Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2000-2007] Ryglowanie drzwi a moduł komfort


spinaczcool
27-06-2012, 20:17
Witam
Jest to mój pierwszy post i z góry przepraszam, że od razu z problemem a nie poradą :)

Kilka dni temu zakupiłem ślicznego Mondeo MK3 z 2003 roku 2.0 TDCI 130 KM, w którym mam zamontowany moduł komfort, polegający na zamykaniu okien przy dłuższym przytrzymaniu guzika zamknięcia drzwi na pilocie. Mondek posiada też możliwość ryglowania drzwi przy dwukrotnym kliknięciu guzika zamykania.
Pytanie:
Czy można połączyć te dwie funkcje?
czy przy ryglowaniu mogą domykać się otwarte szyby?(oczywiście sensownie żeby silników nie spalić)
czy ma ktoś taki projekt albo instrukcję chyba, że wystarczy tylko to jakoś zaprogramować?
Nie mam modelu GEM'a (nie rozbierałem tego auta jeszcze i nie wiem czy to ma znaczenie)

setaszi
27-06-2012, 20:32
napewno masz taką funkcje w swoim mondku , wystarczy poszukać na forum albo poczytać instrukcje obsługi auta

spinaczcool
27-06-2012, 20:34
napewno masz taką funkcje w swoim mondku , wystarczy poszukać na forum albo poczytać instrukcje obsługi auta

instrukcja po niemiecku :) na forum szukałem i nie wiem czy moje umiejętności w przeszukiwaniu forum są słabe czy takiego tematu po prostu nie ma. Proszę o link do instrukcji jeśli takową posiadasz

setaszi
27-06-2012, 20:40
myślę ze wystarczy przytrzymać dłużej to drugie kliknięcie auto się zarygluje i domknie szyby tak jest w moim mondeo

spinaczcool
27-06-2012, 20:42
myślę ze wystarczy przytrzymać dłużej to drugie kliknięcie auto się zarygluje i domknie szyby tak jest w moim mondeo

nie zrozumiałeś mojego problemu, nie chce przytrzymywać guzika, tylko przy zaryglowaniu czyli podwójnym kliknięciu żeby samochód i zaryglował drzwi i zamkną otwarte szyby

Wojtek
27-06-2012, 20:46
spinaczcool , proszę poczytać ten temat : http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=145988

Na Forum mamy zasadę , że nie dublujemy tematów.

Pozdrawiam
Wojtek.