Zobacz pełną wersję : klima


bartolomeo1985
21-09-2006, 14:46
mam problem z klimą, dmucha z nawiewów cały czas chłodne powietrze bez względu na to czy jest na zimno czy na gorąco nastawione, a gdy włącze przycisk AC (lampka zaświecona) to dmucha lodowate. Czy to klima nawala czy nawiewy przedmuchać a może bezpieczniki jakieś? proszę o pomoc. podobny problem już raz był na forum ale mój jest troszeczkę inny.. pozdro

Dietih
21-09-2006, 14:54
dmucha z nawiewów cały czas chłodne powietrze bez względu na to czy jest na zimno czy na gorąco nastawione
to nie klima! probably nagrzewnica jest be!

bartolomeo1985
22-09-2006, 11:53
a ile kosztuje wymiana nagrzewnicy?

Dietih
22-09-2006, 12:12
a ile kosztuje wymiana nagrzewnicy?
Dużo :fcp5 ...nie wiem dokładnie ale w okolicach 400/500PLN
ale jest też dobra wiadomośc-czasem udaje sie usterke usunąć bez wymiany nagrzewnicy, czasem po prostu cos jest poluzowane itd...aczkolwiek jak pojedziesz z tym do ASo to bedą chcieli całosć wymieniać :fcp20 , spróbuj wiec do jakiegoś majsterkowicza :fcp1

kubeek
05-06-2007, 17:40
Hej!!!
Moj problem polega na Tym, że gdy wlącze klimę ustawię nadmuch na zimny powietrze cały czas wylatuje gorące. Może ktoś mi pomóc??

mondzio III
05-06-2007, 20:03
gdy wlącze klimę ustawię nadmuch na zimny powietrze cały czas wylatuje gorące.
Sprawdzić i ewentualnie uzupełnić ilość czynnika roboczego w klimatyzacji,
a słychać czy pompa sprężarki ci się załącza

luks-eg
11-06-2007, 09:56
Powiem wam tak! Macie podobny problem jak ja!
Caly czas leci mi powietrze gorące i jak wlacze klime to i tak leci gorące problem w tym ze nie moge przestawić na zimne powietrze regulujac temperature pitencjometrem.
Podejrzewam za tak jak u mnie tak i u was potencjometr od regulacji temp. powietrza jest zepsuty. Ten regulator nie jest na lince tylko elektr.potencjometr. I tak sie dalej męcze.
Mam pumke od roku 1.4 16v i tak bylo od zakupu zepsute.


Przyjzyjcie sie dokladnie potencjometrowi.