzień, dwa - wymagało oddania
drugiego pilota.

Wcześniej szukałem sporo i ceny pustych pilotów
zaczynają się od 50PLN (zależy od klasy alarmu).

Sądzę impactom, że w twoim przypadku
najsensowniejsze wyjście to wymiana centralki.
Za +-130PLN masz nowy alarm z dwoma pilotami.
Jak masz alarm jeszcze produkowany, to 10 minut
roboty, jak nie to trochę dłużej i raczej robota dla
fachowca.
Znajdź tylko takiego, co pomęczy się ze schematami
i wymieni tylko centralkę.
Ja na początku mojej motoryzacyjnej "kariery",
też pojechałem z niedziałającym pilotem
i mi założyli alarm od nowa buraki jedne :fcp15