Zobacz pełną wersję : zaślepka w zderzaku spryskiwacza ford s-max


kubasmotrys
12-12-2012, 11:54
Witam Fordomaniacy z Podkarpacia.

Wczoraj ktoś podpierdzielił mi prawą zaślepkę spryskiwacza od xenona w moim s-maxie z 2009 roku. Dzwoniłem do forda w Rzeszowie, ale za takie cudo powiedzieli mi 70 złotych. Więc mam takie pytanie może ktoś dysponuje takim plastikiem, i chciałby to sprzedać??:) Wspaniale by było, gdyby był to kolor sea grey, ale jeśli będzie srebny czy jakikolwiek inny to też będzie. Bardzo proszę o jakieś info:)

Pozdrawiam bardzo serdecznie Kuba.

P.s. Jest to s-max przed liftingiem !!!

Rob^
17-12-2012, 20:31
... ale za takie cudo powiedzieli mi 70 złotych.
Kupisz inne za 20-30zł ... + przesyłka 5-20zł + ewentualnie malowanie tego + opłata dla mechanika itd ..
A jak przyjdzie z alledrogo inne to x2 :D

Ja bym nie kombinował tylko zamówił w ASO ... zapłacisz 70zł i będziesz miał takie jak trzeba w odpowiednim kolorze.

kubasmotrys
17-12-2012, 20:44
Ok:) zamówię w Fordzie, aczkolwiek rozbój w biały dzień. Malowanie drugie tyle!!!

Rob^
17-12-2012, 20:50
Ok:) zamówię w Fordzie, aczkolwiek rozbój w biały dzień. Malowanie drugie tyle!!!

Ano troszku tak ... a to te 70zł to "do malowania" ?

Mi złuszczył się lakier obudowie lusterka w Mondeo MK4 :)
Kolor który mam ICE-WHITE ... nie malują ... trzeba kupić pomalowane ;)
Wersja "do malowania" kosztuje 36zł ... wersja w kolorze ICE-WHITE coś ok 250zł :)
Dobrze że na gwarancji przeszło :D

kubasmotrys
19-12-2012, 22:04
W Res Motors zaslepka tylko do pomalowania. W kolorze sea grey ani w żadnym innym nie występuje. Swoją drogą plastik lusterka 30 zł, a takie nic 70 ;)