Zobacz pełną wersję : Mondeo MKII TD


gradziu
07-11-2006, 13:35
Witam!
Czy ktoś ma za sobą doświadczenia z serwisem Bosch Diesel Adamczyk, lub Bosch Service Dingar w Piekarach Śląskich? Będę wdzięczny za wszelkie opinie!
Pozdrófko

tomekr
22-03-2007, 21:42
hmmm mój kolega jezdzil do dingaru ze swoim zabytkiem BMW i sobie chwalil ale to bylo z 6 lat temu a co jest teraz to nie wiem

jarzab
23-03-2007, 07:55
witam mam problemik z mk2 1.8td tzn. jak jade obrotomierz wykręca po 5-6tyś obrotów a silnik pracuje normalnie i czasami podczas jazdy zaczyna rzegotać jak by mu stado nakrętek wp.....lił do środka. Ręce mi opadają mechanicy sie poddali w serwisie stwierdzili walnięty obrotomierz i przyspieszacz pompy. Moze ktoś miał podobne objawy i doradzi mi co padło żeby mnie nie oskubali na serwisie niepotrzebnie dzięki (Jarzab Jastrzębie Zdrój)

StaFF36
23-03-2007, 14:16
witam mam problemik z mk2 1.8td tzn. jak jade obrotomierz wykręca po 5-6tyś obrotów a silnik pracuje normalnie i czasami podczas jazdy zaczyna rzegotać jak by mu stado nakrętek wp.....lił do środka. Ręce mi opadają mechanicy sie poddali w serwisie stwierdzili walnięty obrotomierz i przyspieszacz pompy. Moze ktoś miał podobne objawy i doradzi mi co padło żeby mnie nie oskubali na serwisie niepotrzebnie dzięki (Jarzab Jastrzębie Zdrój)
Według mnie mógłbyś założyć nowy temat a nie pisać nie na temat :) tu się gradziu pyta o serwis czyż nie ????

Gradziu Bosch Service Dingar w Piekarach Śląskich odradzam ci i to bardzo oddaliśmy z firmy tam KIA D2500 z awarią rozrusznika auto (zarabia cały czas na siebie, to znaczy bezprzerwy jeździ) w piątek na poniedziałek rano miał być gotowy a oni qrde robili ten głupi rozrusznik przez tydzień!!!!! dopiero jak postraszyliśmy ich sądem że z umowy się nie wywiązują to nam oddali z naprawionym rozruchem (niby) i nic nie płaciliśmy ale tydzień stało unich auto !!! A najlepsze jest to żę po jakimś miesiącu może dwóch zasz się zepsuł rozruch. A więc powiem tak omijaj ich szerokim łukiem.
Jak chcesz coś robić to mogę ci dać adres dobrego elektryka w Czeladzi (mój kolega)

jarzab
23-03-2007, 18:27
dzieki za info ale jestem nowy i nie wiedzialem jak to zrobic pozdrawiam Jarzab

fibbia
24-04-2007, 18:34
Podobno jest jakiś wyśmienity macher od diesli w Czeladzi. Info od 3 różnych, nie znających się wzajemnie osób. Niestety nazwy ani adresu nie znam.

damian6819
25-04-2007, 13:25
Witajcie, mój kolega tam pojechał ze swoim essim, td 70 km i powiedział że to partacze, mieli mu wymienić, boostera, a wymienili całą pompe wtryskową :|

StaFF36
25-04-2007, 15:29
Podobno jest jakiś wyśmienity macher od diesli w Czeladzi. Info od 3 różnych, nie znających się wzajemnie osób. Niestety nazwy ani adresu nie znam.

a tak z czystej ciekawości możesz napisać coto za warsztat :)

fibbia
25-04-2007, 21:28
StaFF36, niestety nie wiem. Ostatni który mi o tym mówił był taxiarz z Sosnowca.
Ale wiesz jakie to są opowieści "wie Pan nie wiem jak się nazywa, ani co to za ulica, ale pojedzie Pan dwa razy w lewo i pięć razy w prawo...etc."
Teraz sam bym chętnie z tej zasłyszanej informacji skorzystał, a tu kicha :fcp5

Tom_asz
26-04-2007, 20:24
koledzy jak interesuje was konkretnie serwis bosch`a, to takowy jest w tarnowskich gorach na ul. towarowej


Nazwa
BS Omnibus

Ulica
ul. Towarowa 8

Miasto
42-600 Tarnowskie Góry

Województwo
Śląskie

Telefon
032/285-54-08

Fax
032/285-54-08

E-mail
omnibus@bosch-service.pl

co prawda nie mam silnika diesla, ale mnie pomogli. druga sprawa to ceny, ale chyba jak w kazdym serwisie --kosmiczne :fcp4

[ Dodano: 2007-04-28, 16:36 ]
jeśli chodzi o serwis Bosch Dignar w Piekarach Śl. to w sumie z dzisiaj rozmowa z kierowca na bazie w pracy:oddalismy tam mercedesa(co prawda mal ciezarówka),ale liza sie fakty.
w pracy mechanicy wymieniali skrzynie biegów:lozysko,docisk,tarcze. po tym samochod zaczal wariowac, skakaly obroty ect.
kierowca odwiozl samocjod do wyzej wymienionego serwisu tam chvieli wymieniac cala pompe paliwowai tam jeszcze pare detali.
samochod trafil ostatecznie do serwisu mrcedesa w sosnowcu.diagnoza----kolo zamachowe przestawione o 11 stopni. dzis samochod odebrany i dziala wszystko bez zarzutu.
takze Bosch serwis Piekary to porazka :fcp7 :fcp7 :fcp7
ale sie rozpisalem :fcp3 ale takie rzeczy trzeba opisywac bo po co koledzy macie sie pakowac na mine i to juz nie pierwsza taka opinia na temat tego serwisu
pozdrawiam

fibbia
05-05-2007, 06:45
Ten facet z Czeladzi to na 90% jest na ul. Słowiańskiej 82 - jeśli ktoś u niego robił, będę wdzięczny za opinię.

Dingara w dwóch warsztatach, do których mam zaufanie, zdecydowanie mi odradzano.

StaFF36
07-05-2007, 09:01
z tego co ja wiem to na słowiańskiej niema żadnego warsztatu :/ to jest można powiedzieć środek osiedla :) domki jednorodzinne i to bliźniaki, na pewno to słowiańska ??? a nie jakaś inna ulica

fibbia
07-05-2007, 18:20
StaFF36, byłem tam.
Dokładnie środek osiedla domków jednorodzinnych. Warsztat istnieje od 13 lat :fcp3
Za 3 tygodnie daję tam pompę do regulacji, dam znać jak się facet spisał.

StaFF36
07-05-2007, 22:16
hmnmn powiem szczerze pierwsze słyszę :) ale cóż dobrze wiedzieć :)