Zobacz pełną wersję : Regulacja Boxa


grinio
14-09-2006, 16:07
Witam
Mam od nie dawna Galaxy 1,9Tdi ze 110Km silnikiem AFN. Kupiłem do niego boxa http://www.allegro.pl/item125733918_chi ... 110ps.html (http://www.allegro.pl/item125733918_chip_powerbox_90_110ps.html) i mam pytanie jak to coś można podregulować? Auto lepiej sie wkręca na obroty i czuć różnice w mocy. Czasami przykopci więcej ale sporadycznie. Czy jest sens kręcić coś tym boxem? czy lepiej nie ruszac. Po wpięciu mam również pojawiający się błąd elektroniki (świece żarowe migają) Nie ma regóły raz po odpaleniu pochodzi na wolnych obrotach i zaczną migać raz po jeździe nie końiecznie na wysokich obrotach , a czasem kilka dni jest spokuj.
Jak ktoś ma doświedczenie z takimi Boxami to prosiłbym o jakieś wskazówki .
Pozdrawiam i dziękuje
grinio

[ Komentarz dodany przez: Slawko: 2006-09-14, 21:09 ]
prosze poprawic błedy ortograficzne w tytule :!:

sorki :)

Bauma
14-09-2006, 19:57
grinio, jabym to wywalil :fcp7 silnik to nie zabawka jakby mozna bylo cos zrobic za 30zl to firmy nie bralyby 2tys. na prawidlowo zrobionej modyfikacji elektroniki nic nie powino mrugac ani wyskakiwac bledy.....

lepiej zebys sobie nie narobil problemow tym bo koszty napraw moga byc nie male a jak cos sie pierdyknie podczas jazdy????

-waldi-
14-09-2006, 20:04
Po wpięciu mam również pojawiający się błąd elektroniki (świece żarowe migają) Nie ma regóły raz po odpaleniu pochodzi na wolnych obrotach i zaczną migać raz po jeździe nie końiecznie na wysokich obrotach czyżby chip rezystor..... :D Tak jak pisał Bauma, uwazaj zebys przez takie "patenty" nie wylądował z autkiem w serwisie :fcp27

grinio
14-09-2006, 20:22
To niemiecki box a cena na allegro taka bo wiadomo prowizja itd. Kosztował 300pln a błędy są sporadycznienp dzisiaj rano odpaliłem przejechałem z 1.5km stanąłem zeby dzieciaka do przedzkola odprowadzić i nie gasząc silnika zaczą migać. Zgaszenie odpalenie może minuta i znowu miga, jeszcze raz i już beż błędów przejechałem z 80km i ani razu sie nie zapaliło. Sam już nie wiem dużo złego słyszałem ale i dużo dobrego Jeśli tak można określic. Podoba mi sie jazda z tym pudełkiem ale gdyby miało sie coś sypnąc z motorkiem to lepiej odpuścić. Dlatego pytam odnośnie regulacji bo niechciałbym żeby sie coś sypło. chce mieć tak delikatnie podciągnięte żeby było jak najbezpieczniej dla silnika.
Pozdrawiam

Bauma
14-09-2006, 20:26
chcesz miec bezpiecznie dla auta dla portfela i zdrowia jedz do dobrej firmy tuningowej i mozesz spac spokojnie.....czasami jak to sie mowi chytry 2 razy traci....
no cos jest nie tak bo nie powino sie nic zapalac.....

-waldi-
14-09-2006, 20:27
podjedz do jakiegoś profesjonalnego zakładu zajmującego sie "kręceniem" silniczków ale nie bedzie to tanie....