Zobacz pełną wersję : Pytanie o drogę [Warszawa]


robal
13-11-2006, 06:05
Czy skręcę w lewo w ul. Sobieskiego, jadąc Al. Wilanowską od strony Marynarskiej?

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, a jako, że mnie nie będzie na forum od jakiejś 8.00 rano, to ble, ble, ble [edit by robal, coby się nr telefonu nie sponiewierał] :)

artzly
13-11-2006, 18:42
to jakis zart :fcp27 ?? :fcp13

robal
14-11-2006, 06:17
to jakis zart

A dlaczego tak sądzisz? Wedle mapy i google maps nie wyglądało, abym mógł tam skręcić :) A w ten rejon Wilanowskiej się nie zapuszczałem jeszcze :)

Ale poradziłem sobie :) Musiałem się dostać do Instytutu Psychiatrii i Neurologii :) Więc z Wilanowskiej w Karczocha, z Karczocha na Śródziemnomorską, ze Śródziemnomorskiej w Sobieskiego. I byłem po tej samej stronie drogi co Instytut :)

artzly
15-11-2006, 10:08
nie no okey ...mogłeś równie dobrze dojechać wilanowską do sobieskiego ... potem zawrócić w strone centrum ...dojechać do świateł i znowu zawrócic...i jestes tez przy centrum neurologii :)

w pierwszej chwili pomyślałem ze to zart bo wilanowska (jeśli to nadal jest wilanowska) łączy się z sobieskiego :fcp13
a trzeba było napisać gdzie jestes i gdzie chcesz dojechać to bym ci wysłał smsa...a tak to pomyslałem ze to jakiś żarcik :fcp27

robal
16-11-2006, 08:47
nie no okey ...mogłeś równie dobrze dojechać wilanowską do sobieskiego ... potem zawrócić w strone centrum ...dojechać do świateł i znowu zawrócic...i jestes tez przy centrum neurologii

A taki właśnie był pierwotny plan :). Ale nie znam (nie znałem ul. Sobieskiego) i nie byłem pewny czy mogę zawrócić na tych światłach :)

a trzeba było napisać gdzie jestes i gdzie chcesz dojechać to bym ci wysłał smsa...a tak to pomyslałem ze to jakiś żarcik

Spoko :) I żeby się mnie żarty trzymały...eeee tam :D :fcp27