Zobacz pełną wersję : hej strefa świętokrzyska


paweł sobaś
27-09-2006, 20:32
halo halo czy wszyscy wyjechali czy posprzedawali fordy :fcp9
tyle dni bez znaku życia

pluto
28-09-2006, 08:21
siedze siedze i czasami zagladam na forum. Niestety mam sporo delegacji a tam internetu nie ma hehe. Na dodatek zachcialo mi sie na radnego startowac co pewnie pochlonie mi caly pozostaly po pracy czas... ale oczywiscie monitoruje tematy zwiazane z nasza strefa:D mysle ze inni tez tylko nie ma weny tworczej na pisanie nowych postow.
Z ciekawszych rzeczy moge zaproponowac sluchanie radia http://www.antyradio.pl Figurski & Wojewodzki, muzyka rock, itp. ale ogolnie odswiezajace jest w porownaniu do pozostalej komercji typu zet czy rmf.

Hesus
30-09-2006, 08:01
Ja też jesten regularnie, ale jakoś niemoc mam do pisania nowych postów. Pozdrówka dla wszystkich.

leejones
30-09-2006, 12:10
ja też jestem kilka razy w tygodniu na forum,
fakt że głównie na forum Galaxy, no ale cóź to takie zajmujące auto.....

matzone
30-09-2006, 14:03
Siadanie przy komputerze i przeglądanie forum weszło mi w krew. Jak tylko przyjadę z pracy lub mam wolne to sprawdzam co się dzieje. Ale w naszej strefie to nie dzieje się nic tak więc nawet nie ma komu pisać . Co tu bedę ściemniał :fcp1

Pawel
29-10-2006, 18:03
Witam wszystkich forumowiczów.Jakoś nie mam czasu na siedzenie przy kompie.Sami wiecie jak u nas w kochanym kraju jest:chcesz zarobić trzeba charować od świtu do nocy.po pracy tylko myślisz żeby walnąć się do łóżka. Ale obiecuje że częściej będę zaglądał na forum.Pozdrawiam ziomka HESUSA.Przy okazji chciałem się wam pochwalić że niebawem przyjdzie mi na świat długo oczekiwany synek :064:.Jeszcze raz pozdrawiam.

pluto
29-10-2006, 18:36
To juz sprawdziles plec dziecka?? :-) Moje gratulacje bo wiesz jak to mowia: zasadzic drzewo, splodzic syna... no wiec tylko sadzonka Ci bedzie jeszcze potrzebna:D
Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego!!!

Hesus
29-10-2006, 19:18
Przy okazji chciałem się wam pochwalić że niebawem przyjdzie mi na świat długo oczekiwany synek

GRATULACJE !!

Teraz to może pomyślisz o jakimś większym, bardziej rodzinnym i bezpieczniejszym aucie. Np. ........ niech pomyśle ..... MONDEO!!!!! :fcp23

Pawel
04-11-2006, 17:57
Sprawdzałem dwukrotnie będzie chłopak :597: .A co do samochodu Hesus to właśnie myślałem o zmianie essiego bo zaczyna mi przynosić pecha.Niechcę się tobie podlizywać :fcp1 ale myślę o Mundku tylko w nowszej budzie od twojego :fcp18 ,no i oczywiście kombi.

Hesus
05-11-2006, 08:44
myślę o Mundku tylko w nowszej budzie od twojego ,no i oczywiście kombi.

Ja tez dreptam koło takiego w Skarżysku 2.0 16V kombi Ghia 98 rok.