Zobacz pełną wersję : Wazne wypadek - potrzeba namierzenia sprawcy


dg.
07-11-2012, 17:56
czesc,

koledzy mialem wypadek w miescie. Jechalem z zoną i z dzieckiem. gosciu mi na lewoskrecie wymusil. dokulalismy sie na parking spisac... a on w dlugą uciekl! mial rozbite auto mocno ale jakos jechal. Tablice rejestracyjne: ZWA05ES, auto: skoda oktavia I jasna (chyba srebrna), kombi. z tego co policja ustalila auto jest z Czlopy wojewodztwo wielkopolskie. Wypadek mial miejsce w Pile dzisiaj na skrzyzowaniu bydgoskiej/ kusocinskiego koło Lidla. (kolo 17)

Mógł by mi ktos pomoc namierzyć goscia? podejzewam ze musial byc podpity.

policja byla, spisala ect.

dzieki za wszelką pomoc!!!!

mam jego numer polisy: PL-k10322130 (ze internetu funduszu gwarancyjnego).
Mozna na podstawie tego numeru gdzies dostac adres?

Hansolo
07-11-2012, 18:13
Wypadek, a kolizja to dwie inne rzeczy. Wypadek jest gdy są obrażenia ciała / powyżej dni 7 , ocenia to biegły - nie mylić ze zwolnieniem powyżej 7 dni/. Namierzaniem się nie zajmuj bo to nie ma sensu. Jak nie ma badania na trzeźwość od razu to tyłek zbity. Najważniejsze to jeżeli ucierpieliście fizycznie to do lekarza, RTG i dokumenty lekarskie na policję. Jak boli szyja to do ortopedy- może stwierdzi skręcenie odcinka szyjnego kręgosłupa , założy kołnierz Schanza- chyba taka pisownia i wtedy będzie wypadek art. 177 par 1 kodeksu karnego. No a wtedy to policja dostanie odpowiedniego przyspieszenia, prokurator sprawa w sądzie i dziada finansowo można skroić.

dg.
07-11-2012, 18:23
Jak nie ma badania na trzeźwość od razu to tyłek zbity.

co masz na mysli?

TOMAS
07-11-2012, 18:25
przeniosłem do strefy wielkopolskiej, tu ktoś szybciej pomoże niż w dziale mondeo

Pulse
07-11-2012, 18:35
Gwoli ścisłości - Człopa - ZWA to jak najbardziej woj. zachodniopomorskie, powiat Wałcz a nie Wielkopolska.

TOMAS
07-11-2012, 18:41
Ale kolizja miała miejsce w Pile, jeśli autor będzie chciał to skopiujemy też do zachodniopomorskiego

Hansolo
07-11-2012, 18:43
Kolo powie że uciekł w szoku i w domu wypił setę żeby się uspokoić i tyle. Na twój nos i to co widziałeś w jego zachowaniu nikt nie zarzuci mu nietrzeźwości. Ja bym osobiście kombinował dokumentacje medyczną. Jak coś to pw, na ile mogę podpowiem co dalej.

Pulse
07-11-2012, 19:15
Ale kolizja miała miejsce w Pile, jeśli autor będzie chciał to skopiujemy też do zachodniopomorskiego

Nie mówię aby przesuwać. Chodziło o to, że auto z rejestracą ZWA absolutnie nie może być z woj. Wielkopolskiego jak to napisał kolega. My tu mamy P na początku. :D

dg.
07-11-2012, 21:28
racja Panowie - zachodniopomorskie.

dobrze ze wolałem policje. mam nadzieje ze nie będzie problemu z ubezpieczeniem.
dopiero co zrobilem remont zawieszenia, hamulcow. skurczybykk ma szczescie ze malej sie nic nie stalo bo juz bym tą czlope objechal do skutku az bym nie znalazl..

jak sie nie przyzna jak policja zapuka to ja zapukam...

TOMAS
07-11-2012, 21:37
więc to kłódka aby zostało informacyjnie, a wątek trafia do Zachodniopomorskiego