Zobacz pełną wersję : Dobry autokomis w Olsztynie


Pawel
13-03-2013, 12:37
Wiem, że ogólnie handlarze to zło, ale może są źli i gorsi ;) Czy macie jakieś opinie nt. olsztyńskich autokomisów?

AdamGaL
13-03-2013, 15:56
był kiedys jeden koło lotniska, ale od jakiegos czasu juz go tam nie widze, właściciel miał w miare dobre auta w dobrej cenie, i był otawrty na propozycje negocjacji. a moge jeszcze dodac że kilka aut z tamtego komisu jeździ do tej pory i ich własciciele sa zadowoleni :), nazywał sie auto handel przy lotnisku czy jakos tak

Pawel
14-03-2013, 09:27
Może jakieś doświadczenia z MSI Auto (na ul Sikorskiego)?

majek32
19-03-2013, 19:24
Szukasz konkretnego auta?

Pawel
21-03-2013, 08:08
Tak, ale chyba już znalazłem - Ford Mondeo MK3 2.0 PB. Jakieś propozycje? :)

Pawel
27-03-2013, 19:15
był kiedys jeden koło lotniska, ale od jakiegos czasu juz go tam nie widze, właściciel miał w miare dobre auta w dobrej cenie, i był otawrty na propozycje negocjacji. a moge jeszcze dodac że kilka aut z tamtego komisu jeździ do tej pory i ich własciciele sa zadowoleni :), nazywał sie auto handel przy lotnisku czy jakos tak

jest dalej ale kolo shell-a teraz w strone Ostródy.

Pawel
12-08-2013, 11:08
Z tych bardziej zaufanych to Mazurek Auto-Import na Lubelskiej. Importują auta z Niemiec, w b.dobrym stanie, korzystne ceny. Sprawdź, czy mają model, którego szukasz: http://www.mazurek.com.pl/

rba555
12-08-2013, 15:17
Może jakieś doświadczenia z MSI Auto (na ul Sikorskiego)?

na 4 kupione u niego auta jedno okazało się babolem, dwa były bardzo dobre a jeden poprawny. wił się jak piskorz, ale doprowadził babola do zadowalającego stanu na swój koszt. tak więc mam mieszane uczucia, nie wiem czy to wypadek przy pracy (babol to sprawa tegoroczna, a pierwsze auto kupiłem w 2005), czy spadek formy jest trwały. generalnie komis jak to komis - czujność wysoce wskazana.

lukisio
17-08-2013, 23:30
LOKA-AUTO na Sikorskiego. Koleś sprowadza autka pod zamówienie i nie tylko.

mondeo_kombi
16-03-2015, 19:15
Z tych bardziej zaufanych to Mazurek Auto-Import na Lubelskiej. Importują auta z Niemiec, w b.dobrym stanie, korzystne ceny. Sprawdź, czy mają model, którego szukasz: http://www.mazurek.com.pl/

Sam szukałem opinii o tym komisie przed zakupem, dlatego teraz postanowiłem się podzielić swoim doświadczeniem.

Niedawno kupiłem tam rocznego Forda Mondeo. Autko sprowadzone z Niemiec, ale w super stanie. Było sprawdzone przez mojego znajomego mechanika i wszystko było tak, jak w opisie. Wcześniej również miałem Mondeo, ale starszą wersję, którą zostawiłem w rozliczeniu. Póki co jestem zadowolony, następne auto pewnie też kupię w komisie Mazurek.