Zobacz pełną wersję : TUNING FORDA - Oceńcie !


djwaca
12-07-2004, 20:24
Oceńcie, poczynania tuningowe kolegów.

djwaca
12-07-2004, 20:26
ford2

djwaca
12-07-2004, 20:27
ford3

djwaca
12-07-2004, 20:28
ford4

A.S.
12-07-2004, 23:38
Witam!!
Jak dla mnie to trochę za bardzo zzztuningowane... ale poza tym to 4 jest raczej najładniejsza, chociaż przeniesienie świateł na zderzak w Ka to świetny pomysł nad którym powinni pomysleć w fabryce :-))

Greg
13-07-2004, 12:01
Sporo bylo ladnuch fordow na zlocie w Hradec , szkoda ze innych fotek nie masz
Ja widzialem kilka ladnie zrobionych focusow .
Pzdr.

Jacek
13-07-2004, 12:10
Moim skromnym zdaniem:
Ad. 1: Ladne felgi i grill. Ciekawe progi, choc troche niskie. Natomiast zderzak to porazka calkowita - ktos chyba zapatrzyl sie na Batmobil (samochod Batmana :P ). Do tego wlot powietrza - ciekawe czy jest co chlodzic pod ta maska... No i ten tylny spojler... Wyglada jak od Lancera, brrr...

Ad. 2: Bardzo ciekawa propozycja - troche mi przypomina PT Cruisera :) Nie jestem co prawda fanem drzwi bez klamek :wink: ale to mozna pominac. Fajny.

Ad. 3: Dosc ciekawie zrobione, chociaz te progi i zderzak ciut nisko sa... Przednia maska z bad-lookiem wyglada... niezbyt, a wlot powietrza (lub raczej jego brak :P ) przypomina... Hyundaia... Interesujacy kolor...

Ad. 4: Ladne felgi i ladne progi. Zderzak, pokrywa silnika (razem z wlotem) i te klamki to :572:

ixat
13-07-2004, 14:05
Za duzo, za mocno ;) ...

Greg
13-07-2004, 14:26
Za duzo, za mocno ;) ...
?????????????????????????????????????????????
pewnie zmienmy dywaniki i wystarczy :P

Greg
13-07-2004, 14:28
albo dajmy naklejke na przednia szybe z napisem TUNING
i tez powinna wystarczyc :P

Greg
13-07-2004, 14:49
Witam!!
Jak dla mnie to trochę za bardzo zzztuningowane... ale poza tym to 4 jest raczej najładniejsza, chociaż przeniesienie świateł na zderzak w Ka to świetny pomysł nad którym powinni pomysleć w fabryce :-))
4 To jeden z firmowych samochodow MATADORA , A Ka to tworczosc wlasciciela jest :razz:

ixat
13-07-2004, 16:31
To znaczy, ze jak "firmowy" to musi sie podobac?? :( Ladne felgi,niewielki spoiler wystarczy ;) Ale to moje zdanie.

Radomir
13-07-2004, 17:34
W jedynce do bani według mnie spojler tył i z przodu grill,wygląda jak siata na owady.Najładniejszy niebieski ale ciut za niski Ka tez ujdzie, za to ten czerwony nie chcąc urazic własciciela pasuje mi do miasteczkowego dresika.No i jak koledzy mówią za dużo tego.Stanowczo za dużo.

misiek
13-07-2004, 18:09
nr 1 przesadzony
nr 2 dziwoląg :)
nr 3 bedzie
nr 4 mi sie podoba najbardziej ( a dresem nie jestem )

z tych zdjec jakie widac.

A.S.
13-07-2004, 19:10
Witam!!
No i znowu dotykamy "lepkiego" tematu...... TUNING..... hmmmm..... czy naprawdę trzeba poobklejać autko PLASTIXEM żeby było "lepsze"..... nie lepiej żeby Ci którzy się za nim oglądaja pomysleli sobie... "kurcze ale ładne autko" a nie "a co to za DZIWADŁO i sen Frediego Krugera ?????".... No ale rózne sa gusta i guściki.......

Dla mnie tuning to zdecydowana poprawa parametrów auta.... usprawnienie zawieszenia, hamulców, SILNIKA, a nie lusterko miernej jakości z kierunkowskazem ( bo i tak Focus czy Eskort SLR-em ani okularem nie będzie.....) ani te cudaczne pługi z przodu i z tyłu...........fantazyjny lakier... no pewnie nawet z wielką chęcią, ale ogon wieloryba na tylnej klapie który waży ze 30 kg i więcej strachu na zakrętach powoduje niż poprawy prowadzenia to coś jak "dziecinada".........................

misiek
13-07-2004, 19:22
stad tez podzial na tuning optyczny i mechaniczny :)

Co do tylnej pletwy jak i calej optyki. jesli zrobi sie to profesjonalnie i z glowa moze to wygladac ladnio i przyniesc poprawe wlasciwosci jezdych.
Ja osobiscie jestem zwolennikiem mechanicznych zmian i stworzenia auta niepozornego, chociaz mozna wprowadzic kilka subtelnych zmian optyczych.

A.S.
13-07-2004, 21:09
Witam!!
No i też o to chodzi.... miło spotkać "bratnią duszę" :-))

misiek
13-07-2004, 21:38
niestety zabawa w tuning mechaniczny jest kosztowna, ciezko tez znalesc ludzi którzy to porzadnie robia. W krakowie jest godula, uwazam ze w pelni profesjonalny tuner. Niesety ceny ehh. moze doczekam sie dnia kiedy bede mogl sobie na to pozwolic :) moge zyczyc tego sobie i wam.
Poki co musze pomyslec o zrobieniu z auta zapalniczki.

Radomir
14-07-2004, 17:20
Pozytywnym tuningiem zewnętrznym pochwalił sie Harry w filmie ,,Głupi i Głupszy". Jak pamiętacie vana z przeróbką na owczarka :grin: i te wspaniałe skaczące do góry uszy kiedy podskakiwał. To dopiero coś ! Ale to był rupieć, tymczasem naszym bryczkom brakuje jakiegoś drobnego najczęsciej elementu, krok dalej i jest już za dużo :573:

djwaca
14-07-2004, 17:44
Osobiście najbardziej podoba mi się KA ze światłami na zderzakach.

Robert_sierra
28-10-2004, 14:31
Najbardziej zainteresowały mnie fotki forda2 i 4. Ten Ka naprawdę super wygląda :)

VIKI
04-12-2004, 10:06
2 jest mniam....hehe
4 też tylko pierwsze co to bym zderzak wywaliła :571: