Zobacz pełną wersję : [Cougar] pali jak czolg


DuzyJack
26-12-2012, 17:30
mam 2,5litra i pali mi w granicach 20 w miescie po wizycie w serwisie w ktortm nic nie stwierdzono poli nadzl 20 zna ktos magika ktory mnie oswieci

Pawel
27-12-2012, 14:44
mam 2,5litra i pali mi w granicach 20 w miescie po wizycie w serwisie w ktortm nic nie stwierdzono poli nadzl 20 zna ktos magika ktory mnie oswieci

A zagrzewa Ci sie samochód do temperatury normalnej pracy? Bo moze byc tak ze czujnik temperatury cieczy daje informacje o zimnym silniku i jeździsz na ssaniu :) ?

Ziuum
14-06-2013, 13:31
Ja tak mialem. Pierw mi zima sciagal po 17-20 pierwsze kilometry, a potem przestawal. Z biegiem historii ten "czas" kiedy siegal po mniejsza ilosc paliwa sie wydluzal i wydluzal. Okazalo sie wpasnie, ze ssanie przestalo sie wylaczac, takze polecam to sprawdzic.;

wata
18-06-2013, 12:16
A zagrzewa Ci sie samochód do temperatury normalnej pracy? Bo moze byc tak ze czujnik temperatury cieczy daje informacje o zimnym silniku i jeździsz na ssaniu :) ?

sprawdź też filtr powietrza ( kiedy był wymieniany ) Jeżeli silnik nie będzie miał możliwości pociągnięcia powietrza pociągnie więcej paliwa znam taki przypadek gdzie auto już nie chciało jechać przy spalaniu 20L/100KM