Zobacz pełną wersję : trasa Łódź-Czestochowa-->potrzebny szybki przelot do Opol


adi
26-09-2006, 12:48
koledzy ze strefy slaskiej,mam pytanko:potrzebuje szybko dojechac jutro po południu do Opola.
szybka i dobra trasa była przez Czestochowę,ale...ponoc sa tam tera jakies wieczne wykopy roboty itd wiec chyba nie opłaca sie tamtedy pomykac-->czy to prawda?
napiszcie mi prosze czy sa i jasli tak to gdzie na jakim odcinku drogi robotyi na ile uciazliwe?czy da sie moze jakos szybko jednak ta trasa smignąć?

lub ewentualnie jaka tarse polecacie z Łodzi do Opola jako syzbka bezpieczna i bezkorkowa bez radarowa itd,bo mimo ze mam CB nie chce mi sie ciagle uwazac czy z zakrzaków jakis federalny nie wyskoczy albo jakis zakrzaczony fotoradar mi foty nie strzeli!!!


pozdrowionka i czekam na info o utrudnienich itd na tej trasie--.moz ejuz zakończyli te roboty???


pozdrowionka!

JAREK G
26-09-2006, 18:50
Moim zdaniem śmiało możesz lecieć na Cz-we.są roboty ale nie jest tragicznie :fcp1 .Wysłałem Ci wiadomośc na PW.

Lars
26-09-2006, 23:19
Adi, ja swego czasu zasuwałem 2 razy w tygodniu do Opola - miłość nie wybiera... :fcp14

Śmigałęm przez Łask, tam odbijałem na Wieluń, dalej Kluczbork i do Opola. Szybko, łatwo i przyjemnie.

Pozdróweczka

adi
27-09-2006, 07:14
no i chyba własnie tak jak radzicie na ten Łask i Kluczbork na to Opole smyrne!!!


p.s. Lars ze ci sie tak chciało.....chyba ze... jedna TU druga TAM

[ Dodano: 2006-09-27, 08:18 ]
dzieki za pomoc chłopaki!

Lars
27-09-2006, 07:55
Lars ze ci sie tak chciało.....chyba ze... jedna TU druga TAM

Nie nie!!! Była tylko jedna, tam. :fcp1