Zobacz pełną wersję : Mechanik Dębica okolice Podkarpackie kogo polecacie


jondar
26-04-2013, 12:44
Rok temu (2012.01) kupiłem Focusa Mk1 FL 2004.11 r.
1.6 16V Pb ZETEC przebieg 108 000 km Samochód Krajowy serwisowany w ASO w stanie ogólnie bdb
Autko spisuje się świetnie nic go nie boli miedzy czasie zamontowałem instalacje gazowa BRC Sequent 24 (Działa wyśmienicie)
ALE auto jak to auto serwisować trzeba i tu moje pytanie gdzie to robić żeby nie spie...olić, z doświadczenia wiem ze można trafić na matoła a nie mechanika który więcej popsuje jak naprawi i na dodatek naciągnie na koszty.

Jestem z Dębicy, Podkarpackie i szukam mechanika warsztatu zajmującego się fordami idealnie by było gdyby to był spec od Focus-ów
Co polecacie, ASO mnie raczej nie interesuje bo nie mam na to kasy.

Gaz zakładałem w stacji IKAR (Dębica dawny Lok koło mostu) i tam go będę serwisował na tym się znają, maja tez mechanikę ogólna itp. wiecie może coś na ich temat jakieś opinie?

Pasuje mi zrobić rozrząd w ASO powiedzieli ze pierwsza wymiana po 160 kkm lub 8 lat, u mnie te 8 lat minęło.

Wpisujecie warsztaty Dębica Okolice + Opinie.

Z góry dzięki za Pomoc.

LathanderAldonis
27-04-2013, 20:59
Ja osobiście mogę polecić jednego mechanika z Rzeszowa jakbyś był zainteresowany to odezwij się na priv. Dla publiki mogę powiedzieć, że człowiek jest obeznany w fordach robi moim zdaniem na prawdę fachowo a ceny ma bardzo niskie i o wszystkim pozwala decydować klientowi bez żadnego naciągania.

Pawel
05-05-2013, 21:06
Witaj ja polecem Andrzeja D. z Latoszyna.
Pozdro