Zobacz pełną wersję : Polerka elementów z odpryskami i rysami


Pawel
27-09-2012, 16:53
Witam,
chciałem zapytać bardziej doświadczonych od siebie o kilka rzeczy.

1. Czy jest sens polerowania kilku elementów w samochodzie? W moim przypadku powiedzmy, że były by to 4 lub 2 drzwi. Czy nie będzie widać wielkiej rozbieżności pomiędzy lakierem na drzwiach a resztą? Lakier wygląda ok (przy robieniu zdjęć widać ładne odbicie osoby na lakierze.

2.Ponadto chciałem zapytać, czy polerka pomoże mi na odpryski (coś jakby po żwirku) czy w tym wypadku już tylko lakierowanie bo widoczny jest odprysk lakieru.

3. Czy ktoś jest w temacie i zna jakiegoś 'fachmistrza' z Krakowa/okolic, który robi takie rzeczy z należytą starannością i ewentualnie może też powiedzieć orientacyjnie ile mogłoby kosztować polerowanie powiedzmy 4 drzwi? Gdzieś na forum rzuciła mi się w oczy stawka 25pln za element ale nie wiem czy temu wierzyć.


Dzięki z góry

sinrock
30-09-2012, 10:27
1. Jak będzie dobrze zrobione to będzie widać różnice, jak lakier jest utleniony na pozostałych elementach to też będzie widać różnice.
2. Nie pomoże ale za to pomogą dobrze zrobione zaprawki.
3. Za taką stawkę to ci może to zrobi byle lakiernik w max 1h, przy czym żeby to wykonać dobrze to potrzeba kilku godzin, większej kasy i jak wspomniałem wyżej elementy te pewnie będą się różnić od pozostałych więc nie widzę sensu polerowania samych drzwi, już lepiej odłóż więcej kasy i zróbić całe auto.