Zobacz pełną wersję : I ZLOT FCP - wazne zmiany !!


Jacek
02-08-2004, 18:07
Drodzy Forumowicze!

Co jakis czas pojawial sie w Waszych postach temat zjazdow uzytkownikow Forum, czyli tzw. zlotow.
Postanowilismy wiec zorganizowac pierwsza taka impreze, na ktora wszystkich Was serdecznie zapraszamy :)

Szczegoly:
Data: 18/19 wrzesnia 2004
Miejsce: okolice miejscowosci Żarki (miedzy Czestochowa a Zawierciem)
Koszty: nocleg w domkach letniskowych - 40zl/pokoj (2 osoby dorosle + ew. dziecko) lub 20 zl od osoby. Jedzenie nie jest wliczone.
Ramowy program imprezy: sobota do poludnia przyjazd i zapoznanie, pozniej obiad, wycieczka po okolicy i wieczorne ognisko. W niedziele po sniadaniu wycieczka, po poludniu obiad i pozegnanie.
Dodatkowe informacje: impreza bedzie miala charakter rodzinny, zapraszamy wiec wszystkich w szerszym gronie. Osrodek wraz z parkingiem jest ogrodzony i pilnowany.

Z uwagi na koniecznosc zarezerwowania miejsc, bardzo prosze zainteresowane osoby o przeslanie do konca tygodnia (8 sierpnia) maila na adres jacek@fordclubpolska.org podajac w temacie haslo "zlot", a w tresci ilosc przyjezdzajacych osob, liczbe zamawianych pokoi i swojego nicka z Forum.

EDIT: Nastapily zmiany w terminie - prosze o przeczytanie mojego postu na str. 4 (oto skrot: http://forum.fordclubpolska.org/viewtop ... 6805#16805 (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=16805#16805) )

Dj Brabus
04-08-2004, 12:34
Moje gratulacje co do pomysłu, który przeszedł do realizacji!! Naprawdę jestem bardzo uradowany, że taki zlot się odbędzie - jestem tu naprawdę od niedawna, zaczynam poznawać osoby dopiero po nickach a takie spotkanie jeszcze lepiej pomoże poznać się a także wymienić poglądy przy piwku (beeeezalkoholowym :570: oczywiście) i kiełbasce.

Melduję, że mój Fazi napewno znajdzie się na parkingu pod ośrodkiem!!

Radomir
06-08-2004, 14:35
:571: :571: :571: NIE !!!!! MoZE tydzien pozniej!!! MAM WESELE W KRAKOWIE!!!! :571: :571: :571:

Jacek
06-08-2004, 14:46
No niestety, termin jest ostateczny. Teraz juz nic nie mozemy zrobic.

A.S.
06-08-2004, 20:16
Witam!!
PRZEPRASZAM ŻE KRZYCZE... ALE SPRAWA WAŻNA !!!

PRZYPOMINAM ŻE OSTATECZNY TERMIN ZGŁASZANIA CHĘCI UCZESTNICTWA W ZLOCIE TO 06.08..... WIĘC OSTATECZNIE JESZCZE W PONIEDZIAŁEK TJ. 09.08 DO GODZINY 11.00 JEST CZAS....... ALE OSTATECZNY..... BO KILKA MINUT PO 11.00 BĘDĘ REZERWOWAŁ MIEJSCA I PÓŹNIEJ RACZEJ NIE MA MOŻLIWOSCI "DOPISANIA SIĘ"....

Owszem że sa też miejsca gdzie indziej ale to by dość utrudniło całą imprezkę więc.... bądźcie wyrozumiali i "prężni" :D :D

Greg
06-08-2004, 21:47
Mam pytanko , chetnych duzo jest :?:

Jacek
06-08-2004, 22:31
Na chwile obecna - 10 aut :)
A sekcja warszawska... uuuu... odstaje... :?

szmyks1
06-08-2004, 22:57
LUBLIN zapewne jak zwykle GÓRĄ.

Dj Brabus
07-08-2004, 08:57
10 autek? Malutko... :sad: Najpierw ludziska piszą "zorganizujmy zlot!!" a potem... lipa! Na Forum Fusiona zameldowało się już 4 chętnych więc czyżby pozostałe sześć aut...

Jak na tak ogromną liczbę poruszających się Fordów po całej Polsce to szalenie biednie nawet jak na nasze forum!!! APELUJĘ!!! Ludzie zapisujcie się, przyjeżdżajcie bo warto! Ja jako poprzedni posiadacz Citroena 2 lata temu byłem na takim zlocie organizowanym przez forum Cytrynek i było naprawdę miło i rodzinnie mimo tego, że ludzie poznawali się dopiero na parkingu!! Pod wieczór na ognisku wszyscy już się dobrze bawili a połowa z ponad 100 uczestników znała się przynajmniej z widzenia!

OBY NASZ ZLOT FORDÓW BYŁ RÓWNIE UDANY - i nie zależy to od organizatorów, tylko od nas - forumowiczów - posiadaczy FORDÓW!!!

Tego sobie i Wam wszystkim chętnym życzę!

Pawel
07-08-2004, 09:11
Do Dj Brabus
No cóż ,pewnie było by więcej autek ale troche daleko.
Zapewne Ty będziesz na pewno,a ciekawe gdyby tak zlot zorganizować np. koło Szczecina :?:
Wiem że nie wszystkim można dogodzić, no i to pierwsze kroki.Za rok może będzie lepiej :?: :lol:

Jacek
07-08-2004, 10:05
Hmmm... No ja rozumiem, ze tym ze Szczecina czy Zielonej Gory daleko, ale czemu Ci z Warszawy sie nie zglaszaja?? :wink:
Prosta droga, lepsza niz wiekszosc w naszym kraju. Dojazd zajmie ile? Ze 3 godziny? A tu bryndza... :roll:
:mrgreen:

Dj Brabus
07-08-2004, 11:48
Tak jak pisze Jacek - jak ktoś chce przyjechać na zlot i jest chętny to nawet na drugi koniec Polski przyjedzie!! Ja śmigałem na zloty tuningowe do Torunia więc nie mówcie, że np. z Gdyni daleko do Częstochowy! :mrgreen: Dla chcącego nic trudnego i jeśli trzeba byłoby jechać nad samo morze to też pojechałbym!!

Na zlocie MUSI komuś ZALEŻEĆ - jeżeli cenisz forum, znajomych stąd, to zawsze znajdziesz czas na spotkanie. I to nie dlatego, że ja mam kasę i mnóstwo czasu bo sam zarabiam, pracuję w firmie, mam żonę i córeczkę na utrzymaniu!! Nawet w tym momencie, kiedy jeszcze mój Fusion stoi w naprawie (kupiłem uderzonego) już czuję się jako członek rodziny Forda mimo, tego że nie zrobiłem niż jeszcze nawet kilometra...

Może brzmi to troszkę jak słowa maniaka, ale to forum a przede wszystkim ten zlot jest dla takich ludzi jak ja 8)

Greg
07-08-2004, 12:00
No to ja sie pisze na ten wypad . Poprosilbym tylko o wiecej info na Priv.
Pzdr.

Pawel
07-08-2004, 12:46
no cóż ,kasa to nie wszystko,odległość też do pokonania,ale są i inne czynniki które nie pozwalają.Ja na przykład chętnie bym przyjechał,ale.... no właśnie te cholerne ale.

Greg
07-08-2004, 12:50
Omin "ale" i do zobaczenia na zlocie :razz:

Pikuś
07-08-2004, 13:37
Chmmm czyżbym tylko ja reprezentował Warszawę swoją Fuzją?

Ja sobie imprezy nie odpuszczę:) a żona też by mi nie wybaczyła ;)

Przy okazji - będą rozsyłane jakieś potwierdzenia zgłoszeń? - wysłałem swoje na emalię i ...

Greg
07-08-2004, 13:58
Przykro mi , ale ja tez z wawy jestem
tak wiec do zobaczenia na zlocie :lol:

januszf
07-08-2004, 17:19
Dziś odebralem poczte i juz jestem przy klawiaturce, jako klubowicz z W-wy melduje się na zlocie w okreslonym terminie!!!

do zobaczyska na zlocie

A.S.
07-08-2004, 19:25
Witam!!
Uffff..... kamień spadł mii z serca........ dość długo nie dawałiście znaku że jednak ktoś chce przyjechać :) :) ....... Bardzo sie cieszę............. tylko jeszcze raz ( przy okazji) przypominam o ostatecznym terminie - 09.08.2004 do godziny 11.00 :D :D

chromol
07-08-2004, 21:00
cały czas usilnie kombinuję. nie jestem pewien czy znajdę czas. jak będę pewien wolnego czasu - napiszę o jacka czy będzie można załatwić jakieś spanie. :cry:

Greg
07-08-2004, 21:09
Mam prosbe do Jacka o potwierdzanie czy zgloszenia doszly , no chyba ze ja tylko nie dostalem :(

Jacek
07-08-2004, 21:09
I bardzo bardzo prosze - zglaszajcie sie na maila, tak jak podalem w pierwszym poscie. To naprawde ulatwia mi prace :)
Co do potwierdzen - tak, wysle wszystkim lub udostepnie na stronie liste zgloszen nickami z Forum :)
Czekam wiec na dalsze zgloszenia... :D

Jacek
07-08-2004, 21:50
Jeszcze co do miejsc jak ktos zdecyduje sie pozniej - byc moze bedzie mozliwe zakwaterowanie "last minute" :wink: ale z przyczyn oczywistych nie mozemy za to dac glowy. Po prostu bedziemy mieli zarezerwowane tyle miejsc, na ile bylo zgloszen. Jezeli osrodek wynajmie komus inne domki, to... sami rozumiecie.

Potwierdzenia lub lista zgloszen beda w poniedzialek.

misiek
08-08-2004, 10:54
No to i ja dorzuce swoje 2 grosze.
Na zlot na pewno przyjade, przynajmniej na jeden z 2 dni. Na razie nie mogę określić ze względu na fakt iż we wrześniu mam pewne poprawki na uczelni(az wstyd sie przyznac ;) ). Na razie wiem ze jedna mam 3 wrzesnia, niesety o reszcie dowiem sie dopiero wtedy. Jest szansa ze bede i 2 dni, wtedy bede martwic sie o spanie, moze sie cos znajdzie. I bardzo mozliwe jest ze przyjade z psem :)

denon2000
08-08-2004, 21:14
No to i ja dorzuce swoje 2 grosze.
Na zlot na pewno przyjade, przynajmniej na jeden z 2 dni. Na razie nie mogę określić ze względu na fakt iż we wrześniu mam pewne poprawki na uczelni(az wstyd sie przyznac ;) ). Na razie wiem ze jedna mam 3 wrzesnia, niesety o reszcie dowiem sie dopiero wtedy. Jest szansa ze bede i 2 dni, wtedy bede martwic sie o spanie, moze sie cos znajdzie. I bardzo mozliwe jest ze przyjade z psem :)

misiek, nie z uczelnią nie przesadzaj :) studia to nie wyścigi - każdy dobiegnie do mety :)
Mnie również we wrześniu czeka walka na uczelni w tym na 99% obrona pracy mgr (o ile zdąże napisać :D ), a przez weeknd to i tak nie da się za dużo zrobić :D

misiek
08-08-2004, 23:13
...misiek, nie z uczelnią nie przesadzaj :) studia to nie wyścigi - każdy dobiegnie do mety :)...a przez weeknd to i tak nie da się za dużo zrobić :D

To nie o to chodzi, że ja zamierzam się uczyć przez weekend. Problem w tym ze na wrzesniej mam 3 poprawki. Znam termin tylko pierwszej, to 3 wrzesien, przez to musze wczesniej z wakacji wrocic. Dopiero na poczatku wrzesnia bede znal terminy kolejnych poprawek, na ktorych niestetty musze sie pojawic. Dobrze byloby je takze zdac :) i zamknac rok.
! dzien zlotu na pewno zalicze, jakos to bedzie.

MariuszBurgi
08-08-2004, 23:29
Witam Wszystkich na tym forum.
Zrobię wszystko, żeby do Was wpaść, poznać się i pogadać. Nie chcę rezerwować miejsca ponieważ nie zawsze chęci wystarczaja i mogę nie dać rady. Mam dość napięte menu sierpnia jednak na 90 % jestem. Jeśli nie na noc to napewno na cały dzień.

Pozdrawiam
MariuszBurgi
Mondeo V6 Duratec Ghia

Jacek
09-08-2004, 08:40
Mariusz, sierpien czy wrzesien? :)

MariuszBurgi
09-08-2004, 09:14
Mariusz, sierpien czy wrzesien? :)

:D Faktycznie... dopiero teraz dojrzałem, że to wrzesień :D
Myślę, że będzie to realne... czyli przyjazd na zlot jednak 100 % nie dam. Zrobię wszystko, żeby być z Wami.

Jacek
09-08-2004, 09:17
Ponizej przedstawiam liste obecnosci, czyli zgloszenia, ktore dotarly do mnie do godziny 10.00 w poniedzialek, 09.08.2004.
Kolejnosc przypadkowa :D :
1. denon2000
2. DJ_Brabus
3. szmyks1
4. marcin_kat
5. Pikus
6. YoteZ
7. Kuna
8. januszf
9. patryk_waw
10. mikko
11. el_kuchcik
12. A.S.
13. Krzych
14. goral
15. Jacek
16. Stu
17. maacek
18. pisul

Jesli kogos nie ujalem - bardzo prosze o szybka informacje.
Jezeli ktos z kolezanek/kolegow zdecyduje sie pozniej na udzial w zlocie - rowniez prosze o szybki kontakt, aby jak najszybciej sprobowac "domowic" miejsca noclegowe.

Wszelkie dodatkowe informacje podesle mailem bezposrednio do osob zainteresowanych :)

denon2000
09-08-2004, 09:29
No ja nie jestem pewien czy tak kolejność tak do końca była przypadkowa - wystarczy spojrzeć na nr 1 - wszytsko się zgadza :D

Stu
09-08-2004, 09:33
ja tez będe na 100%!!! tak się złożyło, że ten zlot będzie prawie pod moim domem :) w razie potrzeby służe pomocą (to tylko kilka km) pzdr

Jacek
09-08-2004, 09:37
No prosze, trzeba bylo tak od razu...
Liste juz uzupelnilem, a co do pomocy... mile widziana :) Damy znac co i jak :)

Dj Brabus
09-08-2004, 11:35
No ja nie jestem pewien czy tak kolejność tak do końca była przypadkowa - wystarczy spojrzeć na nr 1 - wszytsko się zgadza :D

Oczywiście, że się wszystko zgadza - ja tuż na srebrnej medalowej pozycji :wink: Cieszę się, iż przez weekend pojawiło się tak duże zainteresowanie tematem i coraz większa ilość chętnych do uczestnictwa! Mam nadzieję, że spotkamy się w jeszcze większym gronie i będziemy się dobrze bawić! 8)

Jacek
09-08-2004, 16:21
Aha, jesli ktos chce przyjechac tylko na jeden dzien, to tez nie ma problemu. Najlepiej chyba celowac w sobote - jakies konkursiki moze beda, ognisko... :D

misiek
10-08-2004, 07:36
no pownie ze beda konkursy. Wymyslilem jeszcze jednen, mozn dopisac go do listy ktora wczesniej podawalem. A mianowcie pluscie olejem z rury wydechowej na odleglosc. Kto dalej ten wygrywa. A sprawdzac bedziemy na swiezo rozlozonych za samochodem czystych, bialych przescieradlach. :twisted: :lol:

Dj Brabus
10-08-2004, 08:47
no pluscie olejem z rury wydechowej na odleglosc. Kto dalej ten wygrywa. A sprawdzac bedziemy na swiezo rozlozonych za samochodem czystych, bialych przescieradlach. :twisted: :lol:

No na mnie to nie liczcie w tym konkursiku :wink: :lol: Zostanę napewno zdyskwalifikowany 8) Ja proponuję zorganizować konkurs polegający na wlaniu szklanki paliwa do pustego zbiornika i objechania na tym maksymalnej odległości!! Mój Fazi TDCi melduje się na starcie :P

el_kuchcik
10-08-2004, 10:18
No na mnie to nie liczcie w tym konkursiku :wink: :lol: Zostanę napewno zdyskwalifikowany 8) Ja proponuję zorganizować konkurs polegający na wlaniu szklanki paliwa do pustego zbiornika i objechania na tym maksymalnej odległości!! Mój Fazi TDCi melduje się na starcie :P

Podpisuję się pod ta propozycją. Starcie dwóch generacji diesli Forda - to brzmi dobrze :D.
pozdrawiam

Stu
10-08-2004, 19:30
1.8D też chętnie się sprawdzi...

A.S.
10-08-2004, 21:20
Witam!!
NO... i dobrze, to szykować szkalnki i kanistry :D :D .. ostatecznie jakieś kilkaset metrów drogi się znajdzie :P :wink: ....... a "my" zrobimy konkurs : " kto mniej przejedzie na - hmmmmm...... no szklanka to troche mało nawet na odpalenie :? ........ no może na butelce 2 litrowej po napojach :D :D "

Greg
10-08-2004, 21:23
W tym konkursie to mam szanse powalczyc moja 2litrowa foka :D

maacek
10-08-2004, 21:42
Moderatorze!
Wraz z rodziną przebywam poza domem i mam spore kłopoty z dostępem do sieci, w tym z wysyłaniem maili. Jeżeli to jeszcze jest możliwe, to zgłaszam się z Żoną i córką na zlot i proszę o rezerwację pokoju. Wiadomość do mnie najlepiej na "smycz" 601 ... .... Napisz jak płacić? Pozdrawiam i czekam na wiadomość. JacekB Mój nick: maacek.

EDIT: maacku, spisalem sobie Twoja "smycz" i usunalem nr, na wszelki wypadek... Jacek

Jacek
10-08-2004, 21:45
Przyjalem :)
Cos sie jeszcze wykombinuje :wink: Dopisuje Cie do listy :)

szmyks1
10-08-2004, 23:47
Witam. 17 aut x około 2 osóby = jak na pierwszy raz TO JEST SIŁA NAS.

Dj Brabus
11-08-2004, 08:28
no szklanka to troche mało nawet na odpalenie :? ........ no może na butelce 2 litrowej po napojach :D :D "

Konkurs proponuję zorganizować w niedzielę! Będzie już po ognisku, będą zjedzone kiełbaski (co jest mało ważne) i dużo wypitych broooowarków :570: (co najważniejsze!) Butelki lub puszki będą służyły jako kanistry na paliwo :lol: - kto wypije do ogniska będzie sobie puszki i butelki "kolekcjonował" a na następny dzień wykorzysta do tankowania!! Kto więcej wypije piwa ten więcej naleje paliwa do swojego Forda! Rozwiążemy w ten sposób problem zaśmiecania terenu "odpadkami" po piwku :wink:

Jacek
11-08-2004, 09:49
Co to to nie :D
Ci, ktorzy wypija najwiecej, nie zdaza jeszcze wytrzezwiec - to raz.
A dwa, to co z tymi, ktorzy nie pija?? Jawna dyskryminacja... :D

chromol
11-08-2004, 10:07
przecież zawsze można przywieźć z sobą puszki. :wink:

Dj Brabus
11-08-2004, 10:57
Co to to nie :D
Ci, ktorzy wypija najwiecej, nie zdaza jeszcze wytrzezwiec - to raz.
A dwa, to co z tymi, ktorzy nie pija?? Jawna dyskryminacja... :D

Dlaczego dyskryminacja? Ci którzy nie piją (ja?? :oops: no może puszeczkę sobie wypiję...) będą mieli puszkę gratis - dla mnie i mojego Faziego 1.4 TDCi powinno starczyć na jakieś 50 kilometrów :wink: A mistrzowie w piciu posiadający np. Scorpio V6 będą mieli równe szanse - na kacu z zapasem pewnie 30 litrów benzyny też powinni objechać do 50 km!! :D Szanse wyrównane!

Poza tym jak pisze Chromol - nie dość, że potajemnie można przywieźć cały bagażnik puszek (tu największe szanse mają posiadacze np.Galaxy), to mistrzom picia można podczas ogniska "kroić" zarobione puszki! :mrgreen:

chromol
11-08-2004, 11:23
... to mistrzom picia można podczas ogniska "kroić" zarobione puszki! :mrgreen: [/b] noooo nie. takiego podejścia do sprawy to się nie spodziewałem :evil: :twisted: :kosci: po uczestniku zlotu.

Dj Brabus
11-08-2004, 13:39
No przecież nie piszę o sobie :grin: - jak już wspomniałem mnie własna puszka wystarczy na zajęcie dobrego miejsca w tym konkursie 8)

pisul
11-08-2004, 18:02
Witam wszystkich

Jak się uda to dopiszcie mnie do listy dwie dorosłe osoby i dwóch moich chłopców, czyli dwa pokoje

Jacek
11-08-2004, 19:20
OK, dopisalem :)
Jesli ktos jest jeszcze chetny bardzo prosze na maila (jak w pierwszym poscie).
Im szybciej tym lepiej! :)

chromol
11-08-2004, 20:22
No przecież nie piszę o sobie :grin: - jak już wspomniałem mnie własna puszka wystarczy na zajęcie dobrego miejsca w tym konkursie 8) w poprzednim poście nie miałem na myśli picia tylko "krojenie".

denon2000
11-08-2004, 22:13
a po takim konkursie ze szklanką i pilawem 2- gi konkurs - kto szybciej odpowietrzy pompę :D (no chyba że w fordzie same się odpowietrzają - wtedy upsss)

Dj Brabus
12-08-2004, 11:15
w poprzednim poście nie miałem na myśli picia tylko "krojenie".

No a o czym ja piszę?? :wink: :mrgreen: Przecież nie o "krojeniu", bo właśnie piszę, że mi tylko jedna własna puszka wystarczy...

P.S. Skończmy dyskusję bo zamkną (nas)wątek za zbaczanie z tematu - miało być o zlocie a my tu "starzy zboczeńcy" o piciu i szyciu! :lol: :D

... poza tym, jak komuś zabiorę pustą puszkę po piwie w celu np. wyrzucenia jej do kosza to będzie przestępstwo?? :)

pisul
15-08-2004, 20:09
Do Jacka

Jacku pisze w sprawie wiadomości ode mnie na PW w związku z domówieniem tego pokoju
jak na razie nie dostałem potwierdzenia czekam na info od ciebie nara

Greg
15-08-2004, 20:37
Tak w ogole to jakies wieksze info dla jadacych by sie przydalo .
Pzdr. :)

Jacek
15-08-2004, 22:10
Wiem, ze by sie info przydalo, wiem... juz mowie (pisze) czemu jeszcze tego nie zrobilem...
No wiec, nastapil zgrzyt z kierowniczka osrodka i okazalo sie, ze... miejsc nie ma :shock:
Fakt faktem, ze liczba zgloszen przerosla chyba troche mozliwosc osrodka :wink:
Dlatego postanowilismy szukac innych miejsc w okolicy. I tu przechodze do meritum:

Z uwagi na brak mozliwosci zakwaterowania w wybranym terminie postanowillismy zmienic termin zlotu! Zlot odbedzie sie 2 tygodnie pozniej niz planowalismy, czyli w weekend 2 i 3 pazdziernika.

Informacje:
Zakwaterowanie w hotelu (lazienka w kazdym pokoju :) ) - polozenie podobne jak poprzednio.
Cena: pokoj 2 osobowy - 80zl, 4 osobowy - 120zl. Z uwagi na fakt, ze ceny sa wyzsze niz w poprzedniej lokalizacji jest mozliwosc spania 2 osob na lozku. Czyli 2 malzenstwa (lub pary) moga zajac pokoj 2 osobowy (w sumie to tylko jedna noc).

I teraz bardzo bardzo wazne - wszyscy ktorzy zglosili chec udzialu w zlocie lub dopiero teraz sie na to zdecyduja, proszeni sa o jak najszybszy kontakt ze mna, najchetniej mailowy. Dla przypomnienia odpowiednia informacja zostanie rozeslana na maila do wszystkich. Najpozniej w srode rano musze miec odpowiednie decyzje - kto przyjezdza i jaki chce pokoj (i co wazne - czy ze wzgledow finansowych chce dzielic go z kims innym czy chce korzystac z niego sam).
Prosze, nie odkladajcie tego na ostatnia chwile!

Dj Brabus
16-08-2004, 09:18
Ależ się porobiło z tą kierowniczką :shock: Mnie to i tak nic nie zmienia i wciąż jestem chętny! Nie zniechęci mnie jakaś właścicielka z "humorem :evil: " czy zmiana terminu! Obecność potwierdzona na maila!

P.S. Tylko ciekawe kto również będzie chętny... Mam nadzieję, że lista obecności nie zmniejszy się 8)

gips
16-08-2004, 10:10
Ja deklaruje że napewno przyjadę . Nigdy jeszcze nie byłem na żadnym zlocie .
Jeżdziłem różnymi markami ale żadna nie wzbudzała takiego zainteresowania posiadaczy .
Jestem z okolic nieszczęsnych Żarek będę zżoną i córką . Czekam na Was !!! :grin: :516:

Greg
16-08-2004, 11:04
Witam , ja tez sie pojawie . Juz pisze maila . 8)

A.S.
16-08-2004, 13:05
Witam!!
Bardzo się cieszę że nadal jesteście chętni........... ja naprawdę sporo się nalatałem za tym wszystkim i szkoda by mi było jeżeli zrezygnujecie :( :( .......... Ale jak widzę na prawdziwych "frodowiczów" mozna LICZYĆ !!!!! :D :D
Wszystko rozbiło się praktycznie o liczbę miejsc i pogodę........ Domki były na początku rezwrewowane 3, takie dość słabe było zainteresowanie do ostatniego dnia (piątku) więc liczyłem maksymalnie 9 par...( 3 domki po 3 pokoje)....... Jednak chęć udziału zgłosiło DUŻO osób ( z czego się bardzo cieszę) a w ośrodku a Zaborzu jest tylko 5 domków, a jak się oststecznie okazało TYLKO 3 - ( jest tego dnia wesele i goście weselni ZAREZERWOWALI kilka noclegów :cry: )......... a składanie imprezy po różnych ośrodkach...... w róznych cenach....... i standardach..... no sami rozumiecie że nie za bardzo to by dobre było :wink: ...
Poza tym, trzeba było wziąść pod uwagę temperatury i najmniejszych uczestników ZLOTU :) ........ Może być 50 stopni w cieniu, ale jeżeli będzie chłodno a domki były BEZ OGRZEWANIA ( no letniskowe w sumie :wink: ) to maluchy spiące w domkach "podczas" ogniska ( mam nadzieje że do wypalenia ostatnigo pnia ekipa się nie wykruszy :D ) mogły by ZMARZNĄĆ.................
Tak więc rozpatrując wszystkie za i przeciw i wynikłą sytuację z liczbą nocegów postanowiłem poszukać innego miejsca.......... No niestety MUSI to być HOTEL czy PENSJONAT więc ceny trochę wyższe i TERMIN ostatecznej deklaracji zapotrzebowania na noclegi JEST DOŚĆ KRÓTKI !!!!!!! Również "wykombinowanie" czegoś na szybko dla decydujących się po ŚRODZIE - raczej nie wchodzi w GRĘ :? .........
Dlatego, kończąc, PROSZĘ o mobilizację i w miarę szybkie odpowiedzi :) ........ Ja też muszę działać szybko żeby nie stracić ŻADNEGO z dostępnych narazie miejsc ( inne hotele to ceny od 130 za 2 osobowy W GÓRĘ !!!!) więc tam gdzie obecnie rozmawiałem miejsca znikają jak swieże bułeczki :D .............

Greg
16-08-2004, 13:39
Deklarowac sie , szybko :!:

Dj Brabus
16-08-2004, 14:57
Ale jak widzę na prawdziwych "frodowiczów" mozna LICZYĆ !!!!!

Myślałeś o "FORDowiczach" czy faktycznie o "FRODOwiczach"?? Bo jakoś związków mojej Fuzji z "Władcą Pierścieni" ;) nie widzę!! :D

Wracając do wątku to ja i tak będę - chociaż umówilibyśmy się na zlot na Sylwestra w największej dziurze w Polsce zasypanej 4 metrami śniegu to i tak przyjadę :lol: :D Pozdrawiam i również zachęcam do szybkiej mobilizacji!!

Radomir
16-08-2004, 17:55
Ok ok ok ok nie udławiłem sie :o tylko konkretnie gdzie, kiedy i za ile i na jaki czas. Poproszę io info.

Radomir
16-08-2004, 17:57
a moze taniej wyjdzie wynająć namiot od wojska,w nocy po libacji pozamieniamy sie kluczykami do aut i rano bedzie niezla zabawa :?: :mrgreen:na kacu!

A.S.
16-08-2004, 18:09
Witam!!

[quote="A.S.":1ppihlh8]Ale jak widzę na prawdziwych "frodowiczów" mozna LICZYĆ !!!!! [/quote:1ppihlh8]

Myślałeś o "FORDowiczach" czy faktycznie o "FRODOwiczach"?? Bo jakoś związków mojej Fuzji z "Władcą Pierścieni" ;) nie widzę!! :D [quote]

JAK TO ??? Ja tam lepszego pojazdu na mroczne zakamarki MARDORU to nie widze :D :D ........ Ale tak poważnie to oczywiście chodziło mi o FORDOWICZÓW :wink:

Dj Brabus
17-08-2004, 08:51
Ok ok ok ok nie udławiłem sie :o tylko konkretnie gdzie, kiedy i za ile i na jaki czas. Poproszę io info.

Jeśli chodzi Ci o zlot, to Jacek napisał na trzeciej stronie tego topicu wszystkie informacje:


Z uwagi na brak mozliwosci zakwaterowania w wybranym terminie postanowillismy zmienic termin zlotu! Zlot odbedzie sie 2 tygodnie pozniej niz planowalismy, czyli w weekend 2 i 3 pazdziernika.

Informacje:
Zakwaterowanie w hotelu (lazienka w kazdym pokoju ) - polozenie podobne jak poprzednio.
Cena: pokoj 2 osobowy - 80zl, 4 osobowy - 120zl. Z uwagi na fakt, ze ceny sa wyzsze niz w poprzedniej lokalizacji jest mozliwosc spania 2 osob na lozku. Czyli 2 malzenstwa (lub pary) moga zajac pokoj 2 osobowy (w sumie to tylko jedna noc).

Dj Brabus
17-08-2004, 09:07
JAK TO ??? Ja tam lepszego pojazdu na mroczne zakamarki MARDORU to nie widze :D :D ........ Ale tak poważnie to oczywiście chodziło mi o FORDOWICZÓW :wink:

A najlepszym pojazdem do pokonywnia takich terenów jest Ford Fusion! ;) FRODOwicze łączcie się :D

Jacek
17-08-2004, 10:42
A ja wciaz czekam na potwierdzenia, nie odkladajcie prosze tego na ostatnia chwile...
Tylko kilka osob dalo znac... :( Nooooo... :|

Radomir
17-08-2004, 13:34
Jeszcze gdzie. Prosze mnie wpisac na liste i moją zone.

pisul
17-08-2004, 14:36
Witam wszystkich proszę o wpisanie mnie na listę a co do rezerwacji to proszę o 2 pokoje 2 osobowe za 80 zł, lecz osób będzie osiem mam nadzieję, że nie wygonią nas z tych pokoi z powodu podwójnej ilości osób

Dj Brabus
17-08-2004, 15:20
Witam wszystkich proszę o wpisanie mnie na listę a co do rezerwacji to proszę o 2 pokoje 2 osobowe za 80 zł, lecz osób będzie osiem mam nadzieję, że nie wygonią nas z tych pokoi z powodu podwójnej ilości osób

No proszę!! Brawa dla kolegi bo dzięki niemu bardzo gwałtownie wzrosła liczba osób na zlocie!! Ale również jak Jacek ponawiam prośbę - ludzie!!! Przyjeżdżajcie bo naprawdę warto!! Czy zlot będzie udany zależy to tylko od nas - klubowiczów-uczestników!! :lol:

denon2000
17-08-2004, 15:38
OŚIADCZENIE :D

Niniejszym oświadczam, że jeśli w tym roku odbędzie się zlot klubowiczów f|c|p to wezmę w nim udział niezależnie od miejsca i daty. Proszę o rezerwację pokoju dla mnie i dla moich 2 kobitek.

Zanotowałeś Jacku ??

Dj Brabus
17-08-2004, 15:56
I to jest postawa godna złotego medalu (bo coś ich ostatnio brakuje...) a przede wszystkim naśladowania!!! :D Poza tym denon2000 nie za dobrze Ci będzie z dwoma kobitkami?? ;) Spox rozumiem - ja też mam dwie - starszą zabieram ze sobą (czytaj: małżonkę) a młodszą (ma troszku ponad miesiąc) zostawiam pod opieką dziadków :wink:

denon2000
17-08-2004, 15:59
Ja młodszą zabieram ze sobą - teraz ma niecałe 4 miesiące, na zlocie będzie miała ponad 5. Już jako 1,5 miesięczny szkrab zaliczyła trasę 140 km, więc myslę że damy radę :)

Dj Brabus
17-08-2004, 16:02
Ja młodszą zabieram ze sobą - teraz ma niecałe 4 miesiące, na zlocie będzie miała ponad 5. Już jako 1,5 miesięczny szkrab zaliczyła trasę 140 km, więc myslę że damy radę :)

No to cała przyjemność - moja to na razie cieszy się z krótkich tras po Krakowie! Ale na taką trasę wolę nie ryzykować - może uda nam się podzielić wrażeniami podczas zlotu! 8)

Radomir
17-08-2004, 17:04
Zapisałes Jacek? jeden dwuosobowy za 80 dych. bez widoku na morze! :grin:
czy mówiłem ci ze jestes wielki? Całkowicie powaznie.

Jacek
17-08-2004, 18:13
No dzieki :oops:

W nowym temacie przedstawilem liste zgloszen: link tutaj (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=17029#17029)

Oczywiscie wszyscy inni rowniez sa mile widziani i proszeni o jak najszybsza informacje! :)

Pikuś
18-08-2004, 08:03
Już moje potwierdzenie poszło na e-maila.

Jak najbardziej jesteśmy ciałem i duchem z Wami.

Pozdrowienia dla Fordowiczów :)

Dj Brabus
18-08-2004, 08:51
No dzieki :oops:

W nowym temacie przedstawilem liste zgloszen: link tutaj (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=17029#17029)


Ta cyferka w nawiasie obok nicka to liczba kobiet przypadających na uczestnika zlotu :D Znowu najlepiej pisulowi ;)

A tak serio to bardzo fajnie, że jednak frekwencja dopisuje!!!

Jacek
18-08-2004, 09:33
Szyb-ciej szyb-ciej szyb-ciej....
go go go go go go go go go....

Niektorych to motywuje :D

Greg
18-08-2004, 09:43
Wlasnie , co jest . Na chwile obecna widze na liscie tylko 17 autek , co tak malo ?
wpisywac sie !!!

Dj Brabus
18-08-2004, 11:57
Jacku to może lepszą motywację trzeba zaproponować?? Ja stawiam każdemu piwo :564: kto się od tego momentu dopisze do listy (co oczywiscie Jacek potwierdzi)! Co Wy na to?? ;) :D

Greg
18-08-2004, 12:02
Ja postawie drugie , zapisywac sie :!:
Jak ktos nie pije , oferuje Cole :grin:

Jacek
18-08-2004, 12:06
No dobra, ale moze tylko pierwszym osobom, bo znow miejsca zabraknie... :P
Nie no. Tak powaznie: Miejsca juz zaklepane, pokoje beda - mam nadzieje - takie jak kazdy zamawial. Staralismy sie wziac pewien margines na spoznialskich, ale miejsc zagwarantowac nie mozemy wszystkim :)
Wkrotce rozesle informacje co i jak.

Greg
18-08-2004, 12:15
Ja mysle ze jak sie z DjBrabusem zrzucimy to sporo piwa bedzie , tak ze na zlot Forumowicze i Klubowicze . Zapisujta sie i to szybko :D

Dj Brabus
18-08-2004, 12:35
Ja mysle ze jak sie z DjBrabusem zrzucimy to sporo piwa bedzie , tak ze na zlot Forumowicze i Klubowicze . Zapisujta sie i to szybko :D

Żaden problem :564: !! możemy razem zorganizować zgrzewki na zlot a kto się nie zgłosi, to sami wypijemy!! :D

I właśnie dobrze, że sprawa wyszła - na zlot zapisują się praktycznie Klubowicze a przecież spotkanie jest ogólnodostępne i forumowicze też mogą przyjechać!!

Greg
18-08-2004, 12:50
No chlopaku , ja moja foke kupilem w Krakowie . Tak ze trzymam Cie za slowo co do wypicia tych wszystkich piw .
Pzdr.
Kiedys Katowice , teraz Warszawa :D

Dj Brabus
18-08-2004, 13:01
No widzisz kuna - to pijemy na zlocie!! Jesteśmy dogadani przy ognisku!! :D ;)

Greg
18-08-2004, 13:04
Oczywista sprawa jest :D

Dj Brabus
18-08-2004, 13:39
Oczywista sprawa jest :D

Z tego co sądzę po podpisie z Greśkami, to będzie nam się dobrze piło :564", bo co dwa Grześki to nie jeden!! :D

P.S. No chyba, że się mylę... :oops:

Greg
18-08-2004, 13:44
Ja potwierdzam " Grzeski to fajne chlopaki sa " , jak jestes tak fajny jak ja :D , to duzo w siebie wlejemy :D

Dj Brabus
18-08-2004, 15:07
Ja potwierdzam " Grzeski to fajne chlopaki sa " , jak jestes tak fajny jak ja :D , to duzo w siebie wlejemy :D

Wszystkie Grześki fajne są to i my się dogadamy :D Ale spoko - kończymy temat o piciu Grześków, bo zaraz bana dostaniemy od Jacka ;) My tu właśnie sobie o piwku a nikt się nie odzywa nowy chętny na zlot...

Jacek
18-08-2004, 15:20
No wlasnie - wszystkich odstraszacie :P
PIJUSY :mrgreen:
Zobaczycie, alkomat przywioze i przed odjazdem bedzie test... :twisted:

Dj Brabus
18-08-2004, 15:35
No wlasnie - wszystkich odstraszacie :P
PIJUSY :mrgreen:
Zobaczycie, alkomat przywioze i przed odjazdem bedzie test... :twisted:

Aha kuna jak będziesz zabierał browarki, to weź dodatkową zgrzewkę (no ja też oczywiście wezmę 8) ) dla naszego biednego Pana Prezesa Jacka co by się na nas PIJUSÓW nie gniewał!! :D

Greg
18-08-2004, 18:03
Oki , a wracajac do tematu , zapisujcie sie na zlot :D

Jacek
18-08-2004, 18:30
Oooo... wlasnie, wracac do tematu :D

A skoro juz o zapisywaniu na zlot, to jeszcze opowiem Wam ciekawostke...
Probowalem zaprosic na nasz zlot ludzi z Ka Klub.
Zarejestrowalem sie na ich forum i dostalem maila, ze konto jest nieaktywne, bo admin musi mnie zaakceptowac :shock:
No dobra, to czekam... Po 4 dniach przyszedl mail, ze mnie zaakceptowali - hurra!
Tylko ze zalogowac sie dalej nie moge... :shock:
Po wymienie grzecznosciowych emaili z szefowa owego klubu dostalem delikatnie do zrozumienia, zeby nie wtykac nosa do ich "krolestwa"... :oops:
Oczywiscie z zaproszenia nici - mimo, ze napisalem co i jak szefowej. Szkoda, ze nie dala innym z klubu szansy wypowiedzenia sie...
Pozdrowienia dla wszystkich z KAczuchami i nie tylko... :)

PS. Zdaje sie, ze o pisaniu na ich forum moge zapomniec... :roll:

A.S.
18-08-2004, 18:35
Witam!!
NO STAŁO SIĘ :D Wstępne ustalenia co do noclegów zapadły..... zaliczka zostawiona i wszystko powinno być GIT :wink: .............
OBECNE miejsce zlotu (noclegu) - to : Pensjonat "MAGDA" w KROCZYCACH........ oto link do strony o hoteliku : http://www.jura.turist.pl/magda/
wiadomo że zdjęcia są zawsze PIĘKNE....... ale byłem w pokojach i jest naprawdę ładnie :D

Greg
18-08-2004, 19:30
Jacku , spruboj zaprosic kogos z http://www.focusklubpolska.com.pl tylko omin INTRO bo cos nie dziala jak trzeba :D

Jacek
18-08-2004, 19:47
Tak szczerze mowiac, to juz troche za pozno :?
Jak dopisze sie jeszcze kilka osob, to na 100% nie starczy miejsca.
Nastepny zlot zrobimy taki - zaprosze uczestnikow wszystkich klubow, dobra?

Greg
18-08-2004, 19:51
Nie , jak ktos nie wie o tej stronie to niech zaluje . A nastepny zlot musi byc lepszy od pierwszego , a gorszy od trzeciego . Czego Nam wszystkim zycze :D

szmyks1
18-08-2004, 23:15
Witam. "...bo wszystkie Grzeski , to fajne chlopaki " JAK ŚPIĄ ?:D Przekonamy się w nie długim czasie.

Dj Brabus
19-08-2004, 08:45
Witam. "...bo wszystkie Grzeski , to fajne chlopaki " JAK ŚPIĄ ?:D Przekonamy się w nie długim czasie.

No no no!!!!! Proszę się tu od Grześków odstosunkować :evil: :D Grześki są fajne chłopaki jak są na "chodzie" i jak śpią też :wink: kuna proszę potwierdzić =p

Jacku >> nie przejmuj się - jeżeli w imieniu Ford Club Polska proponujesz komuś uczestnictwo na oficjalnym zlocie Forda a ten ktoś odmawia, to musi mieć pomieszane dobrze w głowie :evil: Mogli sobie zarzucić na forum temat naszego zlotu, a tak to nikt się nie dowie :( Ale nie będziemy się narzucać - ich strata!!

A.S. >> No pensjonat śliczny - miejsce zakwaterowania super!!!! Gratulacje i podziękowania!!

Jacek
19-08-2004, 08:51
Ja daleki jestem od przejmowania sie takimi rzeczami :)
Po prostu troche dziwi mnie takie podejscie...
Chociaz... wlasciwie po zastanowieniu, to wcale mnie nie dziwi... :roll:

Dj Brabus
19-08-2004, 09:13
Napisałem wcześniej tu coś ale ze względu na poniższe słowa Jacka, cofam ten post! Wiemy wszyscy jak jest i komentarz jest zbędny!!

Znów zeszliśmy z tematu a u nas cicho... :(

Jacek
19-08-2004, 09:25
Wiesz, nie chce zeby dyskusja przeksztalcila sie w "smarowanie" na kogos.
Nie chodzi tez o wywolywanie jakiejs burzy czy siania "fermentu" (w szczegolnosci miedzy klubami tej samej marki!).
Dajmy temu spokoj :)
Moze kiedys wrocimy do tematu :wink:

Greg
19-08-2004, 09:51
Witam. "...bo wszystkie Grzeski , to fajne chlopaki " JAK ŚPIĄ ?:D Przekonamy się w nie długim czasie.
Uwazaj , nas jest dwoch :D

Jacek
19-08-2004, 17:34
No, Panowie, kto czeka - ten sie doczeka :)
Pierwsza Forumowiczka zglosila sie na zlot!
Tak trzymac!

Kotek
19-08-2004, 17:44
A co do miejsca - to czy coś wiecej wiadomo niz tylko "okolice Żarki"?

Nie wiem jakie duże są Żarki ale może być problem się odnaleźć w okolicach tej miejscowości ;)

Pozdrawiam

Jacek
19-08-2004, 17:50
Oczywiscie wiadomo :)
A.S. napisal dokladny adres na stornie 7 tego tematu - skrot tutaj (http://www.forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=17152#17152) :)

Greg
19-08-2004, 18:07
No, Panowie, kto czeka - ten sie doczeka :)
Pierwsza Forumowiczka zglosila sie na zlot!
Tak trzymac!
Brawo , byle tak dalej . Zapisywac sie :D

Dj Brabus
20-08-2004, 08:47
No bardzo milutko, że kolejna osoba zgłosiła się na zlot, szczególnie płci żeńskiej :))) To Jacku jak na dzień dzisiejszy przedstawia się liczba zgłoszeń??

Radomir
20-08-2004, 09:31
Jak przed miejscowościa Żarki bedzie korek złozony z Fordów i zapchane rondo to juz bedzie wiadomo 8-)

Jacek
20-08-2004, 09:51
Lista zgloszen jest w Hyde-Parku, linka gdzies podawalem wczesniej... 8-)

tecza
22-08-2004, 12:12
cze wszystkim od niedawna jestem wlaścicielem escorta clx 1.4i zaczynam go dopiero robic wizualnie iraczej nie zdąze na ten zlot :572: ale dlaczego nikt nie zorganizuje zlotu po środku naszego państewka .tak na marginesie to nie mówie tego głośnoa może by tak na kaszubach zorganizowac następny zlot dużo jezior itd super okolice a i nasze pociechy miały by gdzie sie pobawić.pozdrówka dla wszystkich seba tecza

gips
23-08-2004, 06:01
Jest problem tam niema ronda ! :lol: :D

Greg
23-08-2004, 16:30
Ale skrzyzowanie jest , zawsze cos mozna zakorkowac :D

Dj Brabus
24-08-2004, 08:14
Ale skrzyzowanie jest , zawsze cos mozna zakorkowac :D

Co prawda mieliśmy razem się nie wdawać w jakieś jajcarne pogaduszki bo :evil: od Jacka już dostaliśmy po żółtej :D kartce ale co tam...

Zastawimy z Kuną jakąś ulicę, staniemy w poprzek i będziemy wiwatować krzycząc FORD CLUB POLSKA!! :lol:

Greg
24-08-2004, 11:17
Pewnie ze tak , i nastepna zolta kartka :D

Jacek
25-08-2004, 11:17
tecza: nastepny zlot moze byc gdzie indziej :)
Wszystko tak naprawde zalezy od tego, czy ktos sie podejmie pomoc w organizacji takiej imprezy - znajdzie zakwaterowanie, obmysli wycieczki, pozalatwia co trzeba, itd :)

Greg
25-08-2004, 11:20
tecza: nastepny zlot moze byc gdzie indziej :)
Wszystko tak naprawde zalezy od tego, czy ktos sie podejmie pomoc w organizacji takiej imprezy - znajdzie zakwaterowanie, obmysli wycieczki, pozalatwia co trzeba, itd :)
To jeszcze nastepny proponuje w Wawie , juz ja meska czesc naszego grona oprowadze tam gdzie trzeba . I wszystkim sie zajme , serio mowie . Jak zlot w wawie to do mnie prosze .
Pzdr. 8-)

Dj Brabus
25-08-2004, 13:44
Z tym miejscem na kolejny zlot to ciężko troszku - z jednej strony najlepiej byłoby, gdyby zlot odbywał się w centrum Polski (właśnie najlepiej Wawa), z drugiej strony najlepiej, żeby tereny byłyby interesujące na wycieczki czy samo podziwianie krajobrazu (wówczas najlepiej gdzieś w górach)... Jak narazie to organizatorzy chyba połączyli te dwie ważne cechy :)))

Mnie osobiście pasjonują góry i tam spędzam najwięcej wolnego czasu a szczególnie przypodobała mi się miejscowość Piwniczna (za Nowym Sączem pod samą granicą Słowacką). Jest pięknie, wspaniałe tereny i widoki, mam znajomego prowadzącego pensjonat (który można byłoby wynająć cały za naprawdę rozsądną cenę)... Tylko jeden problem - dla wielu za daleko, bo to przecież południowy skraj naszego kraju :( i jeżeli zdecydowaliby się, to tylko nieliczni...

Z resztą nie rozumiem czegoś - obecny zlot moim zdaniem lokacyjnie naprawdę bardzo dobrze trafiony (super pensjonat!!) a frekwencja? Malutka... Przecież to NIE jest zlot dla samych Klubowiczów ale dla WSZYSTKICH forumowiczów przecież!!

Nie żądam, aby nagle wszyscy Forumowicze (ile nas w ogóle jest?? 100? 200??) zgłosili się na zlot, tylko żeby chociaż część z nas zrozumiała, że ten klub, forum a przede wszystkim zlot jest dla WSZYSTKICH!!

Jacek
25-08-2004, 14:08
Spokojnie, spokojnie :)
Organizacja imprezy na 100 czy wiecej osob to juz powazne wyzwanie :)
Moze najpierw zrobmy ta - i tak ma byc okolo 50 osob 8-)
A ilu jest Forumowiczow? Na glownej stronie na dole jest podane 8-)

Greg
25-08-2004, 14:21
Spokojnie, spokojnie :)
Organizacja imprezy na 100 czy wiecej osob to juz powazne wyzwanie :)
Moze najpierw zrobmy ta - i tak ma byc okolo 50 osob 8-)
A ilu jest Forumowiczow? Na glownej stronie na dole jest podane 8-)
Tak , tylko ilu z nich ( zarejestrowanych forumowiczow ) bierze jakis tam udzial w forum ?
No ale tak jest wszedzie , ja na kolejny zlot gdziekolwiek bedzie i tak przyjade . Ostatnio bylem w Hradec u naszych poludniowych sasiadow , w przyszlym roku wybieramy sie z TS do Frankfurtu ( jak wszysto dobrze pojdzie :) ) Tak czy inaczej ja po polsce moge na zloty FKP posmigac ( razem z moim synkiem , ktory juz jest zarazony ta piekielna motoryzacja )
Pzdr . Kuna i ( moj klon ) Daniel

Greg
25-08-2004, 14:33
To fotka ( Mnie i mojego syna Daniela ) z Maslowa pod Kielcami . Otwarcie wyscigow na 1/4 mili . Ten chudy to Ja :D

Dj Brabus
25-08-2004, 15:17
A ilu jest Forumowiczow? Na glownej stronie na dole jest podane 8-)

Pytam o konkretnych forumowiczów!! To, że liczba 1820 jest astronomiczna to wie każdy! Tak chyba naprawdę to pewnie połowa tych forumowiczów albo się nigdy nie odzywa albo pisze jednego posta raz na miesiąc! :roll: Mnie wydaje się śmieszna liczba 20 użytkowników chętnych na zlot na 1820 możliwych :570: ... Chyba, że mnie się coś już myli...

Prosty rachunek - 1800 użytkowników tego forum pierd...[bluzgu bluzgu] ... ma głęboko w nosie to, co się dzieje z Klubem!!

Czy ja jestem jakiś dziwny? Czy jakoś dziwnie traktuję ten Klub i to forum? Nie jest to przecież wymysł dzieciaków "tak dla jaj", tylko pewnego rodzaju próba mobilizacji i zapoznania się (zarówno między sobą jak i z własnymi samochodami) dorosłych ludzi, którzy po prostu jeżdżą samochodami marki Ford!!

Jacek
25-08-2004, 15:35
Dobra, dobra, bo bede musial interweniowac :wink:
Kazdy bierze udzial w zyciu Forum na tyle, na ile chce. I nam nic do tego - to wolny kraj.
Nie kazdy ma czas, zeby "sie integrowac" z innymi - znalazl odpowiedz na swoje pytanie i tyle. Nie miej tego nikomu za zle - to ich wola, a Forum jest rowniez po to, aby pomagac. Nie zmuszajmy nikogo na sile do jakis dzialan.
Nie kazdy ma tez mozliwosc - kilka osob dawalo juz znak, ze po prostu termin im nie pasuje.
Byc moze nie wszystkich tez stac? Nie kazdy w obecnych czasach moze sobie pozwolic na wydatek wiekszej kwoty (noclegi+paliwo+jedzenie)?
Naprawde - ja uwazam, ze zgloszenie sie tylu osob jest milym zaskoczeniem. Jesli mam byc szczery, to liczylismy poczatkowo na gora 10 aut! A wielkie zloty (typu jak ten na Bemowie) sa przed nami :)
Mysle, ze jak dobrze bedziemy sie bawic, porobimy zdjecia, itp - to bedzie najlepsza reklama i z imprezy na impreze bedzie lepiej - wiecej uczestnikow, wiecej atrakcji, itd.
Dajmy sie temu rozkrecic :)

Greg
25-08-2004, 20:11
Przepraszam bardzo , ale wedlug mnie piknik na bemowie nie byl do konca idealny .
Z perspektywy czasu uwazam ze niestety braklo paru istotnych elementow . Nie bede sie rozpisywal na ten temat bo nie po to ten post . Mysle ze nasz Zlot bedzie zajefajny , czego wszystkim zycze :D

Pawel
25-08-2004, 21:08
To fotka ( Mnie i mojego syna Daniela ) z Maslowa pod Kielcami . Otwarcie wyscigow na 1/4 mili . Ten chudy to Ja :D
A nie mógłbyś śię odwrócic, bo nie widzę dobrze twarzy :D

Greg
25-08-2004, 21:30
Odwrocic sie nie moge , ale zrobie zdjecie z drugiej strony :D

Dj Brabus
26-08-2004, 09:14
Dobra, dobra, bo bede musial interweniowac :wink:
Kolejna żółta kartka?? To już będzie czerwona... :evil:

Kazdy bierze udzial w zyciu Forum na tyle, na ile chce. I nam nic do tego - to wolny kraj. Nie kazdy ma czas, zeby "sie integrowac" z innymi - znalazl odpowiedz na swoje pytanie i tyle. Nie miej tego nikomu za zle - to ich wola, a Forum jest rowniez po to, aby pomagac. Nie zmuszajmy nikogo na sile do jakis dzialan.
Tu nie chodzi o zmuszanie, tylko mobilizację!! Ja nie piszę w formie potępienia, tylko dziwię się dlaczego tak jest... :shock: Działałem poprzednio w Klubie Citroena i tam nie trzeba było mobilizacji - dużo osób prosiło o zorganizowanie zlotu, wreszcie pojawiła się taka możliwość i na zlocie pojawiło się ponad 100 Citroenów!! A sam Klub liczył ponad 150 Klubowiczów (forum niestety nie było, nie wiem jak jest teraz...).

Nie kazdy ma tez mozliwosc - kilka osob dawalo juz znak, ze po prostu termin im nie pasuje.
Byc moze nie wszystkich tez stac? Nie kazdy w obecnych czasach moze sobie pozwolic na wydatek wiekszej kwoty (noclegi+paliwo+jedzenie)?
Jeżeli ktoś twierdzi, że nie ma czasu czy faktycznie go nie stać i nie ma możliwości przyjechania, to nie ma problemu! Ja takich ludzi nie komentuję, bo sprawa jest oczywista! NO COMMENTS 8-)

Naprawde - ja uwazam, ze zgloszenie sie tylu osob jest milym zaskoczeniem. Jesli mam byc szczery, to liczylismy poczatkowo na gora 10 aut! A wielkie zloty (typu jak ten na Bemowie) sa przed nami :)
Ja też się bardzo cieszę, bo w sumie to jak na pierwszy zlot to i tak naprawdę dobrze!! Cieszy również to, że zaskoczyła Cię liczba uczestników - życzę w przyszłości więcej takich miłych niespodzianek!!

Mysle, ze jak dobrze bedziemy sie bawic, porobimy zdjecia, itp - to bedzie najlepsza reklama i z imprezy na impreze bedzie lepiej - wiecej uczestnikow, wiecej atrakcji, itd.
Dajmy sie temu rozkrecic :)
Zabawa napewno będzie udana - jeśli kulturalnie będziemy się wszyscy zachowywać to spotkanie to długo będziemy miło wspominać! Zostaną wspomnienia, pamiątkowe zdjęcia i żal tych, którzy się nie zgłosili...

P.S. Chciałbym oświadczyć, że wszystkie moje posty pisane na forum związane z tematem obecności forumowiczów na zlocie NIE są pisane złośliwie, napiętnująco na innych - po prostu szkoda mi tych osób, które nie zainteresowały się zlotem :cry:

Greg
26-08-2004, 10:26
Niech zaluja . ;(

Radomir
27-08-2004, 20:30
Ja natomiast mowie za siebie. 2 miesiące temu kupiłem Forda dziele sie wrazeniami z uzytkowania i jak narazie 3 stłuczek. Z czego jedna z mojej winy. Poczułem sie jak adoptowane dziecko :mrgreen: i puki nie ubedzie sił w klacie mozecie na mnie liczyc.Także jednak w łącznie ze wszystkimi głupotami jakie pisze. Ukłony do pana :arrow: Pzy ale grzecznościowe.Czuję jednak ze moje miejsce jest tu. 8-)

Dj Brabus
28-08-2004, 08:20
Ja natomiast mowie za siebie. 2 miesiące temu kupiłem Forda dziele sie wrazeniami z uzytkowania i jak narazie 3 stłuczek. Z czego jedna z mojej winy. Poczułem sie jak adoptowane dziecko :mrgreen: i puki nie ubedzie sił w klacie mozecie na mnie liczyc.Także jednak w łącznie ze wszystkimi głupotami jakie pisze. Ukłony do pana :arrow: Pzy ale grzecznościowe.Czuję jednak ze moje miejsce jest tu. 8-)

Brawo!! Postawa godna naśladowania!!! :564: dla Ciebie! Na tym forum zawsze będzie miejsce dla Ciebie, dla mnie jak i dla wszystkich użytkowników Fordów! I nie zapominajmy również o tych, którzy troszeczkę o forum zapomnieli bo my o nich pamiętamy i mamy nadzieję, że już wkrótce forum a zarazem Klub będą bardziej żyły 8-)

chromol
30-08-2004, 06:17
[quote="Dj Brabus[ nie zapominajmy również o tych, którzy troszeczkę o forum zapomnieli bo my o nich pamiętamy i mamy nadzieję, że już wkrótce forum a zarazem Klub będą bardziej żyły 8-)[/quote]
nie wszyscy zapomnieli. jeszcze trwają wakacje i niektórzy (co w lipcu pracowali) dopiero teraz korzystali z uroku odpoczynku od cywilizacji. tak więc z pewnością z rozpoczęciem nowego roku szkolnego i forum zacznie na nowo żyć. :wink:

Mareko
31-08-2004, 22:49
Mozna sie jeszcze zapisac na ten ZLOT ?
Jestem na forum dopiero od dzisiaj ale ten weekend 18/19 chyba bede mial wolny wiec chetnie bym z moim Fusionem sie zameldowal.

Jacek
31-08-2004, 23:00
Mozna sie jeszcze zapisac na ten ZLOT ?
Jestem na forum dopiero od dzisiaj ale ten weekend 18/19 chyba bede mial wolny wiec chetnie bym z moim Fusionem sie zameldowal.
To nieaktualny termin - zlot bedzie 2/3 pazdziernika :!: :!: :!:
Moge Cie jeszcze dopisac, ale prosze o konkretna informacje na maila.

Radomir
01-09-2004, 17:38
Dawac dawać chłopaki !! no i dziewczyny im więcej nas tym i miasteczko sławniejsze bedzie.A i moderator może miec jakies profity od telewizji, gazet, zaproszenia do reklamy :D o ja moge obstawic blok reklamowo - piwny, przy moim samochodzie moze stac 50 litrowy KEG :mrgreen: :mrgreen:

Pawel
01-09-2004, 19:55
Hey Radomir, Ty czasem za dużo nie pijesz :?: :D :D :D :D :D

Dj Brabus
02-09-2004, 08:45
ja moge obstawic blok reklamowo - piwny, przy moim samochodzie moze stac 50 litrowy KEG :mrgreen: :mrgreen:

My sobie z Kuną i Radomirem to chyba razem siądziemy przy ognisku... :P
Co by się oczywiście kiełbaskami i musztardą dzielić :D żeby nikt nie pomyślał, że ja o browarku :564: znowu! :lol:

P.S. Jeszcze miesiąc... :( Zróbmy jakiś spocik wcześniej?!!

Jacek
02-09-2004, 11:26
P.S. Jeszcze miesiąc... :( Zróbmy jakiś spocik wcześniej?!!
Dobra, wolaj ekipe i przyjezdzaj za tydzien - smigniemy gdzies w gorki :P



UWAGA, jesli ktos zainteresowany zlotem w dniach 2/3 pazdziernika nie widzi dodatkowego dzialu na Forum poswieconego wlasnie zlotowi - prosze o kontakt! Dotyczy osob nocujacych jak i tych przyjazdzajacych na jeden dzien!

Dj Brabus
02-09-2004, 12:09
Dobra, wolaj ekipe i przyjezdzaj za tydzien - smigniemy gdzies w gorki :P


No to już - "mówisz i masz" tylko powiedz gdzie i kiedy!! :razz: Jestem człowiekiem chętnym więc bardzo chętnie jakiś malutki spocik mogę zorganizować - tak np. na kilka autek, w góry z ogniskiem i kiełbaską... :D

Greg
02-09-2004, 12:53
Jak bede wiedzial co i jak kilka dni przed spotkankiem to tez wpadne .
:D

Jacek
02-09-2004, 14:02
Nastepny weekend, okolice Kotliny Klodzkiej. Noclegow mnostwo, miejsc na ognisko tak samo. A i gorki do podreptania sie znajda :D
Ale to juz temat na inny watek chyba... 8-)

Greg
02-09-2004, 14:07
I tak trzymac :D

Dj Brabus
02-09-2004, 14:22
Ja też mam swoją propozycję co do miejsca zlotu i stworzyłem specjalnie nowy topik, żeby ludziom o dwóch różnych spotach nie mieszać:

http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=3385

Myślę, że warto byłoby się szybko zgadać, co by zadeklarować się sprawnie jeszcze w tym tygodniu i mieć plany poukładane na przyszły tydzień. Ja się dostosuje - czy do Kotliny jak Jacku proponujesz czy do Piwnicznej (według mojej wizji) - żebyśmy się tylko dobrze bawili! :D

P.S. Mam chrzciny mojej malutkiej w przyszłą niedzielę (12.09) więc proponuję spot za 2 tygodnie...

Mareko
02-09-2004, 15:08
Mozna sie jeszcze zapisac na ten ZLOT ?
Jestem na forum dopiero od dzisiaj ale ten weekend 18/19 chyba bede mial wolny wiec chetnie bym z moim Fusionem sie zameldowal.
To nieaktualny termin - zlot bedzie 2/3 pazdziernika :!: :!: :!:
Moge Cie jeszcze dopisac, ale prosze o konkretna informacje na maila.

Oj to niedobrze, ten 2/3 pazdziernik mi nie pasuje. Duzo lepszy byl ten pierwszy termin ale trudno, moze innym razem.

Radomir
02-09-2004, 20:06
Niestety nie moge sie na spot zgłosic mimo najszczerszych checi :( jestem między jedną pracą a drugą, z jednej rezygnuję a do drugiej idę, takze jeszcze jednej nie mogę opuscic,ani do drugiej iść moze to zagmatwane ale nie tylko dla was dla mnie tez poza tym jeszcze nie wyklepany :( . Ale co do zlotu mozecie na mnie liczyć. Jacek mozna tam gdzies połowić ryb?

Jacek
02-09-2004, 20:29
Podobno jest tam jakies bajorko, ale czy z rybami? :shock:
Ale spoko, napisz co chcesz zlowic - postaramy sie zorganizowac... :D

Radomir
02-09-2004, 20:46
Dobra wszystko jedno ale zeby zonka moja sie nie połapała ze to morska ryba 8-)

Greg
02-09-2004, 21:06
Powiedz tylko jaka , ty zarzucisz , my przyczepimy do haczyka . Tylko mow z wyprzedzeniem zeby zdazyc kupic :D

A.S.
03-09-2004, 11:48
Witam!!

Niestety nie moge sie na spot zgłosic mimo najszczerszych checi :( jestem między jedną pracą a drugą, z jednej rezygnuję a do drugiej idę, takze jeszcze jednej nie mogę opuscic,ani do drugiej iść moze to zagmatwane ale nie tylko dla was dla mnie tez poza tym jeszcze nie wyklepany :( . Ale co do zlotu mozecie na mnie liczyć. Jacek mozna tam gdzies połowić ryb?

Ale mam rozumieć że chodzi ci o spotkanie 2/3 pażdziernika ??? Bo jeżeli tak to niecałe 1,5 km od "Zajazdu Leśnego" w Siewierzu jest cały kompleks zalewów (łacznie coś ponad 10.000.000 m3 wody i duuuuużżżżżżooooooo rybek :D ) . Tylko wędka i cierpliwość na współ z robakiem by się przydały.......... a jak interesuja cię taaaaakkkkkiiiiieeeeee ryby to tez mogę cię zaprosić na prywatny stawik w miejscowości rodzinnej mojej Żony....... 14km od Myszkowa..... Tam naprawdę się łowi duże okazy (tylko czasowo to chyba będzie bardzo trudne......... Ale jak masz POWAŻNIE na myśli taki sport to daj znać na PW to uzgodnimy co i jak :D )

Dj Brabus
03-09-2004, 12:52
Witam!!

Niestety nie moge sie na spot zgłosic mimo najszczerszych checi :( Ale co do zlotu mozecie na mnie liczyć.

Ale mam rozumieć że chodzi ci o spotkanie 2/3 pażdziernika

Radomirowi chodzi oczywiście o ten zlot nieoficjalny (kombinowany przeze mnie i przez Kunę ) - to na nim go nie będzie! Na tym oficjalnym organizowanym przez FCP (tj. m.in. przez Ciebie 8-) ) to jak pisze "możemy na niego liczyć"

P.S. Żeby właśnie do takich sytuacji pomieszania zlotów nie dochodziło, stworzyłem osobny topic o nieoficjalnym zlocie... I tam proszę pisać! :D

misiek
07-09-2004, 21:19
wrocilem niedawno z wakacji, a tu takie zmiany.

Powiedzcie no mi czy, jeszcze jest jakas szansa na nocleg w tym moteliku i czy wolno tam ze zwierzetami. Jesli nie wolno to musze pomyslec ktos sie moim bydleciem mlodym zajmie.

Jacek
07-09-2004, 23:01
Dla Ciebie moze jakies miejsce wykombinujemy :wink:
Daj znac co i jak.
Jesli chodzi o zwierzaka to nie wiem - moze A.S. sie wypowie...

A.S.
08-09-2004, 09:17
Witam!!
Jeżeli jest to piesek to nie ma żadnych problemów............ postaram sie to załatwić :wink: .............. no chyba ze to kot to wtedy ........... hmmmmm.......... no nie wiem, nie wiem :lol: :lol: ..........

Dj Brabus
08-09-2004, 09:34
Witam!!
Jeżeli jest to piesek to nie ma żadnych problemów............ postaram sie to załatwić :wink: .............. no chyba ze to kot to wtedy ........... hmmmmm.......... no nie wiem, nie wiem :lol: :lol: ..........

Piesek - jasne, że piesek!! Nawet misiek zrobił osobny temat o nim!! Jest wypasiony! :D - bierz tego pieska, to będzie niezła zabawa!!

misiek
08-09-2004, 10:27
Jeszcze sie zastanowie czy wezme malucha. Bo moze sie okazac ze bede mial z nim urwanie glowy. Jesli nie uda mi sie go zostawic z rodzicami, to pojedzie ze mna.
Jak narazie potrzebne mi jedno lozko, postaram sie dowiedziec czy moze potrzebne beda mi 2. Najwyrzej na jednem lozku spac bedziemy we dwoje :)

A.S.
08-09-2004, 18:41
Witam!!
Ja ma większy problem....... od jakiegos czasu oprócz mojej "suczki" mam małego knypka :D ........... że niby RASOWY --- SHI-TSU --- Poczatkowo miał być GIGATN, BŁYSKAWICA, albo BARON, ale ostatecznie został PUSZEK :D ........ małe foto :

Mareko
08-09-2004, 21:23
Witam!!
Ja ma większy problem....... od jakiegos czasu oprócz mojej "suczki" mam małego knypka :D ........... że niby RASOWY --- SHI-TSU --- Poczatkowo miał być GIGATN, BŁYSKAWICA, albo BARON, ale ostatecznie został PUSZEK :D ........ małe foto :

Niezle bydle :D i do tego ten rozmiar, wersja kieszonkowa :D

misiek
10-09-2004, 12:16
No coz, maly ale wariat :)

wazylem dzisiaj mojego knypka. I na mojej domowej wadze wyszlo ze ma ok 10,7kg.

klaudi
10-09-2004, 15:26
Wiec juz sie zgubiłem. gdzie jest ten zlot kiedy i o ktorej, i co planujecie na nim robic? jak czas pozwoli chetnie zjawie sie na jeden dzien.

Jacek
10-09-2004, 15:31
Powinienes juz widziec dodatkowy dzial dotyczacy zlotu - tam sa wszelkie szczegoly :)
Zapraszamy :)

gerusik
24-09-2004, 08:25
Zapraszamy :)

tak naprawdę to mój chyba 2 post na tym forum więc... Witajcie !!
sporadycznie tu zaglądam i dopiero dziś dowaiduję sie o zlocie.

super sprawa gratulacje dla organizatorów :)
Należę do Klubu Escorta, my kilkakrotnie zrobiliśmy sobie takie spoty ogólnopolskie i było naprawdę super. Bardzo chciałbym do Was dołączyć na początku października. Zabawa na pewno bedzie dobra. Zresztą jeśli jeżdzicie Fordami to... musi być dobra !!!
ale... po pierwsze primo 16 października jestem umówiony z kilkoma klubowiczami z Ford Escort Fan Klubu za mały zlot pomorski w Kościerzynie (wiem, badziewna wymówka) po drugie primo Escort wymaga drobnej wizyty w warsztacie i to jest w tej chwili priorytetem...
więc "do następnego razu"

Pozdrawiam i bawcie się dobrze

PS A może byśmy tak kiedyś zorganizowali kiedyś coś duuuuuuuuuuuuuuużego razem ??
na skalę ogólnopolską ? Wynajęli jakiś duży ośrodek, kilkadziesiąt domków i zaszaleli ??
na wszelki wypadek podaję maila: gerusik@fordescort.org

Jacek
24-09-2004, 10:19
Bardzo bardzo dziekujemy :))
Mam nadzieje, ze bedzie rownie milo jak na Waszych zlotach.
Rowniez zyczenia udanego spotkania od nas i pozdrowienia dla wszystkich z Klubu Escorta :)

Co do wspolnego zlotu - jak najbardziej! To jest super pomysl - sprawe na pewno obgadamy i poprowadzimy wspolnie :wink:

Jacek75
24-09-2004, 13:19
Jestem nowy chętnie bym przyjechał, ale z pięciomiesięcznym dzieckiem to nie dam rady. Może jak córcia będzie większa.
Pozdrawiam i miłej zabawy

denon2000
24-09-2004, 22:29
Jestem nowy chętnie bym przyjechał, ale z pięciomiesięcznym dzieckiem to nie dam rady. Może jak córcia będzie większa.
Pozdrawiam i miłej zabawy
Mój szkrab właśnie 27-go kończy 5 miesięcy. Na zlocie oczywiście będziemy w komplecie :)

Pawel
27-09-2004, 22:05
Witam,to mój pierwszy poscik na tym forum ale mysle ,ze nie ostatni.Mam pytanie do kolegi ,ktory poinformowal ,ze jest zlot forda w Koscierzynie,z uwagi na to iz mieszkam w Gdyni chetnie jezeli by bylo to mozliwe powiekszylbym ilosc liczebna.Prosze o jakies info.

Pozdrawiam

p.s. sadze ,ze napewno moze nie w pazdzierniku ale w nastepnym terminie spotkamy sie po drugiej stronie Polski.

Dj Brabus
29-09-2004, 09:21
Mam pytanie do kolegi ,ktory poinformowal ,ze jest zlot forda w Koscierzynie

Obecną i ostateczną lokalizacją jest Pensjonat "Magda" w Kroczycach - niżej masz mapkę jak dojechać. Jeśli chciałbyś się jeszcze zapisać, to pilnie pisz na PW do Jacka o wszelkie info

Pawel
30-09-2004, 11:01
404 File Not Found: The File files/kroczyce_650.jpg does not exist.

Dj Brabus
30-09-2004, 12:40
404 File Not Found: The File files/kroczyce_650.jpg does not exist.

Już wszystko działa - prawdopodobnie zniknęła przez problemy z serwerem 8-)

Pawel
01-10-2004, 14:47
O jak dla mnie to za daleko jak by było gdzieś blisko w-wy albo siedlec to co innego miłej zabawy .

Dj Brabus
01-10-2004, 15:45
O jak dla mnie to za daleko jak by było gdzieś blisko w-wy albo siedlec to co innego miłej zabawy .

Szkoda, ale w imieniu organizatorów zapraszam na następny zlot FCP! Może będzie bliżej! 8-)

MAG
01-10-2004, 16:22
Witam,to mój pierwszy poscik na tym forum ale mysle ,ze nie ostatni.Mam pytanie do kolegi ,ktory poinformowal ,ze jest zlot forda w Koscierzynie,z uwagi na to iz mieszkam w Gdyni chetnie jezeli by bylo to mozliwe powiekszylbym ilosc liczebna.Prosze o jakies info.

Witam kolegę z 3-miasta.
Info na temat tego zlotu w Kościerzynie znajdziesz na forum klubowym na http://www.fordescort.org - Serdecznie zapraszamy

denon2000
01-10-2004, 20:21
Info na temat tego zlotu w Kościerzynie znajdziesz na forum klubowym na http://www.fordescort.org - Serdecznie zapraszamy

Kolega MAG wprowadza trochę bałaganu.
Ford Club Polska, na forum którego się znajdujemy organizuje zlot w KROCZYCACH i tylko tam. Zlot w Kościerzynie jest organizowany przez inny klub (nie mający nic wspólnego z tym forum).

A tak na marginesie - trochę nieładnie wprowadzać mniej zorientowanych w błąd Panie MAG.

Czyżby inne kluby i fora zauważyły odpływ swoich członków do naszego f|c|p :P i podstępem próbują uzupełnić swoje szeregi :?: :D :D :P

Pawel
01-10-2004, 21:12
Czyżby inne kluby i fora zauważyły odpływ swoich członków do naszego f|c|p .....................................
też to zauważyłem :lol:

MAG
03-10-2004, 16:40
Kolega MAG wprowadza trochę bałaganu.
Ford Club Polska, na forum którego się znajdujemy organizuje zlot w KROCZYCACH i tylko tam. Zlot w Kościerzynie jest organizowany przez inny klub (nie mający nic wspólnego z tym forum).

A tak na marginesie - trochę nieładnie wprowadzać mniej zorientowanych w błąd Panie MAG.

Czyżby inne kluby i fora zauważyły odpływ swoich członków do naszego f|c|p i podstępem próbują uzupełnić swoje szeregi



Po pierwsze to padło zapytanie o konkretny zlot w Kościerzynie - więc napisałem (fakt zapomniałem dodać, że jest to zlot organizowany przez FordEscortFanKlub a nie przez Was - mea culpa :roll: )

Po drugie, akurat nie sądzę aby "mój" klub i "moje" forum musiało posuwać się do takich podstępów, które tutaj sugerujesz.

Po trzecie, nie ma sensu dalej toczyć tutaj (w tym wątku) o tym dyskusji - to wątek poświęcony zlotowi. Nie mam zamiaru w nim więcej pisać, bo i tak do Was nie zajadę (tym razem :D ).
Jak zorganizujecie coś na północy - to zapewne moja kombica się tam pojawi :D

Hough