Zobacz pełną wersję : pytanie o zloty w W-ce


ROSSI
16-10-2006, 13:00
czy w wawce są organizowane jakieś zloty i czy są także jakieś spotkania co tygodniowe??

mra
19-10-2006, 09:21
Na razie w sobotę 21.10 będzie spotkanie i hamowanie naszych bolidów na hamowni przy ul. Minieralnej 26. Szczegóły w dziale mazowieckim, post hamownia.

Pawel
19-10-2006, 21:24
Narazie niemrawo nam to idzie. jedyny przywódca sprzedał forda i kupił jakiegos busa i od tej pory sie nie odzywa.

Jak skoncze remonty to bede miał wiecej czasu. Moze sie cos ruszy :|

frompoland
20-10-2006, 09:42
Slawko, :fcp13

artzly
24-10-2006, 19:31
moze coś na poczatku listopada???... panowie i panie co wy na to ...pisze o wawce oczywiście...

ROSSI
09-11-2006, 14:43
moze bysmy spotykali sie co miesiąc?? Wróznych miejscach w warszawie?? np. w grudniu na bemowie niedaleko carrefura w pizzerni dagrasso, , styczeń w centrum pod pałacem , czy naprzykład kwiecień gdzieś na pradze itp. I mogli byśmy pokazywać swoje furki np. na jakiś zlotach czy też na wyścigach 1/4 mili itp. co wy nato??

artzly
09-11-2006, 18:53
chłopie nie chce cie zniechęcać... ale nie wszyscy tutaj maja po 19 lat i wolne po lekcjach ... 10 punktów za zaangażowanie ale -10 za przeanalizowanie sytuacji ...

ROSSI
09-11-2006, 21:02
wież tak naprawde to mam wieczorówke i od 8.00-15.00 mam prace więc jakoś godze dni od pon.-piątku a mi chodzi o dni takie jak sobota czy niedziela

artzly
11-11-2006, 17:21
był jeden i cie nie było ..wiec nie licz teraz ze nagle kazdy z entuzjazmem podejdzie to twoich propozycji... bo trzeba byc słownym ... a chęciami to piekło jest wybrukowane ... wiec albo daj konkret propozycje albo daruj sobie ...
mnie osobiście męcza tematy ze 100 postami z ktorych nic kompletnie nie wynika na samym końcu ...

ROSSI
11-11-2006, 18:39
A czy ja cos obiecywałem ?? W ostatniej chwili zadzwonił domnie wujo ze ma dlamnie felgi więc wolałem pojechac po felgi niż na spotkanie bo 200zł za 4 felgi i to na dodatek w idealnym stanie nie zawsze sie trafia taka okazja a spotkania mozna trafić zawsze wieć nie wyskakuj mi z takimi tekstami , a po drugie ze masz najbliżej do agrykoli to nie znaczy ze każdy też przyjedzie bo jak zauważyłem twoje posty o spotach to cały czas pojawia sie nazwa miejsca "AGRYKOLA" a dlaczego tqak nie mozemy sie spotkać np. obok mnie przy WOLA PARKU lub np. ktoś by mieszkał na białołęce czy też na bemowie lub w innej części warszawy ?? Mi tam miejsca są obojetne ale powinieneś brać pod uwage takie rzeczy ze każdy też chciał by mieć niedaleko swojego domu spotkanie jakieś , a jeśli już chcesz mieć spotkania to może poszukaj takiego miejsca gdzie albo każdy bedzie miał taka sama droge lub coś w tym stylu a nie ze Mieszkasz niedaleko agrykoli i spalisz jakieś , nie wiem ok 5-7 litrów drogi benzyny a inni jakieś 10 czy tez więcej .... wiec prosze nie wyskakuj mi z takimi tekstami :fcp14 :fcp4 a jeśli byli byście za takimi miesięcznymi spotkaniami to mozemy sie spotykać co pierwszą czy druga sobote miesiąca np. w centrum niedaleko pałacu kultury i sa to dwa plusy czy nawet więcej między innymi każdy trafi do centrum pod pałac kultury, ludzie bedą przechodzić i bedą mysleć ze jest jakiś zlocik czy coś w tym stylu , następnie prawie każdy spali taka samą iliść bęzyny ( większość) , kolejno pałac kultury ( centrum) lezy w centrum warszawy ( jak sama nazwa wskazuje), a na koniec zostawiam wam wybur ...

[ Dodano: 2006-11-11, 19:40 ]
a jak chcesz wiedzieć to ci zrobie zdjęcia felg i zobaczysz ze mam felgi i ze nie kłamałem zaraz zrobie i wkleje :571: :fcp18 :fcp27 :fcp24 :fcp12

[ Dodano: 2006-11-11, 19:57 ]
moze cos obiecywałem nie okłamuje ale jak masz felgi za darmo ( jak to sie mówi ) to nie przepuści sie takiej okazji a oto kilka fotek dla ciebie niedowiarku..., zobaczys zje tam gdzie moje autko....

Pawel
11-11-2006, 19:36
ROSSI, spoko, felgi sa obrzydliwe :P
a co do spotkań, to miejsce nie ma az takiego znaczenia. Ja mieszkam w centrum i jesli bedzie na Białołece, czy Wola Parku to jest mi wszystko jedno. Gdyby były codziennie, to bym sie zastanawiał, ale gdyby były raz w miesiącu, to bym sobie głowy nie zawracał, czy spale 1 czy dwa litry paliwa. I tak kupie kawe w jakims barze albo kawiarni o 300% droższa niż w domu.

Tu nie chodzi o Kase, a juz na pewno koledze artzly .

Pozatym nie wszyscy mogą się tak spotykać zbyt często i nie chodzi tu o chęci, bo te na pewno są. Masz siebie za przykład. Była mozliwość spotkania sie, ale wypadło Ci jechac po felgi, więc wybrałes. Ja mam rodzine i inni też. Nie jest łatwo.

Jak byłem w Twoim wieku a nawet starszy, to tez pracowałem (8-16) i sie uczyłem do 21(cztery dni w tygodniu oprócz srody).
Ale byłem sam i byłem wstanie co czwartek iśc do knajpy razem z klasa. Wracałem z reguły dopiero nad ranem i do pracy.

Teraz mam rodzine i nie mam czasu.

Uff :)

artzly
12-11-2006, 02:39
ROSSI, wybacz za bezpośredniość ale zaczynasz być męczący ... serio ... chłopie chcesz to organizuj spotkanie nawet i na wilanowie... ale nie pisz postów na dwie strony z głupimi założeniami bo to smieszne... agrykola jest dobrym miejscem na spotkanie a nie blisko od mojego miejsca zamieszkania... moj samochód w taką pogodę pali 12l/100 i wierz mi twój arument z 5-7 litrami jest poprostu załosny...
...zresztą ... zajmij sie organizowaniem spotkania i konkretami ... bo jak narazie to duzo piszesz z niewielką ilością sensu ...
...czekam na konkrety ...
a felgi to stary model ... ale najwazniejsze ze cieszysz sie z ich zakupu...

ROSSI
12-11-2006, 13:20
oco my się kłucimy tak w zasadzie o głupie sprawy , zastanówmy sie czy to jest tens sie kłucić i obrażać sie ...?? jako pierwszy postawie kroki i przepraszam wszystkich !! :fcp19

robal
13-11-2006, 06:22
artzly, :fcp29 :)

mra
13-11-2006, 10:31
No właśnie i :fcp29 o to chodzi. Tylko aby słoneczko było, bo inaczej to zimno jest. :fcp1 Raz w miesiącu mogę dojechać gdziekolwiek w W-wie. Ważne aby towarzystwo było miłe i było gdzie się czegoś napić.

ROSSI
13-11-2006, 21:45
Oki to idzie grudzień jesli zapowiedzą ładny dzionek bedzie mozna gdzieś sie styknąć juz ja znajde miejsce gdzie bedzie mozna sie styknąć co wy na to ?? 12 miesięcy i każdego miesiaca bedziemy podawać nazwy miejsc i w ankiecie wezmą udział ok 4-6 miejsca i bedziemy losowaqć przez tydzień co wy na to??

artzly
13-11-2006, 23:16
brak konkretów ... brak godziny i miejsca... zawody urzadzaj sobie ale bez mojego udziału... widzisz ROSSI, jaki jest z toba problem??... za duzo gadania ... za mało robienia ... pozwolisz ze powtórze jeszcze raz...
KIEDY
GDZIE
O KTÓREJ
naucz cie na pamiec tych pytań a jak jeszcze raz zobacze post w twoim wykonaniu typu "jak zapowiedzą ładny dzionek" lub "znajde miejsce gdzie bedzie mozna sie styknąć" to autentycznie cie roszarpie na takie kawałki ze przejdziesz przez swoja siatke na zderzaku...

nie mam siły ... ide spac :fcp14